Philippe Starck

Gimė: 1968 m.
Garsiausi darbai:"Microsoft" pelė, kosmodromas "Virgin Galactic", "Gun" lempos, "K-tribe" lempos, Romeo Moon lempos, "Miss Sissy" lempos, "Miss K" lempos, "Rosy Angelis" lempos, "Arcihmoon" lempos iš Flos
Mokslinis išsilavinimas: dizainerė

Pagrindas
Didžiausi pasaulio muziejai negali klysti. Paryžius, Niujorkas, Miunchenas, Londonas, Čikaga, Kiotas, Barselona - visuose juose eksponuojami meistro darbai. Taip pat ir ilgas laimėtų apdovanojimų sąrašas pasakoja apie jo kūrybą - "Metų dizaineris", "Grand Prix" už pramoninį dizainą, "Oskaras" už dizainą, "Officier des Arts et des Lettres" ir daugelis kitų.

Vieni iš žinomiausių Philippe'o Starcko darbų - "Flos" šviestuvai "Gun", "K-tribe", "Romeo Moon", "Miss Sissy", "Miss K", "Rosy Angelis" ir "Arcihmoon".

Patekę į Philippe'o Starcko sukurtą vietą ar daiktą, pateksime į fantazijos ir netikėtumų pasaulį. Jau daugiau nei tris dešimtmečius šis unikalus ir daugialypis kūrėjas, dizaineris ir architektas yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Jo netradiciniai objektai, kurių tikslas - būti geriems, o ne gražiems, išveda žiūrovus iš savęs į kažką geresnio.

Philippe'o Starcko tėvas, išradėjas ir aviacijos inžinierius, įkvėpė jam norą kurti ir gebėjimą svajoti. Po daugelio metų ir prototipų jis buvo pakviestas dirbti Prancūzijos prezidentui François Mitterrand'ui. Tada jis taip pat pradėjo kurti baldus pirmaujančioms Italijos ir tarptautinėms dizaino bendrovėms.

Philippe'as Starckas savo viešbučius ir restoranus projektuoja taip pat, kaip režisierius kuria filmą. Jis kuria scenarijus, kurie svečius iš kasdienybės perkelia į vaizduotės ir kūrybos kupiną minčių pasaulį. Šie viešbučiai ir restoranai tapo laikui nepavaldžiomis ikonomis ir suteikė naują dimensiją pasauliniam miesto gyvenimui.

Philippe'as Starckas iš pagarbos Žemei tikėjo ekologiškumo galia - gerokai anksčiau, nei ekologija tapo madinga. Neseniai jis sukūrė revoliucinę "demokratinės ekologijos" koncepciją, sukurdamas vėjo malūnėlius, skirtus naudoti namuose (ir už prieinamą kainą), kuriuos netrukus papildys saulės energija varomi laivai ir vandenilio elementais varomi automobiliai.

Philippe'as Starckas yra nenuilstantis ir maištingas pilietis, todėl mano, kad jo pareiga yra dalytis savo etine ir radikalia teisingesnio pasaulio vizija. Jis nusitaikęs į mūsų svajones, troškimus ir poreikius - kartais dar prieš mums patiems juos suvokiant. Jis paliečia mus rafinuotais ir protingais darbais, bet labiausiai mus paliečia todėl, kad įdeda savo širdį į pastangas kurti daiktus, kurie yra geri anksčiau nei gražūs.

"Man patinka atverti duris į žmonių smegenis". - Philippe'as Starckas
Romeo Soft Toršeras - Flos
RRP EUR 1 600,00
Dabar yra sandėlyje
Grid Arms Rosy Angelis Toršeras - Flos
RRP EUR 9,00
Dabar yra sandėlyje
Rosy Angelis Toršeras - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Romeo Babe Soft Pakabinamas Šviestuvas - Flos
RRP EUR 250,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Romeo Moon Toršeras - Flos
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Miss K Stalinis Šviestuvas Fumé - Flos
RRP EUR 352,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Superarchimoon Toršeras - Flos
RRP EUR 10 560,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
KTribe W Sieninis Šviestuvas Aliuminis Bronza - Flos
RRP EUR 460,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
KTribe W Sieninis Šviestuvas Dūminis - Flos
RRP EUR 430,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Bibliotheque National Toršeras Aliuminis Bronza - Flos
RRP EUR 2 250,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
KTribe W Sieninis Šviestuvas Raw Baltas Silk - Flos
RRP EUR 460,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
KTribe T2 Stalinis Šviestuvas Raw Baltas Silk - Flos
RRP EUR 930,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Bibliotheque National Toršeras Soft - Flos
RRP EUR 2 250,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Rodyti 36 iš 67 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!