Friis & Moltke

Metai - 1954-ieji. Frankas Sinatra skamba iš viso pasaulio gramofonų, Vakarų Vokietijai siūloma narystė NATO, o Knudas Friisas ir Elmaras Moltke įkuria legendinę studiją FRIIS & MOLTKE. Ši Orhuse įsikūrusi bendrovė yra sukūrusi daugybę visuomeninių ir privačių pastatų visoje Danijoje ir užsienyje, įskaitant Ankarą (Turkija) ir Nuuką (Grenlandija). Nuo pat įkūrimo šis prekės ženklas paliko ryškų pėdsaką Danijos ir tarptautiniame dizaine bei architektūroje. "FRIIS & MOLTKE" priklauso aštuoniems partneriams ir yra jų valdoma, o prekės ženklas projektuoja įvairius projektus - nuo didžiulių visuomeninių pastatų iki mažų elegantiškų šviestuvų.
Šiame puslapyje rasite "Friis and Moltke" šviestuvus, pagamintus bendradarbiaujant su "Frandsen", įskaitant neįtikėtiną "Minneapolis" kolekciją, kurioje yra visko - nuo pakabinamų ir stalinių iki sieninių šviestuvų, jau nekalbant apie amžinai elegantiškus "FM 1954" ir "FM 2014". Apžiūrėkite juos toliau! Esame tikri, kad legendinių dizainerių dizainui pasimėgausite iki ausų.
Rodyti 36 iš 40 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!