Piet Hein

Gimė: 1905 m. - Mirė: 1996 m.
Garsiausi kūriniai: serija "Superegg", serija "Sinus", serija "Superegg", serija "Ra", pakabinamas šviestuvas "Flora Folio", stalas "Superellipse", poezija, daugybė žaidimų ir dekoratyvinio meno kūrinių
Mokslas: Galbūt geriau būtų išvardyti daugybę dalykų, kuriuos jis nuveikė - jis buvo poetas, rašytojas, išradėjas, matematikas, dailininkas, dizaineris ir ne mažiau svarbus pasaulio pilietis

Pagrindas
Pietas Heinas pradėjo gyvenimą gana įprastai - gimė statybos inžinieriaus ir oftalmologo tėvams. Vaikystę ir jaunystę jis praleido Kopenhagoje, o 1924 m. pradėjo filosofijos studijas Kopenhagos universitete.

Tuomet devyniolikmečio Heino gyvenimas pasidarė visai ne paprastas. Vienu metu jis paliko universitetą ir pradėjo lankyti privačią tapybos mokyklą Danijos sostinėje, taip pat kurį laiką studijavo Švedijos karališkojoje dailės akademijoje Stokholme.

Grįžęs jis vėl pakeitė kryptį - studijavo filosofiją ir teorinę fiziką Kopenhagos universitete, Danijos technikos universitete ir Nielso Boro institute.

Galbūt tai ir yra pagrindas, kuo Pietas Heinas buvo toks ypatingas - jam nebuvo atstumo tarp objektyvaus mokslo pasaulio ir subjektyvaus meno pasaulio. Visą gyvenimą jis toliau tobulėjo ir augo ir kaip menininkas, ir kaip mokslininkas.

Jo darbas su apšvietimo dizainu yra tik nedidelė jo didžiulės ir įvairialypės kūrybos dalis, tačiau jo atsidavimas klasikinei geometrijai ir paprastoms formoms lėmė, kad jo sukurti šviestuvai yra amžini ir atsparūs mados ir tendencijų užgaidoms.

"Šviestuvai visam gyvenimui" nėra tik tušti žodžiai, kai jais apibūdinami šviestuvai iš Piet Hein.
Rodyti 36 iš 38 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!