Sofie Refer

Gimė: 1975 m.
Mokslas: Danijos karališkoji dailės akademija, Produktų dizaino, stiklo ir keramikos institutas.
Apdovanojimai: "German Design Awards 2019" - "Puikus gaminio dizainas - nugalėtojas" kolekcija "Miira" ir "Puikus gaminio dizainas - specialus paminėjimas" kolekcija "Blossi" / "Elle Decoration" kolekcija 2009 m. - "Geriausias pasaulio dizainas" / "Wallpaper Design Award 2006" - "Geriausia šviesa" / "Blueprint Magazine 2006" - "Geriausias naujokas" / "Homes and Garden" - "Geriausias gaminys" / "The Chicago Athenaeum" - "Gero dizaino apdovanojimas".

Sofie Refer yra garsi danų šviesos dizainerė, 2003 m. Kopenhagoje įkūrusi savo pirmąjį šviestuvų prekės ženklą "Refer + Staer", praėjus dvejiems metams po jos tarptautinio proveržio 2001 m., kai Čikagos architektūros ir dizaino muziejuje "Athenaeum" už savo šviestuvą "Mega Lightbulb" ji laimėjo "Gero dizaino apdovanojimą", o "Mega Lightbulb" nuo to laiko tapo vienu populiariausių jos dizaino kūrinių. Įvairius modelius šiuo metu gamina garsus Danijos dizainerių prekės ženklas &Tradition.

Sofie Refer dizainas garsėja tuo, kad yra giliai įsišaknijęs skandinaviško dizaino tradicijose ir įkvėptas šiaurietiškos šviesos. Refer mano, kad pagarba gamtai ir gebėjimas įžvelgti grožį paprastume yra dvi pagrindinės bet kurios dizaino tradicijos vertybės. Be to, Refer mano, kad šviesa yra svarbiausias ir galingiausias interjero dizaino aspektas, todėl ją skatina aistra ieškoti naujų būdų, kaip žaisti su šviesa. Tam ji naudoja kai kurias naujausias technologijas, kad sukurtų paprastą, racionalizuotą dizainą, pasižymintį tvarkingumu, pojūčių išraiška ir ekstravagantišku prisilietimu.

2017 m. Sofie Refer, bendradarbiaudama su Nadia Lassen ir Peteriu Østerbergu, įkūrė Danijos prekės ženklą Nuura, kurio tikslas - kurti unikalius, juslinius ir estetinius šviesos šaltinius, atspindinčius Šiaurės šalių gamtos gausą ir džiaugsmą. Rezultatas - išskirtinio dizaino šviestuvai, tinkantys bet kokiai paskirčiai tiek privačiose, tiek viešosiose erdvėse, įskaitant Miira, Blossi, Liila, Anoli ir Apiales šviestuvų kolekcijas. Su "Sofie Refer" šviestuvu ir bet kuriuo kitu "Nuura" sprendimu gausite praktišką šviesos šaltinį, kuris kartu yra ir dekoratyvus interjero priedas, garantuotai patrauksiantis dėmesį ir papildysiantis esamą interjerą.
Rodyti 36 iš 157 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!