Benjamin Hubert

Gimė: 1984 m.
Mokslas: Pramoninis dizainas ir technologijos Loughborough universitete.
Apdovanojimai:
Benjaminas Hubertas - talentingas britų dizaineris, kuris, nepaisant jauno amžiaus, už savo kūrybą jau yra gavęs nemažai įspūdingų apdovanojimų. 2006 m. B. Hubertas baigė Lafboro universiteto studijas ir įkūrė Londone įsikūrusią studiją LAYER, kuri specializuojasi pramoninių baldų ir šviestuvų dizaino srityje ir bendradarbiauja su tarptautiniais gamintojais Europoje ir Azijoje. Hubertas sukūrė daugybę didelių, mažų ir riboto tiražo projektų, skirtų privačiam ir viešajam naudojimui, kurie sulaukė tarptautinio pripažinimo ir prestižinių apdovanojimų.

Be to, LAYER bendradarbiauja su tokiomis didelėmis, pažangiai mąstančiomis įmonėmis kaip "Nike", "Google", "Bang & Olufsen", "Samsung" ir "Braun", kad sukurtų gaminius, kurie padės nustatyti, kaip gyvensime, dirbsime ir bendrausime ateityje. Prekės ženklas dirba analizuodamas žmonių elgseną, kad sukurtų gaminius, kurie prasmingai bendrauja su vartotojais ir jų patirtimi. Huberto žodžiais tariant: . Jis kuria gaminius ne tik dėl to, kad juos kurtų, bet veikiau orientuodamasis į funkcionalumą, patogumą ir būtinybę.

Be savo paties prekės ženklo, Benjaminas Hubertas pelningai bendradarbiauja su įvairiais garsiais tarptautiniais prekių ženklais, tarp jų &Tradition, kuriam sukūrė Spinning serien; italų Kundalini, kuriam sukūrė Frame sieninis šviestuvas, suomių prekės ženklą Muuto, kuriam sukūrė unikalų ir laikui nepavaldų Strand kolekcija, jau nekalbant apie Italijos įmonę Fabbian, kuriai sukūrė unikalų Roofer dizainą. Jis taip pat trumpai bendradarbiavo su danų prekės ženklu Fritz Hansen ir sukūrė paprastą ir stilingą Žurnalų laikiklį.

Savo kūryboje Hubertą labai įkvepia įvairių rūšių amatų paprastumas, kurį jis pritaiko savo dizaine, pasitelkdamas netradicines medžiagas, pavyzdžiui, kamštį, betoną ir popierių, o svarbiausia - funkcionalumas. Jis taip pat garsėja gyvu požiūriu į dizainą ir detalių pojūčiu, susijusiu su kiekvienu dizaino proceso aspektu. Kiekvieną kartą, kai Benjaminas Hubertas įsitraukia į darbą, rezultatas yra unikalus, estetiškas ir labai funkcionalus dizainas.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!