Fritz Hansen Aksesuarai Namams

Nuo pat Fritz Hansenįkūrimo 1872 m. šis prekės ženklas yra unikalaus dizaino ir meistriškumo simbolis, nesvarbu, ar kalbama apie šviestuvus, baldus, ar namų aksesuarus. Plačiame kokybiškų gaminių asortimente rasite visko - nuo vazų iki dekoratyvinių pagalvėlių, laikrodžių ir žvakidžių. Nesvarbu, kokį kambarį reikia papuošti, iš "Fritz Hansen" rasite tam tikslui puikiai tinkantį gaminį.

"Fritz Hansen" yra įsitikinę, kad paprastas baldas gali pakylėti visą kambarį ar pastatą ir padaryti poveikį ten gyvenantiems, dirbantiems ar tiesiog laiką leidžiantiems žmonėms. Jų kolekcija yra gero meistriškumo, elegancijos ir išskirtinumo sinonimas. Kiekvienas gaminys kruopščiai apgalvotas iki smulkmenų. Jei norite savo interjerui suteikti išskirtinį įvaizdį, galite būti tikri, kad su "Fritz Hansen" namų aksesuarais gausite kažką neįprasto.
Tray Table Ąžuolas - Fritz Hansen
RRP EUR 569,00
Dabar yra sandėlyje
Miniature Egg Raudonas - Fritz Hansen
RRP EUR 219,00
Dabar yra sandėlyje
Ikebana Vase Small - Fritz Hansen
RRP EUR 119,00
Dabar yra sandėlyje
Ikeru Vase Low - Fritz Hansen
RRP EUR 139,00
Dabar yra sandėlyje
Ikebana Vase Large - Fritz Hansen
RRP EUR 219,00
Dabar yra sandėlyje
High Dot Stool Juodas - Fritz Hansen
RRP EUR 429,00
Dabar yra sandėlyje
Miniature Swan Juodas - Fritz Hansen
RRP EUR 159,00
Dabar yra sandėlyje
Ikebana Vase Long - Fritz Hansen
RRP EUR 219,00
Dabar yra sandėlyje
Dot Stool Riešutmedis - Fritz Hansen
RRP EUR 329,00
Dabar yra sandėlyje
Miniature Series 7 Juodas - Fritz Hansen
RRP EUR 79,00
Dabar yra sandėlyje
Cashmere Throw - Fritz Hansen
RRP EUR 419,00
Dabar yra sandėlyje
Basket - Fritz Hansen
RRP EUR 219,00
Dabar yra sandėlyje
Moon Eye Vase - Fritz Hansen
RRP EUR 179,00
Dabar yra sandėlyje
Miniature Swan Raudonas - Fritz Hansen
RRP EUR 159,00
Dabar yra sandėlyje
Aiayu Cushion 60x40 Oat - Fritz Hansen
RRP EUR 149,00
Dabar yra sandėlyje
Dot Stool Juodas - Fritz Hansen
RRP EUR 329,00
Dabar yra sandėlyje
Happy Hook Blush - Fritz Hansen
RRP EUR 64,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 140 produktų

"Fritz Hansen" nuo 1872 m.


Čia, žinoma, rasite didelį "Fritz Hansen" šviestuvų pasirinkimą, tačiau jų asortimentas apima ne tik šviestuvus. Įmonė buvo įkurta 1872 m., kai Fritzas Hansenas persikėlė iš savo gimtojo Nakskovo į Kopenhagą. Kristianšavne įsikūrusios baldų įmonės dirbtuvės specializavosi tekinti medieną - tiek gražiai dekoratyvinei paskirčiai, tiek kėdžių kojelėms.

1885 m. F. Hansenas pradėjo savarankišką baldų gamybą, kurioje per daugelį metų dirbo su keliais puikiais dizaineriais ir architektais, tarp jų - Arne Jacobsenu, Pietu Heinu ir Poulu Kjærholmu. 2015 m. "Fritz Hansen" įsigijo Danijos apšvietimo įmonę "Lightyears". Jų asortimentas puikiai dera prie "Fritz Hansen" pasaulio, kuriame svarbiausia - išskirtinis meistriškumas, kokybė ir laikui nepavaldus dizainas.

Šiandien "Fritz Hansen" kolekciją sudaro ir baldai, ir namų aksesuarai, kuriuos sukūrė vieni iš labiausiai pripažintų šiuolaikinių dizainerių: Jaime Hayon, Piero Lissoni, Benjamin Hubert, Kasper Salto ir Cecilie Manz. Visoms kolekcijoms būdinga bendra vizija - sukurti skulptūrinę išraišką, kuri nėra nei dizainas, nei menas, o jų abiejų derinys.

"Fritz Hansen" respublika - unikalūs namų aksesuarai jūsų namams


"Fritz Hansen" - tai elegantiško dizaino ir išskirtinio meistriškumo sinonimas. Savo istoriją skaičiuojanti nuo 1872 m., "Fritz Hansen" įsitvirtino kaip modernių baldų ir namų aksesuarų pradininkė. Vienas iš ryškiausių "Fritz Hansen" šeimos narių yra "Skagerak", turinti savo išdidžias aukštos kokybės baldų namams kūrimo tradicijas. Skagerak garsėja ilgaamžiais ir estetiškais gaminiais, kurie atlaiko laiko išbandymą.

"Skagerak" - tradicija ir šiuolaikinis dizainas


"Skagerak" siūlo unikalų druskos ir pipirų rinkinį, kurie yra puikus pavyzdys, kaip mažos detalės gali turėti didelę reikšmę virtuvėje ar ant valgomojo stalo. Jų druskos ir pipirų malūnėlių rinkiniuose funkcionalumas derinamas su gražiu dizainu, todėl jie ne tik praktiški, naudingi, bet ir patrauklūs eksponuoti ant valgomojo stalo. Švenčių sezonui "Skagerak" siūlo elegantišką kalėdinės eglutės stovą. Šis "Skagerak" kalėdinės eglutės stovas, sukurtas taip, kad būtų ir stabilus, ir gražus, puikiai tinka prie bet kokios kalėdinės dekoracijos.

Virtuvės ritinėlių laikiklis ir pjaustymo lentelės - praktiška elegancija


Virtuvėje elegancijos įspūdį suteiks "Skagerak" virtuvės ritinėlių laikiklis, kuris ir estetiškai, ir praktiškai papuoš jūsų interjerą. Šiame mediniame popierinių rankšluosčių laikiklyje funkcionalumas derinamas su nesenstančiu dizainu. Populiarus prekės ženklas taip pat siūlo pjaustymo lentelių asortimentą, įskaitant "Skagerak" pjaustymo lentą ir sulčių griovelio pjaustymo lentą, kurios yra ir praktiškos, ir gražios - jas taip pat galite laikyti parodoje, nesvarbu, ar jas naudojate, ar ne.


Žurnalų laikiklis, vežimėlis, "Skagerak" padėklas ir laiškų dėklas - organizavimas su stiliumi


Laikykite žurnalus tvarkingai, naudodami medinį "Fritz Hansen" žurnalų laikiklį. Šis žurnalų laikiklis sukurtas taip, kad būtų ir funkcionalus, ir estetiškas. Kitas praktiškas namų priedas - vežimėlis, kuris gali būti naudojamas viskam - nuo serviravimo iki sandėliavimo.

Skagerak padėklas puikiai tinka serviravimui arba kaip dekoratyvinis namų elementas. Jų medinis laiškų padėklas idealiai tinka stalui tvarkyti ir kartu suteikia darbo aplinkai natūralaus akcento.

Pastovai ir kabliukai - funkcionalumas ir stilius
 • Tam, kad sukurtumėte vientisą interjero dizaino stilių, o namuose būtų tvarkinga ir švaru, tvarkykite daiktus naudodami "Fritz Hansen" ąžuolines "Skagerak" pakabas ir išmaniuosius kabliukus. Šie gaminiai sukurti taip, kad būtų ir funkcionalūs, ir gražūs, todėl puikiai papildo bet kurį prieškambarį, miegamąjį ar vonios kambarį.

  Alaus dėžė - tradicija ir modernumas
 • "Skagerak" medinėje alaus dėžėje derinamas tradicinis dizainas ir modernus funkcionalumas. Ši dėžė puikiai tinka buteliams laikyti arba kaip kaimiškas dekoratyvinis daiktas, kuris suteiks jūsų interjerui kaimišką ir šiltą senovinę išvaizdą.

  Tufelis - patogumas ir stilius


  "Skagerak" medinis taburetės stalas - universalus bet kurių namų priedas. Šią taburetę galima naudoti įvairiems dalykams, įskaitant virtuvę ar vonios kambarį, kad jums ir mažiesiems šeimos nariams būtų lengviau pasiekti daiktus. Nepriklausomai nuo vietos, kurioje ji būtų pastatyta, taburetė yra tvirta ir stilinga, todėl puikiai tinka vaikų kambariui ir kitiems kambariams, kuriuose ji yra ir funkcionali, ir estetiška.

  Miniatiūriniai baldai - kultinis dizainas mažame mastelyje


  "Fritz Hansen" sukūrė miniatiūrinių baldų seriją, kuri puošia jų kultinį dizainą mažesniame mastelyje. Šie miniatiūrinio dizaino baldai puikiai tinka kaip kolekciniai daiktai arba kaip unikalūs dekoratyviniai namų elementai, kurie neabejotinai sukels jūsų svečių susižavėjimą ir patrauks akį. Arne Jacobseno miniatiūriniai baldai ypač populiarūs tarp dizaino entuziastų dėl detalių jo klasikinių darbų reprodukcijų.

  Baro kėdės - elegancija ir patogumas


  "Fritz Hansen" baro kėdė "High Dot" yra puikus pavyzdys, kad jie sugeba suderinti patogumą ir elegantišką dizainą. Šios baro kėdės puikiai tinka virtuvės salai ar namų barui, kur jos yra tiek pat dekoratyvios, kiek ir funkcionalios.

  Metalai, pagalvėlės ir kilimėliai - patogumas ir prabanga


  "Fritz Hansen" metalų ir pagalvėlių asortimentas suteikia jūsų namams ir patogumo, ir prabangos. Kašmyro užmetimas - tai didžiausia prabanga ir komfortas, o pagalvėlės sofai suteikia spalvingumo ir patogumo.

  Fritz Hansen pledai sukurti taip, kad namuose sukurtų jaukią ir kviečiančią atmosferą. Svetainės kilimėliai ir minkšti kilimėliai puikiai tinka suteikti šilumos ir jaukumo toms namų patalpoms, kuriose praleidžiame daugiausiai laiko.

  "Fritz Hansen" veidrodžiai ir vazos - atspindinčios grožybės


  "Fritz Hansen" veidrodžiai sukurti taip, kad jūsų namams suteiktų ir funkcionalumo, ir grožio. Nesvarbu, ar tai apvalūs veidrodžiai, dideli veidrodžiai, ar vonios kambario veidrodžiai - jų pasirinkimas platus ir tiks kiekvienam stiliui bei poreikiams

  Suteikite savo namams meninį akcentą naudodami "Fritz Hansen" stiklo vazas. Šios vazos sukurtos taip, kad būtų ir skulptūriškos, ir funkcionalios, todėl gražiai papildo bet kurį kambarį.

  "Fritz Hansen" siūlo platų namų aksesuarų, kuriuose funkcionalumas dera su gražiu dizainu, asortimentą. Nesvarbu, ar ieškote smulkių detalių virtuvei, ar didesnių dekoratyvinių elementų, viską rasite "Fritz Hansen".
 • Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
  Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!