Ambit

Danų studijos "Muuto" kolekciją "Ambit" sudaro šviestuvai, kuriuose puikiai dera klasika ir modernumas. Paprasta išraiška kartu yra tradicinė ir pasižymi moderniu, minimalistiniu požiūriu į visą dizainą.

Kolekcijoje galima rasti visko: nuo atskirų pakabinamų šviestuvų, pasižyminčių gražiomis dulkėtomis spalvomis, iki Ambit Rail, kurį sudaro trys mažesni pakabinami šviestuvai, sumontuoti ant bėgio. Skirtingi elementai kartu sukuria paprastą ir estetišką šviestuvą, kuris puikiai apšviečia ilgesnius stalus. Galima įsigyti juodos, baltos ir pilkos spalvų.

Visi "Ambit" kolekcijos šviestuvai pagaminti iš aliuminio ir vėliau rankomis nudažyti prislopintomis spalvomis. Atskiri pakabinami šviestuvai yra dviejų skirtingų dydžių, kurių apimtį galima pasirinkti atitinkamai 25 cm ir 40 cm. Kitaip tariant, "Muuto Ambit" kolekcijoje yra pakabinamas šviestuvas, atitinkantis visus poreikius. Pakabinamus šviestuvus pakabinkite virš virtuvės stalo, o "Ambit Rail" - virš valgomojo stalo.
Rodyti 33 iš 33 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!