ferm LIVING Kids

Jei norite sukurti įkvepiantį, praktišką ir, svarbiausia, jaukų vaikų kambarį, "ferm LIVING" vaikų kategorija - tai unikalių ir stilingų gaminių rojus. Nuo išradingiausių "ferm LIVING" šviestuvų vaikams iki praktiškų laikymo priemonių, kilimėlių ir rašomųjų stalų vaikams, įkvepiančių žaislų, lentynų, kabyklų, kabyklų, sieninių pakabų, sieninių pakabų, atminties žaidimų ir dar daugiau. Nesijaudinkite, "ferm LIVING" turi viską, ko reikia, kad sukurtumėte nuotykių ir edukacijos kupiną visatą savo vaikams!
Slope Storage Bench Cashmere - ferm LIVING
RRP EUR 269,00
Dabar yra sandėlyje
Isola Storage Table Natural - ferm LIVING
RRP EUR 199,00
Dabar yra sandėlyje
Toro Play Kitchen Natural - ferm LIVING
RRP EUR 239,00
Bus sandėlyje: 25-06-2024
Jute Carpet Large Black Dots - ferm LIVING
RRP EUR 69,00
Dabar yra sandėlyje
Critter Memory Game Multi - ferm LIVING
RRP EUR 29,00
Dabar yra sandėlyje
Braided Ark Natural - ferm LIVING
RRP EUR 119,00
Dabar yra sandėlyje
Settle Table Cloth House Off-White - ferm LIVING
RRP EUR 105,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Pear Braided Storage Large Natural - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Bus sandėlyje: 05-08-2024
Apple Braided Storage Large Natural - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
The World Pouf Off-White - ferm LIVING
RRP EUR 169,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Dots Gaubtas EmbroideRaudonas Textile - ferm LIVING
RRP EUR 119,00
Bus sandėlyje: 25-06-2024
Kuku Doll Bed Natural - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Fruiticana Tufted Rug L Pineapple - ferm LIVING
RRP EUR 269,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Safari Tufted Rug Leopard - ferm LIVING
RRP EUR 199,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Tent Beetle Embroidery Dark Olive - ferm LIVING
RRP EUR 139,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Apvalus Dorm - ferm LIVING
RRP EUR 189,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Tent Ladybird Natural - ferm LIVING
RRP EUR 139,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Pear Bean Bag Dusty Rose - ferm LIVING
RRP EUR 149,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Rodyti 36 iš 50 produktų

"ferm LIVING" kabliukai ir lentynos - stilingas tvarkymas


Vaikai mėgsta išreikšti savo asmenybę per aplinką, o su "ferm LIVING" kabliukais ir lentynomis jie gali tai daryti linksmai ir funkcionaliai. Įsivaizduokite eilę spalvingų kabliukų ant sienos, kurie ne tik kels šypseną, bet ir leis jūsų vaikui pakabinti mėgstamą kostiumą, drabužius ar krepšius, kad grindys būtų švarios ir tvarkingos. Šie kabliukai yra ne tik praktiški, nes padeda palaikyti tvarką kambaryje, bet ir suteikia kambariui žavesio.

Lentyna iš ferm LIVING taip pat yra puikus bet kurio vaikų kambario priedas. Ji ne tik suteikia papildomos vietos knygoms, žaislams ar dekoratyviniams daiktams laikyti, bet ir sukuria gražią aplinką jūsų vaiko mylimiems daiktams. Įsivaizduokite nedidelę lentynėlę virš rašomojo stalo, kurioje jūsų vaikas gali eksponuoti savo mėgstamiausias knygas ar mažus lobius - tai ir praktiška, ir dekoratyvu!

ferm LIVING kilimėliai - minkštumas ir kūrybiškumas


Ferm LIVING kilimėliai - tai ne tik būdas sušildyti kojas, bet ir dekoratyvūs vaikų kambario dekoro elementai. ferm LIVING siūlo daugybę unikalių kilimėlių, kurie yra ne tik estetiški, bet ir lavinantys, įkvepiantys valandų valandas žaisti ir patirti vaizduotės nuotykius. Įsivaizduokite gražų gobeleną su smagiais raštais ir spalvomis, kuris gali paversti kambarį stebuklingu kraštovaizdžiu, kurį vaikas gali tyrinėti ir svajoti. Vaikiškas kilimas iš "ferm LIVING" taip pat nėra tik praktiškas sprendimas - tai kvietimas kūrybiškiems žaidimams ir jaukioms akimirkoms ant grindų.

Unikalūs sienų ir grindų kilimėliai - tai miško gobelenas, gyvūnų siūtas kilimas "Poliarinis lokys" ir paukščių gobelenas. Miško gobelenas nukelia vaikus į nuotykių kupiną pasivaikščiojimą po mišką, o gyvūnų siūtas kilimas "Poliarinis lokys" kviečia žaisti ir kartu mokytis apie laukinę gamtą ir aplinką. Spalvingais paukščiais puoštas gobelenas "Bird Tapestry" suteikia ne tik gražių spalvų, bet ir galimybę pasikalbėti apie įvairius paukščius ir jų savybes. ferm LIVING kilimai - tai vartai į žaidimų, mokymosi ir vaizduotės pasaulį, kuris prasmingai praturtins jūsų vaiko kasdienybę.

"ferm LIVING" laikymo priemonės - tvarkykitės lengvai


Naudodami naujoviškus "ferm LIVING" laikymo sprendimus galėsite lengvai tvarkyti vaiko žaislų, knygų ir kitų daiktų apskaitą. Nuo gražių krepšių iki stilingų saugojimo dėžių - yra daugybė variantų, kaip elegantiškai sukurti tvarką. Įsivaizduokite žaislams skirtą kambario kampą, kuriame viskas turi savo vietą gražiose smagių raštų saugojimo dėžėse. Tai ne tik padeda palaikyti tvarką kambaryje, bet ir leidžia vaikui smagiai mokytis atsakomybės ir organizuotumo.

Naudodamiesi "ferm LIVING" vaikų kategorija galite sukurti ne tik funkcionalų, bet ir kupiną asmenybės bei kūrybiškumo vaikų kambarį. Kiekvienas gaminys - nuo naktinių šviestuvų iki rašomųjų stalų, nuo žaislų iki vaikų kambariui skirtų kilimėlių - yra apgalvotai sukurtas taip, kad jūsų vaiko erdvė taptų jaukia ir įkvepiančia vieta.

Taip pat čia rasite išskirtinių prekės ženklų, tokių kaip "Bloomingville", "OYOY Living Design" ir daugelio kitų, namų aksesuarų vaikams.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!