Christian Dell

Gimė: 1893 m. - Mirė: 1974 m.
Geriausiai žinomi kūriniai: Kaiser Idell lempos
Mokslas: sidabrakalys

Pagrindas
Christianas Dellas buvo vokiečių dizaineris, turintis įdomią sidabro kalvio patirtį, kuri padeda paaiškinti jo kūriniuose randamų detalių pojūtį. Nuo 1922 m. iki 1925 m. jis dirbo meistru Bauhauzo metalo dirbtuvėse Veimare, kur buvo atsakingas už neįtikėtinai novatorišką ir novatorišką dizaino stilių.

Bauhauzas, apimantis architektūrą, dizainą, meną ir kitas medijas, užima ypatingą vietą XX a. kultūros istorijoje. Tai buvo viena iš pirmųjų švietimo įstaigų, skirtų dizainui, joje susibūrė išskirtiniausi to meto menininkai ir architektai.

Nuo 1926 m. Dell pradėjo projektuoti šviestuvus, dažnai skirtus "Gebr. Kaiser & Co." lempų gamyklai. Jo stalo lempos modelis 6631 Luxus pirmą kartą eksponuotas 1936 m. Jis greitai tapo pagrindiniu KAISER idell™ serijos modeliu, kuris ir tada, ir dabar simbolizuoja geriausią vokišką dizainą, elegantiškai patobulintą naudojant išskirtines medžiagas ir tikslias technologijas.

Jei jums įdomu, kaip pavadinta šviestuvų programa, tai Kaiser - tai originalaus gamintojo pavadinimas, o Idell - tai žodžio "idėja" ir Christiano Dello pavardės derinys.
Rodyti 36 iš 42 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!