Grąžinimas

Jei persigalvojote dėl savo pirkinio ir norite pasinaudoti mūsų 100 dienų grąžinimo politika, galite pradėti grąžinimo procedūrą naudodamiesi užsakymo nuoroda, kurią anksčiau jums išsiuntėme. Nuorodą rasite bet kuriame iš laiškų, kuriuos gavote iš mūsų užsakymų roboto „Edison“. Spustelėkite „Žiūrėti mano užsakymą“, pasirinkite „Grąžinimas“ ir to puslapio apačioje vadovaukitės instrukcijomis. Tuomet iki kitos darbo dienos pabaigos atskiru laišku atsiųsime jums grąžinimo etiketę.

Grąžinamos prekės siuntimas paprastai kainuoja 15 eurų už vieną siuntą, tačiau negabaritinės siuntos ir siuntos ant padėklų gali kainuoti brangiau. Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su Klientų aptarnavimo skyriumi.

Jei pageidaujate grąžinti prekes patys, siųskite paketą (-us) adresu:
Lampemesteren
Odinsvej 6 - Port 32-35
DK-6950 Ringkøbing
Danija

Rekomenduojame siuntą (-as) siųsti siuntų paštu. Taip užtikrinama, kad siuntą (-as) bus galima sekti, ir pašalinamos bet kokios abejonės, ar gavome siuntą (-as), ar ne.

PASTABA: pakuotė (-ės) turi būti grąžinta (-os) „Lampmasters“ adresu – siuntos, išsiųstos į pašto skyrių ar siuntinių atsiėmimo punktą, nebus paimtos.

Nerašykite ant originalios pakuotės!

Jei rašote ant originalios pakuotės ar kitaip ją sugadinate, mažinate gaminio perpardavimo vertę. Dėl to sumažės jums grąžinama suma.

Mažiausiai iš grąžintinos sumos išskaičiuosime 27,50 EUR, jei bus pažeista originali pakuotė, arba iki 40 proc. lempos vertės, jei, pavyzdžiui, ji bus grąžinta ne originalioje pakuotėje arba bus netinkamos perparduoti būklės.

Todėl labai svarbu, kad siųsdami gaminį mums atgal, įdėtumėte jį originalioje pakuotėje į kartoninę siuntimo dėžę. Naudodami burbulinę plėvelę sumažinsite galimus pažeidimus siuntimo metu.

Pakuodami grąžintinus gaminius naudokite tik skaidrią lipnią juostą! Kitų rūšių juostos naudojimas ant originalios pakuotės gali turėti įtakos pinigų grąžinimo sumai.

Turite kitų klausimų apie grąžinimą?

Turite kitų klausimų apie grąžinimą?

Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą el. pašto adresu info@lampemesteren.lt arba telefonu +371 66 155 208 – mielai jums padėsime. Šiuo metu klientų aptarnavimo tarnyba gali nagrinėti tik anglų kalba atsiųstas užklausas.