Akari

Skulptūrinis šviestuvas atrodo neįprastai, tačiau tradiciškai. Šiuolaikinis šviesos šaltinis apšviečia tradicinį meistriškumą ir išryškina natūralią lempos formą. Akari lempų negalima priskirti nei funkciniam gaminiui, nei menui, bet jos yra kažkur tarp jų. Kai šviesa prasiskverbia pro subtilų popierių, į kambarį sklinda šilta ir maloni šviesa, todėl aplinka atrodo rami ir kviečianti. Kitaip tariant, šviestuvai ne tik apšviečia patalpą, bet ir suteikia atpalaiduojančią atmosferą bet kokiam interjerui.
Akari 15A Pakabinamas Šviestuvas - Vitra
RRP EUR 1 117,00
Dabar yra sandėlyje
Akari 9AD Stalinis Šviestuvas - Vitra
RRP EUR 731,00
Dabar yra sandėlyje
Akari 7A Stalinis Šviestuvas - Vitra
RRP EUR 701,00
Dabar yra sandėlyje
Akari 3AD Stalinis Šviestuvas - Vitra
Tikimasi, kad bus: 150 - 180 d.
Akari UF4 -33N Toršeras - Vitra
Tikimasi, kad bus: 150 - 180 d.
Akari BB3 -55DD Toršeras - Vitra
Tikimasi, kad bus: 150 - 180 d.
Rodyti 36 iš 42 produktų

Akari 10A

Optimizuokite apšvietimą su "Akari 10A" - kultine lempa iš vizionieriaus menininko ir dizainerio Isamu Noguchi rankų darbo popieriaus lempų kolekcijos. Paprasto, bet rafinuoto dizaino "Akari 10A" suteikia subtilios elegancijos bet kuriam kambariui.

Sukurtas naudojant tradicines japonų amato technikas, iš ryžių popieriaus, medžio ir bambuko, šviestuvas "Akari 10A" dvelkia meniniu subtilumu. Švelni ir išsklaidyta šviesa sukuria malonią atmosferą, puikiai tinkančią tiek namų, tiek profesinėms erdvėms.

Skaičius "10A" žymi šį garsiosios "Akari" serijos modelį ir yra unikalus Noguchi kūrybinės vizijos ir meistriškumo derinys. Atraskite apšvietimo meną su "Akari 10A" ir suteikite savo interjerui nesenstančio grožio atspalvį. Pirkite dabar ir mėgaukitės unikaliu meno kūriniu, kuris ne tik apšviečia, bet ir praturtina jūsų aplinką estetika ir žavesiu.

Akari 1A


Atraskite subtilų "Akari 1A" grožį, puikiai atspindintį unikalų Isamu Noguchi dizaino paveldą. Būdama kultinės "Akari" serijos dalis, "Akari 1A" siūlo unikalų japoniško meistriškumo ir modernumo derinį.

Elegantiška popieriaus, medžio ir bambuko konstrukcija "Akari 1A" sukuria šiltą ir išsklaidytą šviesą, kuri bet kurį kambarį paverčia jaukia aplinka. Šis rankų darbo šviestuvas, pats savaime tapęs meno kūriniu, dvelkia nesenstančiu paprastumu, puikiai tinkančiu tiek moderniam, tiek klasikiniam interjero dizaino stiliui.

Skaičius "1A" žymi šį konkretų "Akari" serijos modelį ir išdidžiai puoselėja Noguchi dizaino viziją. Investuodami į "Akari 1A" praturtinkite savo namus ar darbo vietą didingu apšvietimu ir estetika. Pirkite dabar ir patirkite, kaip susilieja funkcija ir grožis šiame unikaliame šviestuve, nustatančiame elegantiško ir modernaus dizaino standartus.

Pirminiai japoniški ryžių popieriaus šviestuvai su moderniu prieskoniu


1951 m. japonų kilmės amerikiečių menininkas ir dizaineris pradėjo kurti šviesos skulptūras, kurias pavadino "Araki", kas japonų kalba reiškia "šviesa". Noguchi pabrėžė, kad jo menas turi atlikti ir praktinę, ir socialinę funkciją. Keliaudamas po Japoniją, jis apsilankė Gifu mieste, garsėjančiame žibintų ir popierinių skėčių gamyba, kur nupiešė pirmuosius "Akari" šviesos skulptūrų eskizus. Per kitus metus jis sukūrė daugiau kaip 100 pakabinamų, stalinių, grindų ir lubų šviestuvų modelių, kurių dydis svyravo nuo 24 iki 290 cm.

Nuo tada, kai Isamu Noguchi pirmą kartą suprojektavo "Akari" šviesos skulptūras, jos buvo gaminamos rankomis "Ozeki" dirbtuvėse Gifu mieste, Japonijoje. Vienam šviestuvui pagaminti prireikia maždaug 6 valandų, o visa tai atlieka geriausi Japonijos meistrai. Skersiniai bambuko strypai ištempiami į formas, kurios lemia lempos formą. Tada popierius kruopščiai klijuojamas prie medinio karkaso - po vieną gabalėlį, kad idealiai priglustų. Kai klijai išdžiūsta, forma nuimama ir dabar atspalvį galima sulankstyti ir išsiųsti arba laikyti plokščiose dėžėse.

Japonų kilmės amerikiečių menininkas ir dizaineris Isamu Noguchi pradėjo kurti šviesos skulptūras 1951 m. Jis sukūrė daugiau kaip 100 rankų darbo Shoji popieriaus modelių, tarp kurių buvo staliniai, grindų ir grindų šviestuvai. Ši serija buvo pavadinta "Araki", kas japonų kalba reiškia "šviesa". Šiandien visą seriją sudaro daugiau kaip 40 skirtingų šviestuvų, kuriuose susipina japoniškas ir skandinaviškas dizainas, pasižymintis nesenstančia ir minimalistine išraiška.

Šviestuvai būna įvairių dydžių ir formų - vieni gryni, kiti su grafinėmis iliustracijomis. Akari šviestuvams būdinga tvirta medžiaga - Shoji popierius, kuris pritemdo šviesą ir paslepia šviesos šaltinį, o aplinkoje sklinda maloni ir tolygi šviesa.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!