Normann Copenhagen Aksesuarai Namams

"Normann Copenhagen" siūlo funkcionalų ir estetišką paprastų siluetų ir organiškų formų namų aksesuarų asortimentą, kuriame gausu skandinaviško dizaino nuorodų. Dekoratyviniai "Normann Copenhagen" medžio ar ryškių spalvų paukščiai patraukia dėmesį ir žaismingai papildo jūsų interjero dizainą. Paprastas siluetas ypač dera prie minimalistinio stiliaus, o "Normann Copenhagen" dubenėliai ir žvakidės į jūsų namus įneš šilumos ir jaukumo.

Danijos prekės ženklą 1999 m. įkūrė Janas Andersenas ir Poulas Madsenas, per daugelį metų jis pelnė daugiau kaip 80 dizaino apdovanojimų. "Normann Copenhagen" asortimentą sudaro baldai, šviestuvai, tekstilės gaminiai ir namų aksesuarai, kuriuos galima įsigyti daugiau nei 80 pasaulio šalių. Įkvėpkite asmeniškumo ir naujos gyvybės savo interjerui su šilto medžio, šaltų metalų ir modernių spalvų aksesuarais. Nesenstanti elegancija puikiai tinka bet kokiam stiliui ir kartu yra įkvėpta modernios klasikos ir šių laikų tendencijų.

"Normann Copenhagen" šviestuvų rasite čia
Deko Object S2 Lemon - Normann Copenhagen
RRP EUR 45,00
Dabar yra sandėlyje
Deko Object S4 Sage - Normann Copenhagen
RRP EUR 65,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 183 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!