Biuro šviestuvai - forma ir funkcijaBIURO ŠVIESTUVAI

Jums reikia gero apšvietimo, nesvarbu, ar sėdėsite biure visą dieną, ar tik porą valandų. Reikia atsižvelgti į du veiksnius - efektyviai apšviesti erdvę, kurioje ketinate dirbti, ir parinkti tinkamą apšvietimą pagal darbo pobūdį.

Jūsų darbo vieta turi būti aiškiai ir praktiškai apšviesta - kokybiškas lankstus stalinis šviestuvas yra gera pradžia. Kita labai gera idėja - derinti natūralią ir dirbtinę šviesą, jei tai įmanoma jūsų biure. Jei didžiąją darbo dienos dalį praleidžiate naudodamiesi kompiuteriu, jums reikės dar daugiau šviesos darbo vietoje - siekite, kad darbo šviesa sklandžiai pereitų nuo darbo šviesos iki ekrano.

Kuriant gerą apšvietimą, forma ir funkcija eina koja kojon, o geras apšvietimas yra labai svarbi tinkamos darbo aplinkos kūrimo dalis.


Diodinė stalinė lempa?

LED office lighting creates a better working environment and saves you money. An LED light source will provide the most effective lighting of your workspace, LED biuro apšvietimas sukuria geresnę darbo aplinką ir taupo jūsų pinigus. Šviesos diodų šviesos šaltinis užtikrins efektyviausią jūsų darbo vietos apšvietimą, be to, yra keletas kitų šviesos diodų privalumų, į kuriuos verta atsižvelgti perkant naują biuro lempą.

LED lemputės yra ilgaamžės - nuo 10 iki 25 metų, todėl praeis nemažai laiko, kol reikės jas pakeisti. Be to, jos sunaudoja daug mažiau energijos nei įprastos kaitrinės lemputės, ir skirtumą pastebėsite savo sąskaitose už elektrą. Paskutinis šviesos diodų privalumas yra tas, kad jie neišskiria šilumos, todėl neturės įtakos jūsų biuro patalpų klimatui.

Pateikėme keletą pasiūlymų dėl lempų, gerai tinkančių stalams ir biurams, tiek su LED, tiek be jų. Stalinėse lempose nebūtinai turi būti naudojami šviesos diodai, tačiau manome, kad jie yra optimalus pasirinkimas.  

Italų prekės ženklo "Kelvin" stalinė lempa "Flos" yra puiki lempa biurams ir darbo vietoms. Jos įmontuotas LED šviesos šaltinis visą šviesos srautą projektuoja žemyn į darbo vietą, t. y. būtent ten, kur norite.

Ši elegantiška ir funkcionali stalinė lempa taip pat turi pakreipiamą galvutę, todėl ją dar lengviau pritaikyti pagal savo poreikius. "Kelvin" taip pat turi 3 žingsnių jutiklinį reguliatorių. Jį taip pat galima įsigyti dviejų dydžių ir keturių neutralių spalvų - juodos, baltos, chromo ir antracito.

Pinterest nuotrauka
Šią lempą įkvėpė medžio lapai - lempos forma keičiasi pakreipus galvutę taip pat, kaip lapai keičia formą šokdami vėjyje. Danų prekės ženklo Leaf stalinė lempa Muuto puikiai tinka naudoti ant darbo stalo ir puikiai tinka ir kaip darbo, ir kaip skaitymo lempa.

Leaf turi įmontuotą šviesos diodų šviesos šaltinį, kurį galima reguliuoti, kad šviesos intensyvumas atitiktų situaciją. Jį galima įsigyti kaip stalinę ir grindų lempą, jis yra baltos, juodos, žalios ir pilkos spalvų.

Pinterest nuotrauka
"Muuto" Medinė stalinė lempa - tai šiuolaikiška klasikinės ir populiarios architekto lempos interpretacija. Šis unikalus šviestuvas spinduliuoja šiuolaikinę šiaurietišką vėsą ir puikiai tinka ir kaip skaitymo, ir kaip darbo lempa.

Į komplektaciją įtraukta halogeninė lemputė "Wood", tačiau vietoj jos galite įsigyti LED lemputę, jei to pageidaujate. Šis nuostabus šviestuvas pagamintas iš džiovintos ir baltai alyvuotos pušies, turi baltą PVC laidą.

Paveiksliukas iš Pinterest

Lempos ir biuro lubos - ką reikia žinoti

Prieš rinkdamiesi biurui skirtą lubinį šviestuvą arba pakabinamą šviestuvą, atsižvelkite į savo darbo stalą. Visada naudinga kuo geriau išnaudoti natūralią kambario šviesą, todėl stalą turėtumėte statyti taip, kad dienos šviesa sklistų iš šono - taip išvengsite atspindžių kompiuterio ekrane. Tas pats principas galioja ir dirbtiniam apšvietimui. Jei lubinį ar pakabinamą šviestuvą pastatysite virš ekrano arba tiesiai priešais jį, atsiras atspindžių, todėl rekomenduojame jį statyti į šoną. Prieš imdamiesi įrankių dėžės ir visam laikui montuodami šviestuvą, išbandykite įvairias vietas. Aukštis taip pat yra svarbus veiksnys. Patariame pakabinamą šviestuvą kabinti ne arčiau kaip 120 cm virš darbo paviršiaus, tačiau jei jūsų biuro lubos aukštos, šviestuvą galite kabinti taip aukštai, kaip norite.

Pateikėme keletą puikiai atrodančių biuro pakabinamų šviestuvų ir lubinių šviestuvų pavyzdžių.

PH 5 pakabinamas šviestuvasLouis Poulsen yra tikra dizaino klasika. Šis beprotiškai populiarus šviestuvas biure tinka taip pat gerai, kaip ir likusioje namų dalyje. Dėl daugybės gaubtų sistemos PH 5 užtikrina išsklaidytą apšvietimą ir 100 % neakina.

Šį nuostabų pakabinamą šviestuvą galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių šiuolaikines interjero tendencijas, taip pat yra įvairių dydžių. PH 5 skleidžia aukštos kokybės darbinę šviesą, efektyviai uždengia jūsų darbo erdvę, bet neakina. Šviestuvus PH 5 sukūrė Poulas Henningsenas.

Paveiksliukas iš "Pinterest"

BeingPhilips Hue yra paprastas ir stilingas lubinis šviestuvas, kuris puikiai tinka biure. Jis skleidžia šviesą tiesiai žemyn į patalpą, taip pat į šonus, kuri atsispindi nuo lubų ir sklinda į patalpą. Šiame išmaniajame šviestuve įdiegta "Hue White Ambiance" sistema, leidžianti reguliuoti šviesos intensyvumą ir spalvą iki reikiamo lygio.

Kad šviesa būtų optimali, turėtumėte nustatyti maždaug 4 000 kelvinų spalvos temperatūrą, o jei norite gauti daugiau energijos, padidinkite ją iki 6 500 kelvinų. Šis lubinis šviestuvas turi ir daugiau praktinių funkcijų, todėl ypač naudingas biure. "Being" galima įsigyti juodos ir baltos spalvos.

"Arcchio" pakabinamas šviestuvas "Lexine" sidabrinis - tai klasikinis lubinis šviestuvas dideliems biurams. Šviestuvas yra gražaus ir paprasto dizaino, kuris, kabėdamas ant lubų, puikiai įsilieja į bet kokią aplinką. Lexine turi integruotą LED lemputę ir matinį paviršių, kuris tolygiai paskirsto šviesą, yra patogus ir neakinantis. Galite net kelis pakabinamus šviestuvus pastatyti kartu, kad platesnis švytėjimas pasiektų visus biuro kampus.
Elegantiškas ir nesudėtingas "Flat S1" pakabinamas šviestuvasLIGHT-POINT reiškia, kad tai dar vienas puikus biuro pasirinkimas. Jame įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis, todėl sumažėja jo profilis ir jį galima kabinti žemiau nei kitus pakabinamus šviestuvus, netrikdant matomumo linijos. Jis skleidžia švelnią, patogią ir neakinančią šviesą, kuri idealiai tinka naudoti biure.

Pakabinamas šviestuvas "Flat S1" yra juodos ir baltos spalvos. Jo paprastumas ir nepretenzingas dizainas reiškia, kad jį lengva integruoti į bet kokią dizaino schemą ir bet kokius namus.Stalo lempos, ergonomika ir jūs

Geras apšvietimas yra būtinas, kai sunkiai dirbdami sėdite prie rašomojo stalo. Kai apšvietimas yra stalinė lempa, svarbu, kad apšvietimas būtų iš šono ir žemiau akių lygio - taip išvengsite atspindžių kompiuterio ekrane ir apakimo nuo lempos. Rekomenduojame šviestuvą statyti priešingoje pusėje nei jūsų dominuojanti ranka, t. y. jei esate dešiniarankis, šviestuvą statykite kairėje ir t. t. (Paskutinis patarimas, kaip išvengti atspindžių ekrane - jei dirbate prie lango, ekraną statykite 90° kampu į langą.)

Pravartu rinktis lanksčią (reguliuojamą) stalinę lempą, kad galėtumėte ją pastatyti tiksliai ten, kur reikia. Dar vienas praktiškas pasirinkimas - asimetriškai pasiskirsčiusi lempa, nes ji padidina apšvietimą, projektuojamą į šonus nuo darbo paviršiaus.

Nors stalinės ir stalinės lempos yra dažniausiai pasirenkamos darbo vietai apšviesti, daugiausia dėl jų lankstumo ir portatyvumo, vis dažniau biuruose matome sienines lempas. Rinkoje yra daug praktiškų, reguliuojamų sieninių šviestuvų, kurie idealiai tinka naudoti biure - tikimės, kad jus įkvėps žemiau pateikti pavyzdžiai, kuriuos pateikėme kartu su keliais puikiais staliniais šviestuvais.  

Tolomeo stalinė lempaArtemide yra viena populiariausių pasaulyje stalinių lempų, pasižyminti dideliu šviesos srautu ir išskirtiniu lankstumu.

Visas lempos korpusas yra reguliuojamas, todėl galite visiškai valdyti jos šviesą. Tolomeo dizainas stilingas ir nesudėtingas, akivaizdu, kad forma seka funkciją. Ši nuostabi stalinė lempa yra aliuminio, juodos ir baltos spalvų ir lengvai derės beveik bet kuriame biure. Didesnėje "Tolomeo" šviestuvų šeimoje yra ir kitų įvairių dydžių ir spalvų stalinių / stalinių modelių.

Paveiksliukas iš "Pinterest"

Jei norite išties klasikinio stalinio šviestuvo, ieškokite AJ stalinio šviestuvoLouis Poulsen. Šią elegantišką ir gražią unikalios formos lempą sukūrė dizaino legenda Arne Jacobsenas. Tai puiki stalinė lempa, užtikrinanti asimetrišką šviesos paskirstymą, kuris yra optimalus darbui.

Įspūdinga lempos galvutė taip pat pakreipiama, kad šviesą galėtumėte nukreipti tiksliai ten, kur reikia.

AJ galima rinktis iš 10 nuostabių spalvų - paveikslėlyje pavaizduota lempa yra šviesiai petrolejinės spalvos.

Nuotrauka iš "Pinterest"
265 sieninis šviestuvas italų prekės ženklo Flos yra nepaprastai naudingas šviestuvas - jis gali pakeisti stalinį, grindų ir pakabinamą šviestuvą. 265 turi 2 metrų ilgio rankeną, todėl galėsite labai lanksčiai ir tiksliai apšviesti savo biurą.

265 yra ryškus ir labai patrauklus šviestuvas, kurio nuostabus dizainas papuoš bet kurį biurą. Tiek ergonomikos, tiek reguliavimo požiūriu jis yra nepaprastai praktiškas. Šis sieninis šviestuvas puikiai subalansuoja estetiką ir našumą, o galbūt net padės padidinti jūsų produktyvumą! 265 galima įsigyti juodos ir baltos spalvos.

Pinterest nuotrauka

Danų gamintojo GUBI "Bestlite BL6" sieninis šviestuvas yra nesenstanti klasika, pasižyminti nuostabiu stilingu dizainu. Tai lankstus šviestuvas, nes tiek šviestuvo galvutė, tiek rankena yra reguliuojamos. BL6 idealiai tinka naudoti biure, nes galite tiksliai reguliuoti apšvietimą savo darbo vietoje.

Per visą savo ilgą istoriją BL6 buvo mėgstamas architektų ir dizainerių, todėl jų darbo valandos tapo malonesnės ir produktyvesnės. Šį gražų sieninį šviestuvą galima rinktis iš devynių skirtingų spalvų derinių, todėl jis neabejotinai praskaidrins jūsų biurą.
"Lindby" stalo lempa "Kimya" žalvaris/marmuras - tai neįtikėtinai elegantiškas ir dekoratyvus dizainas, galintis pakeisti bet kokį nuobodų stalą. Ši lempa - tai rafinuotas žavingo marmurinio pagrindo, išskirtinio žalvario karkaso ir gražaus rutulio formos gaubto su matoma lempa, kuri užbaigia lempos vizualinę išraišką, derinys. Galite naudoti dekoratyvinę lemputę su matiniu paviršiumi, kad būtų kuo mažiau atspindžių, taip pat galite rinktis reguliuojamo ryškumo lemputę, kad galėtumėte kontroliuoti ryškumą. Jei norite funkcinio šviesos šaltinio ir estetinio elemento savo biure, "Kimya" yra puikus sprendimas.
Gražaus dizaino šviestuvą taip pat galima įsigyti kaip grindų lempą susiraskite čia!
"Lindby" stalo lempa "Eleni" balta pasižymi paprastu ir moderniu dizainu, jau nekalbant apie didelį funkcionalumą, dėl kurio ši lempa yra absoliučiai būtina jūsų darbo stalo detalė. Galite perjungti keturis nustatymus nuo 3000 iki 6200 kelvinų, t. y. nuo šiltos baltos iki šaltos šviesos. Taip pat galite keisti ryškumą, kaip jums atrodo tinkama, todėl visada turėsite tobulą šviesą. Galite net nustatyti, kad lempa automatiškai išsijungtų po 60 minučių. Be to, rankena ir galvutė yra labai lanksčios, todėl jas galima pakreipti ir sureguliuoti taip, kad būtų nukreiptos bet kuria reikiama kryptimi. Šis modernus, energiją taupantis šviestuvas pagyvins jūsų darbo stalą."Lindby" stalinė lempa "Profina" bronzinė - tai klasikinio dizaino modernus ir stilingas leidimas. Šviestuvas pasižymi nesenstančia ir išskirtine išraiška, kuri papuoš jūsų biurą. Šviestuvą sudaro poliruotas bronzos arba rūdžių spalvos rėmas, užtikrinantis stulbinantį kontrastą su neapdorotu baltu gaubtu, kurį galima reguliuoti taip, kaip jums atrodo tinkama. Neapdorotas baltas stiklinis gaubtas skleidžia švelnią ir jaukią šviesą visomis kryptimis, o norėdami jį išjungti, patraukite traukimo jungiklį, kuris nukelia į senus laikus. Ikoniškas dizainas atlaikė laiko išbandymą, todėl estetiškas ir laikui nepavaldus šviestuvas yra pasiruošęs puošti jūsų biurą ilgus metus.

Nusipirkite gražaus rūdžių atspalvio "Profina" lempą čia!

Jei turite klausimų ar reikia patarimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų draugišką ir kompetentingą klientų aptarnavimo komandą paštu, telefonu ar pokalbių svetainėje - jie mielai padės!
MŪSŲ BIURO LEMPŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA