Vonios kambario šviestuvai - perskaitykite šį vadovą ir teisingai pasirinkite

Šiandien žmonės vis daugiau laiko praleidžia vonios kambaryje, todėl svarbu, kad jūsų poreikius atitiktų būtent toks apšvietimas.
Kalbant apie vonios kambario apšvietimą, smagu mąstyti kūrybiškai, tačiau patalpą reikia apšviesti ir praktiškai. Svarbu žinoti IP kodus, kurie reiškia šviestuvo apsaugą nuo tokių dalykų kaip pirštai / rankos, dulkės ir vanduo - tai ypač svarbu vonios kambaryje. Daugiau apie IP kodus ir saugumą galite sužinoti čia.

Tikslus spalvų atkūrimas - dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, ypač toje vietoje, kur laiką praleisite priešais veidrodį. Taip pat naudinga vonios kambaryje turėti daugiau nei vieną šviesos šaltinį, kad išvengtumėte šešėlių ir gautumėte geriausią apšvietimą.

Yra daugybė vonios kambario apšvietimo variantų, tačiau kurį pasirinkti? Surinkome šiek tiek informacijos ir įkvėpimo, kad padėtume rasti tobulą šviestuvą jūsų vonios kambariui.

LED vonios kambario apšvietimas - privalumai ir trūkumai

Vienas iš akivaizdžių šviesos diodų naudojimo vonios kambaryje privalumų yra tai, kad jie suteikia natūralią šviesą. Svarbu išsiaiškinti, kokios spalvos temperatūros šviesos diodų jums reikia, nes jie gali skleisti šaltą, šiltą ar kažkur tarpinę šviesą.

Šiuo metu šviesos diodai yra pageidaujamas šviesos šaltinis vonios kambariuose, nes jie sukuria kokybišką apšvietimą, kurio intensyvumas yra įvairus. Dėl šiltos ir patogios spalvos temperatūros jūsų oda veidrodyje atrodys natūraliai - tai privalumas, kai darote makiažą ar skutatės. Nedidelis šviesos diodų trūkumas - jų kaina, tačiau pradinė investicija laikui bėgant atsipirks, nes jie veikia 10-25 metus.

Turime platų vonios kambario šviestuvų su šviesos diodais pasirinkimą, todėl pateikėme keletą pasiūlymų ir įkvėpimo, kad galėtumėte įsivaizduoti, kaip jie galėtų veikti jūsų vonios kambaryje.

Čia matote klasikinę vonios kambario apšvietimo schemą. Virš vonios sumontuotas Mood 2 sieninis šviestuvas iš LIGHT-POINT, skleidžiantis šviesą ir į viršų, ir į apačią. Tai elegantiškas ir nesudėtingas LED vonios kambario šviestuvas, skleidžiantis patogią ir išsklaidytą šviesą. Šviestuvą "Mood 2" galima naudoti įvairiose vonios kambario vietose, jo klasė - IP20.

Virš veidrodžio įmontuoti du prožektoriai, o čia, "Lampemesteren", turime daugybę prožektorių variantų. Tarp jų yra LIGHT-POINT Logic serija, kurią galima rinktis iš įvairių variantų. Logic yra paprastas ir diskretiškas lubų taškinis šviestuvas. Be to, tai lankstus sprendimas, nes jį galima pakreipti 28 laipsnių kampu ir pasukti.

Taip pat turime Easy Kap, dar vieną diskretišką įmontuojamą tašką. Jis užtikrina aukštos kokybės apšvietimą ir puikiai tinka naudoti vonios kambaryje. Easy Kap lubų taškas yra gerai žinomo italų gamintojo Flos gaminys.

Kai kalbama apie vonios kambario apšvietimą, LED taškas yra patikimas pasirinkimas.
Išmanus, modernus ir paprastas būdas apšviesti vonios kambarį - naudoti "Philips Hue LightStrips. LightStrips yra su klijais kitoje pusėje, todėl galite tiesiog priklijuoti juos ten, kur norite. Philips Hue - tai visiškai naujas požiūris į apšvietimą. LightStrips sukuria 16 milijonų spalvų, todėl yra daugybė galimybių kurti šilto ir šalto apšvietimo schemas.

"Philips Hue LightStrips" juostelėse naudojama saugi LED technologija ir jos turi IP20 atsparumą.

Čia galite pamatyti pavyzdį, kaip galite naudoti išmaniąsias "Philips Hue" juosteles "LightStrips". Jos padeda sukurti elegantiškai paprastą šio vonios kambario išvaizdą. Jas galite naudoti lubų nišoje, aplink veidrodį ar bet kur kitur, kur, jūsų manymu, jos atrodys gerai.

Garsusis "Fabbian" kubas - vonios kambario klasika

Garsusis "Fabbian" kubas - vonios kambario klasika
Labai populiarų Cube šviestuvą iš Fabbian galima įsigyti kaip lubinį arba sieninį šviestuvą. Tai šviestuvas, kuris labai gerai tinka vonios kambaryje ir vis dažniau matomas vonios kambariuose visoje Europoje.
Lubinis šviestuvas "Cube" suteikia šiam vonios kambariui kokybišką apšvietimą iš viršaus ir yra paprastas bei stilingas. Šviestuvas "Cube" puikiai apšviečia nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje jį pastatysite, ir yra tapęs šiuolaikinio dizaino klasika.

Visa šviestuvų serija pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, o jos geometrinis, tačiau laikui nepavaldus dizainas bus laukiamas priedas bet kuriuose namuose. "Cube" galima rinktis iš penkių spalvų variantų.

Šviestuvai veidrodžiui - klasikiniai, modernūs ar netradiciniai?

Šviestuvai vonios kambario veidrodyje, ant jo ir aplink jį yra vienas svarbiausių šviesos šaltinių visoje patalpoje. Kai ateis laikas montuoti bet kurį pasirinktą šviestuvą, nepamirškite jo montuoti akių lygyje, kad išvengtumėte šešėlių.

Šiandien vis daugiau žmonių vonios kambariui renkasi modernius ir netradicinius šviestuvus, tačiau vis dar yra daug gražių klasikinių variantų - įmontuojami taškiniai, sieniniai šviestuvai, apšviestos lentynos ir veidrodžiai su įmontuotu apšvietimu. "Lampemesteren" parduotuvėje turime platų šviestuvų, kuriuos galite naudoti su vonios veidrodžiu, pasirinkimą - štai tik keletas galimybių.
Italų gamintojo Romeo Babe W sieninis šviestuvas Flos yra tikra vonios kambario klasika. Galbūt tai nedidelis šviestuvas, bet jis neįtikėtinai veiksmingas. Jis įdomus ir dekoratyvus, todėl puikiai atrodys jūsų vonios kambaryje.

Romeo Babe W turi elegantišką skaidraus stiklo gaubtą, kuris suteikia fantastišką neakinančią šviesą, o šviesos žaismas pačiame gaubte yra grakštus ir rafinuotas.

Apskritai tai nepaprastai gražus, praktiškas ir kokybiškas sieninis šviestuvas.
Lampe Gras yra labai populiarus prekės ženklas, ir mes pradedame matyti jį naudojamą naujose ir kūrybiškose namų vietose.

Lampe Gras serijos šviestuvai yra įvairių spalvų ir kaip grindų, sieniniai, staliniai ir pakabinami šviestuvai - yra daugybė galimybių juos panaudoti savo namuose.  304L40 sieninis šviestuvas "Lampe Gras" yra dizaino ikona, pasižyminti nesudėtingu, tvirtu ir ergonomišku dizainu. Tai gražus ir stilingas šviestuvas, kuris tiks ir minimalistiniuose namuose, ir puošnesnėje interjero schemoje.

Lampe Gras serija yra nepaprastai praktiškas pasirinkimas vonios kambariui, nes yra daug lanksčių ir funkcionalių variantų. Kaip matote paveikslėlyje, šis konkretus modelis turi kelias jungtis, todėl naudotojas gali pastatyti šviestuvą tiksliai ten, kur reikia.

Kitas populiarus vonios kambario šviestuvas yra E27Muuto. Tai elegantiškai nesudėtingo dizaino šviestuvas su lizdu - pakabinamu lizdu ir lempa. Unikali E27 pakabinama lempa - pagaminta iš silikono ir gaminama 13 skirtingų spalvų - yra nepaprastai naudinga ir pritaikoma. Galite pakabinti vieną atskirai, su draugu į suderintą porą ar net į grupę iš kelių. Dėl savo paprastumo jį lengva įtraukti į savo interjero dizainą, kad ir kokio stiliaus jis būtų.

Kaip ir su visais vonios kambario šviestuvais, nepamirškite laikytis saugos ir IP kodų nurodymų.
Kitas puikus pasirinkimas - Flos. Tai paprastas ir išmanus organiškos formos sieninis šviestuvas, kuris ypač gerai tinka vonios kambaryje.

Glo-Ball yra puikus šviestuvas minimalistiniam ir stilingam interjerui. Jį galima montuoti tiesiai ant veidrodžio - kaip matyti paveikslėlyje, o kitas serijos modelis skirtas montuoti ant sienos arba lubų.
Tikra vonios kambario klasika yra AJ Wall šviestuvas iš Louis Poulsen. Šis dizainerio sukurtas šviestuvas, pasižymintis išskirtine forma ir istorija, tik populiarėja. Šios modernios klasikos galvutę galima pakreipti aukštyn ir žemyn bei pasukti 60 judesio laipsnių kampu. Tai unikalus šviestuvas su iš karto atpažįstamu minimalistiniu dizainu.

AJ seriją 1960 m. sukūrė Arne Jacobsenas. Jį galima rinktis iš 10 nuostabių spalvų, tačiau mūsų perkamiausia spalva Nr. 1 yra juoda.

Mūsų vonios kambario šviestuvų pasirinkimą rasite čiaReikia dar kartą pakartoti, kad galvodami apie vonios kambario ar bet kurios kitos patalpos, kurioje yra drėgmės faktorius, apšvietimą, visada turėtumėte žinoti IP kodus - prieš pirkdami perskaitykite mūsų saugos vadovą. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Visos nuotraukos iš Pinterest