Tobia Scarpa

Gimė: 1935 m.
Garsiausi darbai: Biagio stalinis šviestuvas, Foglio sieninis šviestuvas, Papillona grindų šviestuvas ir daugybė baldų bei pastatų
Mokslas: architektas ir dizaineris

Pagrindas
Italų dizaineris Tobias Scarpa yra architekto Carlo Scarpa sūnus. Bendradarbiaudamas su žmona Afra, jis sukūrė daugybę gaminių tokiems tarptautiniams gamintojams kaip Flos, Cassina, Knoll ir B&B Italia. Kartu jie sukūrė naudingą prabangų dizainą, kuris visas pagrįstas kokybiškomis technologijomis ir įdomiomis medžiagomis.

Tobia ir Afra Scarpa šeštojo dešimtmečio pabaigoje mokėsi Venecijos universitete (Instituto Universitario di Architettura), o karjerą pradėjo "Venini" stiklo fabrike. 1960 m. jie atidarė nuosavą studiją Montebellunoje, kurioje buvo gaminami tokie baldai kaip "Cassina" kėdė "Model 917".

Tobia Scarpa ir Pieras Castiglioni sukūrė keletą pirmųjų šviestuvų naujai Dino Gavinos bendrovei "Flos", o šiandien ši bendrovė ir šviestuvai gerai žinomi visame pasaulyje. "Flos" lempa "Papillon" (1973 m.) buvo viena pirmųjų, kurioje buvo panaudota tuo metu nauja halogeninė technologija.
Foglio Sieninis Šviestuvas Juodas - Flos
RRP EUR 300,00
Dabar yra sandėlyje
Foglio Sieninis Šviestuvas Baltas - Flos
RRP EUR 300,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Biagio Stalinis Šviestuvas - Flos
RRP EUR 6 200,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Foglio Sieninis Šviestuvas Chrominis - Flos
RRP EUR 640,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Rodyti 7 iš 7 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!