Pakabinamas šviestuvas jūsų gyvenime

Jei niekada nenaudojote žodžio "pakabinama lempa", norėdami apibūdinti šviestuvą, esate ne vieninteliai. Dauguma žmonių tikriausiai šviestuvus, pakabintus virš valgomojo ir kavos staliukų, prieškambaryje ar kambaryje, vadintų "lubiniais šviestuvais", tačiau iš tikrųjų taisyklingas terminas, apibūdinantis šviestuvą, kuris kabo nuo lubų ant vielos, yra "pakabinamas šviestuvas". Lubinis šviestuvas - tai šviestuvas, pritvirtintas prie pačių lubų, t. y. toks šviestuvas, kokį dažniausiai turime vonios kambariuose. Taigi iš tikrųjų yra skirtumas tarp šių dviejų sąvokų.

Dabar, kai apibrėžimai baigti, pakalbėkime apie pakabinamus šviestuvus! Gražus pakabinamas šviestuvas privalo būti kiekvienuose namuose! Tinkamas šviestuvas turi "wow" efektą ir sukuria unikalią išraišką bet kuriame kambaryje vien dėl to, kad yra. Esate minimalistas, mėgstate patogią šviesą, kuri įsilieja į interjerą ir nekrauna dėmesio? O gal jums labiau patinka dideli ir įdomūs šviestuvai, kurie patys savaime yra baldas? Ne visada lengva rasti tinkamą pakabinamą šviestuvą, tačiau šiame straipsnyje pateiksime keletą populiarių pakabinamų šviestuvų pasiūlymų jūsų namams - pakabinamam šviestuvui jūsų gyvenime!

Jei norite pamatyti visus mūsų gražius pakabinamus šviestuvus, galite juos rasti čia čia.

Linksmasis

Linksmasis

Būdingos formos su dviem reguliuojamais gaubtais pakabinamas šviestuvas "Multi-Lite" yra nuostabus ir unikalus šviestuvas, suteikiantis charakterio bet kuriam kambariui! Atskirai sukant gaubtus, pakabinamą šviestuvą "Multi-Lite" galima įvairiai išdėstyti ir nukreipti šviesą ten, kur norite.

Šviestuvą "Multi-Lite" 1972 m. suprojektavo Louis Weisdorf, o šiuo metu jį gamina GUBI. Jį galima rinktis iš įvairių spalvų ir medžiagų, jį galima naudoti tiek atskirai, tiek grupėse. 36 cm skersmens pakabinamas šviestuvas yra gana nedidelis, o tai reiškia, kad norint gauti tinkamą šviesą virš didesnių valgomojo stalų, reikės kelių šviestuvų. Į "Multi-Lite" kolekciją taip pat įeina stovimas šviestuvas.

Raskite "Multi-Lite" kur.Elegantiškas

Elegantiškas

Blown iš &tradition yra mielas ir elegantiškas dygsniuotos išvaizdos šviestuvas, kuris jūsų stalui, svetainei ar virtuvės salai suteiks kažką papildomo. Šią pakabinamą lempą sukūrė Samuelis Wilkinsonas, kuris koncepciją grindė idėja matyti pasaulį per filtrą, įkvėptą senų butelių, senovinių lempų, švyturių ir keramikos.

Šviestuvą "Blown" galima įsigyti sidabro spalvos, leidžiančios skaidriai matyti lemputę, ir opalo spalvos, padedančios užtikrinti efektyvią ir patogią šviesą.

Blown rasite kur.


Beprotiškas

Beprotiškas

2097 iš "Flos" - tai tikras parodomasis šviestuvas, kuris neabejotinai taps puikia bet kurių namų puošmena! Turėdamas 30 arba 50 šviesos šaltinių, 2097 suteikia nuostabiai pilną šviesą ir kartu pats savaime yra meno kūrinys! Dėl aiškių nuorodų į praeities šviestuvus 2097 yra tikras klasikinis šviestuvas, tačiau neatsisakantis visiškai modernaus stiliaus.

2097 šviestuvo dizaineris yra Gino Sarfatti - tikras menininkas, visą savo karjerą praleidęs ieškodamas tobulos šviesos ir geriausių būdų užtikrinti šviestuvų dizaino funkcionalumą ir estetiškumą. 2097 šviestuvas yra vienas iš 400 šviestuvų, kuriuos jam pavyko sukurti.

Įvairių 2097 šviestuvo versijų rasite čia.

Įmantrusis

Įmantrusis

Spalvotas stiklas ir šoninis posūkis - toks yra "Design By Us" pakabinamo šviestuvo "Ballroom" receptas (ir kaip tik tai yra didelės sėkmės receptas). Pakabinamas šviestuvas pagamintas iš rankomis pūsto stiklo ir turi dekoratyvų kraštą.

Pakabinamas šviestuvas "Ballroom" atrodo kaip art deco stiliaus šviestuvas, todėl jis puikiai tinka šiuolaikiniams namams, kuriuose šiek tiek kraštutinumo yra geras dalykas. Pakabinkite šviestuvą virš valgomojo stalo ar maisto gaminimo salos, kad sukurtumėte gražią ir elegantišką šviesą. Galite rinktis tos pačios spalvos pakabinamus šviestuvus arba drąsiai derinti spalvas ir dydžius.

Nepriklausomai nuo to, ar jums patinka violetinė, žalia, gintarinė, dūminė, ar dar kokia nors kita spalva, "Ballroom" rasite kur.

Spalvingas

Spalvingas

Galite tikėtis, kad italų dizaino įmonė "Kartell" gausiai naudos plastiką ir akrilą. Ši įmonė yra sukūrusi daugybę įdomių ir modernių šviestuvų, pavyzdžiui, neįtikėtinai populiarų pakabinamą šviestuvą FL/Y! FL/Y gaminamas iš spalvoto PMMA (akrilo). 52 cm skersmens šviestuvas puikiai tinka kabinti tiek ant mažų, tiek ant didelių stalų. Galite net derinti spalvas, jei tai jums patinka.

Užsukite su FL/Y tiesiai čia.


Avangardinis

Avangardinis

Pakabinamas šviestuvas "Hope" yra unikalus ir neįtikėtinai mielas bet kurių namų priedas, nes apšvies jūsų namus tarsi maži deimantai. Šviestuvą "Hope" gamina bendrovė "Luceplan".

Hope pasižymi neįtikėtinu lengvumu, todėl atrodo, kad jis tarsi levituoja po lubomis, o jo skaidrūs lapai atspindi šviesą taip, kad patalpa apgaubiama jaukiu švytėjimu.

Jei esate iš tų, kurie mėgsta "pasidaryk pats" gaminius, "Hope" yra puikus šviestuvas jums, nes jį reikia surinkti patiems! Laimei, tai nėra taip sudėtinga, todėl jums nereikės jokių techninių įgūdžių, kad tai pavyktų.

"Hope" ypač gerai tinka kabinti virš valgomojo stalo, tačiau ji taip pat puikiai atrodys prieškambaryje ar svetainėje su aukštomis lubomis, jei tokią turite.

"Hope" galima įsigyti įvairių dydžių ir net kaip sieninį ar stovintį šviestuvą.

Peržiūrėkite visus nuostabius "Hope" modelius čia.

Klasikinis

Klasikinis

Danų menininkė Cecilie Manz sukūrė nuostabų šviestuvą "Lightyears" - pakabinamą šviestuvą "Caravaggio". Nesvarbu, ar mėgstate minimalizmą, ar pašėlusį dekorą, Caravaggio pakabinamas šviestuvas jūsų namuose sukurs ramybės, elegancijos ir neabejotino stilingumo pojūtį.

Cecilie Manz tapo viena iš garsių interjero dizaino žvaigždžių, be Caravaggio šviestuvo, ji yra sukūrusi "Fredericia Furniture" stalą "Micado", "B&O" garsiakalbius "Beo" ir kelias "Duravit" vonios kambario kolekcijas.

Caravaggio yra klasikinis pakabinamas šviestuvas su posūkiu, nes jo viršuje ir apačioje yra skylės, kurios padeda sukurti patogią šviesą virš valgomojo stalo, maisto gaminimo salos ar svetainėje.

Raskite nuostabius "Caravaggio" pakabinamus šviestuvus kur.


Plonas

Plonas

Jei norite paprasčiausio iš paprastų, LIGHT-POINT pakabinamas šviestuvas "Slim" yra būtent jums! Plonas siluetas ir nuostabi šviesa - ko daugiau galite norėti?

Slim galima rinktis įvairių ilgių ir spalvų, jis puikiai tinka jūsų virtuvėje arba virš valgomojo stalo. Puiki šviesa, kuri neatitraukia dėmesio iš kambario.

Pendelį "Slim" rasite tiesiai čia.

Tai buvo keletas mūsų pasiūlymų dėl smagių, paprastų, keistų, klasikinių ar tiesiog apskritai gražių pakabinamų šviestuvų. Ar radote savo gyvenime pakabinamą šviestuvą? Jei ne, likusį pakabinamų lempų pasirinkimą galite peržiūrėti tiesiai  here.