Įkvepiančios stalinių lempų nuotraukos iš mūsų klientųRASKITE ĮKVĖPIMO KITAI STALINEI LEMPAI ČIA

Ieškote įkvėpimo kitai stalinei lempai? Šiame puslapyje pateikiamos nuotraukos, darytos namuose, o ne studijose. Kiekvieną nuotrauką padarė vienas iš mūsų klientų, nusprendęs pasidalyti naujausio savo įsigyto šviestuvo nuotrauka, kaip jis stovi jų namuose.

Trine's FollowMe

Trine's FollowMe

Nešiojama maža stalo lempa "Follow Me" tapo daugelio namų puošmena. Trine atveju jis puikiai tinka jos butui, kuris dvelkia moderniu minimalizmu ir žavesiu. Matinės baltos spalvos polikarbonato šviestuvo gaubtą galima pakreipti, todėl šviesa visada sklinda tinkama kryptimi. Rankenėlė pagaminta iš ąžuolo, kuris nuostabiai dera prie šalto balto gaubto ir elegantiško žalvarinio jungiklio. "Follow Me" yra lengvas ir stilingas stalinis šviestuvas, kuris dėl savo neįtikėtino lankstumo gali būti įvairiai naudojamas. Minimalistinis ir stilingas "Follow Me" yra labai populiarus, nes jį galima naudoti labai įvairiai. Pasiimkite jį į paplūdimį, terasą, stovyklavietę arba į vidų, jei jums reikia naktinės lemputės ant spintelės ar tiesiog dekoratyvaus elemento, kuris sujungtų jūsų interjerą, kaip tai daro "Trine's".

Įmontuotą akumuliatorių lengva įkrauti naudojant pridedamą USB laidą arba 230 V transformatorių. Šviestuvas šviečia iki penkių valandų didžiausiu nustatymu, o jaukesnio ryškumo - iki 20 valandų. Šviestuve "Follow Me" įmontuota LED lemputė, kurią galima pritemdyti, kad sukurtumėte jaukumo įspūdį arba tiesiog suteiktumėte daugiau šviesos valandų.

Nuotraukos darytos mūsų "Instagram" klientės Trine Schmidt. Daugiau gražių ir įkvepiančių interjero nuotraukų rasite jos profilyje @homehappydk.
Įkvėpimas iš Norvegijos - stalo lempa Milk Table Lamp

Įkvėpimas iš Norvegijos - stalo lempa Milk Table Lamp

Lena iš Norvegijos yra dar viena klientė, kuri "Instagram" tinkle pasidalijo nuostabiomis įkvepiančiomis nuotraukomis. Viena iš jų - iš jos svetainės, kurioje ji ant staliuko pastatė Milk Table Lamp su juodai dažytomis kojelėmis. Populiarųjį šviestuvą, įkvėptą ir pavadintą pieno taburetės vardu, sukūrė danų duetas Kasperas Rønnas ir Jonas Bjerre-Poulsenas, dar žinomas kaip Norm.Architects. Lena pasižymi nuostabiu juodos ir baltos spalvų stiliumi, o jos "Instagram" puslapis yra puikus įkvėpimo šaltinis.

Daugiau įkvepiančių interjero dizaino nuotraukų rasi jos "Instagram" paskyroje @lenaskru.  
Kristinos vazoninė stalinė lempa - Soft Green

Kristinos vazoninė stalinė lempa - Soft Green

Kaip ir Lampemesteren, Kristinai patinka Flowerpot stalo lempa. Ji netgi turi vieną iš mums labiausiai patinkančių jo versijų! Žalią lempos gaubtą "Lampemesteren" kruopščiai parinko remdamasi dabartinėmis tendencijomis, kai karaliauja prislopintos natūralios spalvos. Bendradarbiaudami su &Tradition, sukūrėme "Flowerpot Lamp" švelniai žalios spalvos stalinį ir pakabinamą šviestuvą. Galima įsigyti tik "Lampemesteren".

Šį šviestuvą 1969 m. sukūrė Verneris Pantonas ir jis tapo dizaino klasika. Išraiškingą gaubtą sudaro du pusrutuliai, užtikrinantys patogią neakinančią šviesą. Puikiai tinka jaukiai apšviesti komodą, naktinį staliuką ar palangę.

Stalo šviestuvą "Flowerpot" rasite čia
MŪSŲ STALINIŲ LEMPŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA