Norm Architects

"Norm Architects" 2008 m. Kopenhagoje įkūrė Jonas Bjerrre-Poulsenas ir Kasperas Rønnas. "Norm Architects" yra kūrybingų dizainerių ir architektų grupė, kuri sujungia meistriškumą ir medžiagas su grožiu, istorija ir nesenstančiu paprastumu. Tarpdisciplininė dizaino studija daugiausia dėmesio skiria architektūrai, interjero dizainui ir fotografijai, jau nekalbant apie prekės ženklo kūrimą ir meno vadovavimą. Jų projektai vykdomi daugiau nei 10 šalių, jie dirba su viskuo - nuo architektūros iki gaminių dizaino.

Studijoje jie glaudžiai dirba su tekstūromis, medžiagomis ir architektūros bei dizaino suvokimu. Jų dizainai kuriami taip, kad juos būtų galima vertinti ne tik akimis, bet ir kitais pojūčiais. Jų darbuose ypač ryškūs skandinaviško dizaino principai, kuriuose nesenstanti estetika ir natūralios medžiagos derinamos su išskirtinumu ir paprastumu.
Soap Pump Wall Baltas - Audo Copenhagen
RRP EUR 70,00
Dabar yra sandėlyje
Hashira Toršeras Ø30 Raw - Audo Copenhagen
RRP EUR 870,00
Bus sandėlyje: 31-07-2024
Rodyti 28 iš 28 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!