WiZ Lubiniai Šviestuvai

"WiZ" lubiniai šviestuvai yra išmaniojo apšvietimo revoliucijos dalis. Šiuose lubiniuose šviestuvuose modernus dizainas derinamas su išmaniosiomis technologijomis, kurios leidžia visiškai valdyti apšvietimo aplinką. Naudodami "WiZ" lubinius šviestuvus galite reguliuoti ryškumą, spalvų temperatūrą ir net perjungti skirtingas spalvas, kad sukurtumėte tobulą nuotaiką bet kuriame kambaryje. Dėl jų suderinamumo su išmaniųjų namų platformomis, įskaitant "Amazon Alexa", "Google Home" ir kitas, juos lengva valdyti balso komandomis arba patogia mobiliąja programėle.
Panel WiZ Lubinis Šviestuvas Square 12W Black - WiZ
RRP EUR 69,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Imageo WiZ 2 Lubinis Šviestuvas RGB Black - WiZ
RRP EUR 107,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Imageo WiZ 1 Lubinis Šviestuvas Black - WiZ
RRP EUR 35,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Imageo WiZ 3 Lubinis Šviestuvas Black - WiZ
RRP EUR 87,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Imageo WiZ 3 Lubinis Šviestuvas RGB White - WiZ
RRP EUR 107,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Panel WiZ Lubinis Šviestuvas Square 12W White - WiZ
RRP EUR 69,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Rodyti 34 iš 34 produktų

"WiZ" lubų šviestuvai: Šiuolaikinis protingas ir stilingas apšvietimas

Sveiki atvykę į mūsų įspūdingą "WiZ" lubinių šviestuvų asortimentą, kuriame apšvietimas pasitinka ateitį ir pasižymi stiliumi bei išmone. "WiZ" sukūrė apšvietimo sprendimus, kurie yra daugiau nei tik šviestuvai - jie yra neatsiejama šiuolaikinių namų dalis, leidžianti sukurti tobulą atmosferą ir apšvietimą bet kuriame kambaryje.

WiZ lubiniai šviestuvai pasižymi moderniu ir elegantišku dizainu, kuris gali praturtinti bet kokį interjerą. Šie šviestuvai, sukurti skiriant dėmesį detalėms, suteikia stiliaus ir prabangos pojūtį bet kokiam kambariui. Nesvarbu, ar ieškote minimalistinio ir supaprastinto lubų šviestuvo, ar dekoratyvesnio ir meniškesnio sprendimo, jį rasite mūsų "WiZ" lubinių šviestuvų kolekcijoje.

Intelektualus apšvietimas jūsų namamsWiZ lubiniai šviestuvai yra ne tik gražūs, bet ir išmanūs. Dėl pažangių technologijų galite pritaikyti apšvietimą tiksliai pagal savo poreikius ir pageidavimus. Reguliuokite ryškumą, kad sukurtumėte tinkamą šviesą įvairiai veiklai - nuo atpalaiduojančio vakarinio apšvietimo iki aštraus užduočių apšvietimo. Keiskite spalvų temperatūrą, kad pasiektumėte norimą nuotaiką - šiltą ir jaukią šviesą ar vėsesnę ir labiau koncentruotą šviesą.

Šviesos valdymas išmaniuoju telefonuSu "WiZ" lubiniais šviestuvais valdymas - kaip ant delno. Naudokite "WiZ" programėlę išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, kad pritaikytumėte ir valdytumėte savo lubų šviestuvus. Sukurkite iš anksto nustatytus scenarijus skirtingoms veikloms arba keiskite apšvietimą realiuoju laiku. O jei pageidaujate, dėl suderinamumo su populiariomis išmaniųjų namų platformomis, tokiomis kaip "Google Home", "Amazon Alexa" ir "Apple HomeKit", šviestuvus galite valdyti net balso komandomis.

Pakeiskite savo namus su "WiZ" lubiniais šviestuvaisNesvarbu, ar norite pakeisti svetainę, valgomąjį, miegamąjį, ar bet kurį kitą namų kambarį, "WiZ" lubų šviestuvai yra idealus sprendimas. Su šiais išmaniaisiais lubų šviestuvais suderinkite grožį, technologijas ir funkcionalumą, kad sukurtumėte tokį apšvietimą ir atmosferą, apie kokią visada svajojote. Su "WiZ" lubiniais šviestuvais apšvietimo ateitis jau atkeliavo į jūsų namus.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!