Swedish Ninja Šviestuvai

"Swedish Ninja" - tai ne tik prekės ženklas, bet ir kūrybiškumo, formos ir spalvų istorija, kuri nuostabiai įkomponuota kiekviename jų sukurtame gaminyje. Aistros skandinaviškam dizainui vedama ir talentingų dizainerių vadovaujama "Swedish Ninja" sugeba unikaliai sujungti tradicijas ir naujoves. "Swedish Ninja" kūrybiškumas yra viso, ką jie daro, pagrindas. Jų gaminiuose susipina funkcionalumas ir estetika, jie sugeba mąstyti nestandartiškai, todėl sukuria unikalų dizainą, kuris išsiskiria iš kitų. Jų dėmesys spalvoms ir formoms akivaizdus kiekviename dizaine, žaidžiant kontrastais ir niuansais, kad būtų sukurtas vizualinis malonumas.

Tačiau čia taip pat rasite išskirtinių "Swedish Ninja" namų aksesuarų.
Rodyti 36 iš 205 produktų

Little Darling - Įvairovės puoselėjimas

"Little Darling" - skirtingumo šventė Vienas iš ikoniškiausių gaminių - "Little Darling", kurį įkvėpė ryškus dizainerės ir švedų "Ninja" įkūrėjos Marijos Gustavsson ir jos vyro Magnuso ūgio skirtumas: ji yra žema, o jis - aukštas. Šis gaminys simbolizuoja ne tik jųdviejų meilę, bet ir "Swedish Ninja" gebėjimą atrasti įkvėpimą artimoje aplinkoje.

Be "Little Darling", "Swedish Ninja" taip pat siūlo platų gaminių pasirinkimą, pradedant "Big Darling" ir baigiant "Pluto" pakabuku ar sieniniu šviestuvu "Candy", kurie pasižymi unikaliomis formomis, funkcijomis ir, ne mažiau svarbu, spalvomis. Kiekvienas gaminys yra kruopščiai suprojektuotas taip, kad jame dera funkcionalumas ir grožis, atspindintis geriausius skandinaviško dizaino pavyzdžius.

Vietos meistrai Smolande, Švedijoje

"Swedish Ninja" vertina vietos meistrų meistriškumą ir didžiuojasi, kad savo šviestuvus gamina istoriniame baldų regione Smolande, Švedijoje. Šis regionas, garsėjantis ilgametėmis baldų gamybos ir meistriškumo tradicijomis, suteikia bendrovei išskirtinį kokybės ir meistriškumo pranašumą.

Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su mažais, šeimoms priklausančiais šio regiono tiekėjais, kuriuos vertina dėl jų gilių meistriškumo žinių ir įsipareigojimo išlaikyti tradicinius gamybos metodus. Toks požiūris ne tik užtikrina, kad kiekvienas šviestuvas atitiktų griežtus kokybės standartus, bet ir padeda remti vietos bendruomenę ir suteikti jai daugiau galimybių.

"Swedish Ninja" atsidavimas vietos gamybai ir bendradarbiavimas su vietos amatininkais neapsiriboja vien gražių gaminių kūrimu. Tai būdas bendrovei puoselėti unikalias Smolando amatų tradicijas ir prisidėti prie jo ekonominio augimo. Šis įsipareigojimas vietos amatams yra pagrindinė įmonės tapatybės dalis ir aiškiai atsispindi jų aistroje kurti nesenstančius ir funkcionalius šviestuvus, atspindinčius švediško dizaino ir meistriškumo esmę.

Čia taip pat rasite sieninius šviestuvus, stropinius šviestuvus ir stalo šviestuvus "Swedish Ninja".
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!