Fritz Hansen Aksesuarai Namams

Nuo pat Fritz Hansenįkūrimo 1872 m. šis prekės ženklas yra unikalaus dizaino ir meistriškumo simbolis, nesvarbu, ar kalbama apie šviestuvus, baldus, ar namų aksesuarus. Plačiame kokybiškų gaminių asortimente rasite visko - nuo vazų iki dekoratyvinių pagalvėlių, laikrodžių ir žvakidžių. Nesvarbu, kokį kambarį reikia papuošti, iš "Fritz Hansen" rasite tam tikslui puikiai tinkantį gaminį.

"Fritz Hansen" yra įsitikinę, kad paprastas baldas gali pakylėti visą kambarį ar pastatą ir padaryti poveikį ten gyvenantiems, dirbantiems ar tiesiog laiką leidžiantiems žmonėms. Jų kolekcija yra gero meistriškumo, elegancijos ir išskirtinumo sinonimas. Kiekvienas gaminys kruopščiai apgalvotas iki smulkmenų. Jei norite savo interjerui suteikti išskirtinį įvaizdį, galite būti tikri, kad su "Fritz Hansen" namų aksesuarais gausite kažką neįprasto.
AJ Trolley Black - Fritz Hansen
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Rodyti 36 iš 141 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!