Achille Castiglioni

Gimė: 1918 m. - Mirė: 2002 m.
Geriausiai žinomi darbai: Arco lempa, Snoopy lempa, Frisbi pakabinamas šviestuvas, Parentesi lempa, Toio grindų lempa, Taraxacum pakabinamas šviestuvas
Mokslinis išsilavinimas: dizaineris

Pagrindas
Achille Castiglioni buvo garsus pramonės dizaineris, sukūręs daugybę šviestuvų kompanijai Flos, įskaitant "Snoopy", "Arco", "Frisbi", "Toio" ir "Parentesi" šviestuvus. Jį dažnai įkvėpdavo kasdieniai daiktai, pagaminti naudojant įprastas medžiagas. Medžiagų sunaudodavo minimaliai, tačiau kūrė maksimalaus poveikio gaminius.

Achille Castiglioni studijavo architektūrą Milano politechnikos universitete, o 1944 m. kartu su broliais Livio ir Pier Giacomo Castiglioni atidarė dizaino studiją. Livio pasitraukė iš verslo 1952 m., ir verslas buvo tęsiamas kaip partnerystė.

Kartu šie du vyrai sudarė vieną svarbiausių / stilingiausių, elegantiškiausių ir novatoriškiausių kūrybinių komandų šiuolaikinio dizaino istorijoje.

Broliai dirbo vadovaudamiesi požiūriu, kad dizainas turi pertvarkyti objekto funkciją, formą ir gamybos procesą, ir šį principą diegė į kiekvieną savo sukurtą objektą. Pats Castiglioni taip apibūdino jų darbo praktiką: "Pradėkite nuo nulio. Laikykitės sveiko proto. Žinokite savo tikslus ir priemones."
Arco Toršeras - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Arco Toršeras LED - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Toio LED Toršeras Juodas - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Luminator Toršeras Yellow - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Toio LED Toršeras Baltas - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Stylos Toršeras - Flos
Bus sandėlyje: 03-05-2024
Rodyti 36 iš 49 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!