Valgomojo stalo šviestuvai - nesenstantis dizainas ir kokybė

Valgomojo stalas yra pagrindinė namų susibūrimo vieta, šeimos, draugų ir bendrumo vieta. Naudodami valgomojo stalo šviestuvus galite susikurti būtent tokią nuotaiką, kokios norite, tačiau galimybės beveik neribotos, todėl apsispręsti gali būti sunku.

Jei jums reikia naujų valgomojo stalo šviestuvų ir ieškote įkvėpimo, šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kaip rasti tinkamą apšvietimą.


Kokį šviestuvą turėčiau pasirinkti?

Vienas iš dažnai užduodamų klausimų yra "Kiek lempų turėčiau pakabinti virš valgomojo stalo?". Kitas - "Kokio dydžio lempą turėčiau pasirinkti?". Pirmasis žingsnis renkantis valgomojo stalo lempą - apžiūrėti savo valgomojo stalą. Jei stalas ilgas, rinkitės du pakabinamus šviestuvus; jei stalas mažesnis, kvadratinis ar apvalus, galite išsiversti su vienu šviestuvu. Jei jūsų stalas yra ištraukiamas, geras patarimas šviestuvus sumontuoti į maitinimo juostą, kad būtų lengva juos perkelti, siekiant optimaliai apšviesti stalą.
Dar vienas nuostabus pakabinamas šviestuvas, kuris puikiai tinka virš ilgų stalų, yra Hope. "Hope" pakabukas iš Luceplan yra neįtikėtinai populiarus daugiausia dėl savo vizualinio lengvumo ir pasirinktų medžiagų. Šviestuvas daugina šviesą ir sukuria spindinčią, raminančią ir jaukią šviesą, apibarstydamas stalą tūkstančiais mažyčių švieselių tarsi deimantais. Tiesą sakant, tai ir įkvėpė lempos pavadinimą - "Hope" (viltis).

Čia matote du pakabinamus šviestuvus "Hope", kabančius virš valgomojo stalo aukštomis lubomis įrengtame kambaryje. Jei turite nedidelį stalą, galite naudoti tik vieną, o kadangi jie būna įvairių dydžių, nesunku rasti tokį, kuris tiktų jūsų valgomajame.

Nuotrauka @wellendorfs Instagram
Kai kurie klientai "Hope" laiko labai romantišku šviestuvu, tačiau, kaip matote čia, jis neįtikėtinai gerai tinka ir santūriame šiaurietiškame interjere - mes manome, kad jis visai ne per daug romantiškas. Ji fantastiškai atrodo su tamsia siena fone, kuri veiksmingai išryškina gražias lempos detales.

Šviestuvas "Hope" pagamintas iš polikarbonato plokščių, primenančių žiedlapius. Šios plokštės iš tikrųjų yra Frenelio lęšiai, kurie optimizuoja šviesos atspindėjimą ir skaidymą - jie sukuria ypatingus šviesos efektus ir kartu sumažina energijos sąnaudas. tai tiesiog nuostabus, smulkiai detalizuotas dizaino šviestuvas.

Nuotrauka iš Pinterest
Kitas pakabinamas šviestuvas, kuris galėtų būti optimalus pasirinkimas jūsų valgomojo stalui, yra klasikinis Flowerpot VP1 iš &tradition, kurį sukūrė Verneris Pantonas. VP1 yra mažiausias iš "Flowerpot" pakabukų, jo skersmuo - 23 cm, todėl dažnai matome du tokius pakabukus, kabančius virš valgomojo stalo. Jei turite mažesnį stalą, išbandykite Flowerpot VP2, kurio skersmuo 50 cm.
 
Visa "Flowerpot" serija yra labai populiari, ją galima rinktis iš įvairių spalvų. Visas jas rasite čia.

Nuotrauka daryta mūsų kliento @_bylilli iš  Instagram


Kuri lemputė suteikia geriausią šviesą virš valgomojo stalo?

Puikiai žinome, kad gali būti sunku orientuotis plačiame šviesos šaltinių pasaulyje. Pasistengsime atsakyti į keletą dažniausių klausimų, kuriuos girdime iš savo klientų - tikimės, kad tai padės jums išsirinkti tinkamą lemputę valgomojo stalo lempai.

Kai kurie iš šių klausimų: "Kokį šviesos šaltinį turėčiau pasirinkti?", "Ar LED yra geriausias pasirinkimas? Kodėl?" ir "Su kuo lyginami LED vatai?" Dauguma mūsų žino klasikines 40, 60 ir 100 vatų lemputes, tačiau nesame tokie tikri, kai kalbama apie LED ir tradicines kaitrines lemputes.
Rasti tinkamą lemputę tapo sunkiau, nes dabar yra keli skirtingi pasirinkimai, kai kalbama apie energijos suvartojimą, palyginti su tradicinėmis kaitrinėmis lemputėmis. Energiją taupančios lemputės ir LED lemputės suteikia daug daugiau šviesos, sunaudojant daug mažiau energijos - tai pirmasis privalumas renkantis LED.

Paprastai LED lemputės sunaudoja apie 10 % energijos, kurią sunaudoja kaitrinės lemputės - pakeitę senas lemputes į LED lemputes galite sutaupyti nemažai elektros sąskaitų. Kitas privalumas yra tas, kad LED lemputės veikia daug ilgiau - dažnai nuo 25 000 iki 50 000 valandų, todėl taupydami pinigus elektrai neturėsite taip dažnai pirkti naujų lempučių.
Lygindami lempučių efektyvumą paprastai vertinate du parametrus - kiek šviesos jos skleidžia (liumenas) ir kiek energijos sunaudoja (vatas). Tai reiškia, kad norėdami sužinoti, kiek šviesos suteiks LED lemputė, turėtumėte žiūrėti į liumenus, o ne į vatus. Žr. pirmiau pateiktą lentelę, kad pamatytumėte, kaip palyginti skirtingų tipų lemputes. (Spustelėkite paveikslėlį, kad pamatytumėte didesnę lentelę.)

Pirkdami šviestuvą "Lampemesteren", kartu su užsakymu visada nemokamai gausite šviesos šaltinį. Lempos gamintojas rekomenduoja lemputę, o mes ją atsiunčiame jums. Jei pageidaujate, visada galite pasirinkti kitą lemputę.