Rasmus Larsson

Garsūs kūriniai: Kolekcija Ballroom, pakabinamas šviestuvas Pollish ir New Wave.
Įgytas išsilavinimas: dizaineris Danijos karališkojoje dailės akademijoje, 1999 m.

Danijos skaitytojas dizainerį Rasmusą Larssoną gali atpažinti iš serijų Herre i eget hus ir Flyt eller forny. Larssonas visada turėjo kūrybinių polinkių. Kai buvo jaunesnis, tėvas leisdavo jam išbandyti savo idėjas dirbtuvėse, kur suvirindavo ir darydavo medžio darbus. Vėliau Larssonas dirbo kėdžių gamykloje Vokietijoje, o paskui išvyko į Angliją, kur jam pavyko įstoti į Camperwell meno ir dizaino mokyklą Londone.

Devintojo dešimtmečio pabaigoje jis kartu su savo uošve ir jos broliu įkūrė įmonę Design By Us. Šiomis dienomis Larssonas kartu su Lisette Bernhoft, kuri dirba pardavimų atstove, yra viena iš įmonės savininkių. Įmonę sudaro novatoriška dizainerių komanda, kuri bendradarbiauja kuriant kiekvieną kolekciją. Design By Us" buvo pripažinta viena iš 10 sėkmingiausių dizaino įmonių pasaulyje ir paminėta tokiuose žurnaluose kaip "Elle Decor" ir "Wallpaper".

Rasmusas Larssonas stengiasi derinti estetiką ir technologijas, kartu mesdamas iššūkį tradiciniam dizainui: "Nuo pat pradžių mūsų filosofija buvo būti žaismingiems - kad turėtų būti šiek tiek humoro. Niekada nevengėme spalvų. Žinoma, yra buvę laikotarpių, kai buvo daugiau juodos, baltos ir pilkos spalvos, nes tokios buvo to meto tendencijos, bet niekada nenutolome nuo savo DNR - spalvų."

Jo graži Ballroom kolekcija puikiai iliustruoja jų DNR, kuris daugiausia susijęs su tuo, kad jie nebijo naudoti spalvų. Spalvotas stiklas pučiamas naudojant medinę formą. Vėliau anga nuvaloma ir nudažoma aukso arba sidabro spalva. Ryški aukso ir sidabro briauna pasikartoja 2017 m. sukurtos New Wave Optic kolekcijos dizaine. Idėja buvo sujungti trijų stilių stiklinius šviestuvus ir sukurti pakabinamą šviestuvą. Rezultatas - itin dekoratyvus akį primenančio dizaino šviestuvas.

Jis žinomas dėl savo novatoriškų šviestuvų ir baldų su humoro prieskoniu, dažnai matomų kartu su interjero dizaino užduotimis parduotuvėms ir salonams - ypač Stella Nova, Mads Nørgaard, Miss Sixty ir Bjørn Borg.

Jis yra vedęs interjero dizainerę Andreą Larsson, kurią Danijos žiūrovai gali pažinti iš filmų Fra skrot til slot ir Vores genbrugshjem. Jų namai liudija poros kūrybiškumą ir gebėjimą derinti smulkius niuansus ir gražias formas, sujungti sena ir nauja - ir, žinoma, juose gausu stilingų "Design By Us" lempų.
Rodyti 36 iš 85 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!