"Philips Hue" - įženkite į visiškai naują šviesos pasaulį!PHILIPS HUE - VADOVAS

>"Philips Hue" gaminių asortimentas pristato visiškai naują namų apšvietimo būdą. Įrengiant modernią apšvietimo valdymo sistemą anksčiau reikėdavo brangaus elektriko - dabar jums tereikia "Hue" lemputės, "Bridge" ir "Philips Hue" programėlės. "Philips Hue" produktai iš tiesų yra naujas požiūris į apšvietimą. Naudokite "Hue", kad pagerintumėte savo kasdienį gyvenimą. Galite užprogramuoti, kad jis jus pažadintų, suteiktų optimalią darbinę šviesą, suteiktų energijos, išjungtų šviesą, kai ryte išeinate iš namų, ir vėl ją įjungtų, kai vakare vėl grįžtate namo.

Tai gali skambėti sudėtingai, bet taip nėra. Norėdami padėti jums pradėti teisingai, parengėme šį nedidelį vadovą. Jame rasite gaminių aprašymus, svarbią informaciją ir patarimus, kaip įdiegti naująjį "Philips Hue" šviestuvą. Tikimės, kad jis padės išsirinkti jūsų namams tinkamą gaminį ir įkvėps žengti pirmąjį žingsnį į visiškai naują šviesos pasaulį.Kuo ypatingas "Philips Hue"?

Philips Hue yra naujausias ir pažangiausias apšvietimo pasaulio pasiekimas. Beveik nėra ribų, kur galima naudoti šias lemputes ir šviestuvus ir kokią atmosferą jie gali sukurti. Kaip ir žaidimai, sodininkystė ar kolekcionavimas, "Philips Hue" gali tapti nauju hobiu! Prie vieno pradinio rinkinio galite prijungti iki 50 "Hue" lempučių, galite rinktis iš 16 milijonų skirtingų spalvų ir sinchronizuoti "Hue" su televizoriumi ar muzikos sistema, kad apšvietimas atitiktų garsą.

"Hue" gaminius neįtikėtinai greitai ir lengvai sumontuoti, naudoti ir išplėsti. Galite užprogramuoti lempas taip, kad jos išsijungtų, kai išeinate, ir vėl įsijungtų, kai esate tam tikru atstumu nuo namų. Galite jas pritemdyti, maišyti "Hue" baltas ir spalvotas lemputes ir vienu metu projektuoti kelias skirtingas spalvas - visa tai galite valdyti vienu išmaniuoju įrenginiu. Galite žaisti su skirtingais spalvų tonais ir sukurti tobulą nuotaikingą apšvietimą, o geriausia, kad "Hue" lemputes galite naudoti klasikiniuose, plačiai paplitusiuose E27 lizduose.


Kaip pradėti - kaip nustatyti naująją "Philips Hue" lemputę

Jūsų "Philips Hue" sistemos smegenys yra Mostas. Tiesiog prijunkite jį prie savo "Wi-Fi" tinklo - šis procesas išsamiai aprašytas kartu su "Bridge" pateikiamoje instrukcijoje - ir galite pradėti. Tai negali būti lengviau! Tada atsisiųskite "Philips Hue" programėlę į savo išmanųjį įrenginį ir galėsite užprogramuoti "Hue" lemputes taip, kad jos darytų būtent tai, ko norite.

Programėlė žingsnis po žingsnio jus ves per šį procesą - buvome nustebinti, kaip greitai ir lengvai tai atliekama.

"Philips Hue Bridge" suderinama su "Apple HomeKit" technologija, todėl galite net paprašyti "Siri", kad įjungtų ir išjungtų lemputes už jus!

Jei nenorėtumėte naudoti išmaniojo įrenginio "Hue" sistemai valdyti, galite įsigyti nuotolinio valdymo pultelį, kuris atliks tą patį. Galite lengvai pritvirtinti "Philips Hue" reguliatoriaus jungiklį prie sienos varžtais arba dvipuse lipnia juosta. Pats jungiklis prie pagrindo jungiamas magnetais, todėl jį galėsite pasiimti su savimi bet kurioje namų vietoje. Nuotolinis jungiklis veikia nuo baterijų - nereikia jokių kitų įrenginių!

<hr><font size="+2">Philips Hue Bluetooth</font>


Philips Hue Bluetooth

2020 m. "Philips Hue" į savo lempas ir šviesos šaltinius pradėjo diegti "Bluetooth". Jų argumentai paprasti: jie nori pateikti paprastesnę alternatyvą naudotojams, kuriems "Philips Hue" sunku valdyti. Dėl "Bluetooth" naudotojams paprasčiau - taigi ir lengviau - pradėti naudotis "Philips Hue".

"Bluetooth" funkcija leidžia iš karto prijungti lempas ir šviesos šaltinius, todėl nereikia "Philips Hue Bridge" tiltelio. Tereikia į išmanųjį telefoną atsisiųsti "Philips Hue Bluetooth" programėlę, įjungti "Bluetooth" ir viskas.

Nors "Hue" gaminiuose yra įmontuota "Bluetooth", vis tiek galite juos naudoti su "Hue Bridge". Jei jau turite "Bridge", "Bluetooth" funkcija jums ir jūsų sistemai nieko nekeičia.

Kam gali patikti "Bluetooth Hue"?


Funkcija "Bluetooth Hue" skirta naujiems klientams, kurie nori iš karto pasinerti į šią sritį ir kurių nedomina didžiulė sąranka. Galite pradėti nuo kelių šviesos šaltinių ir išbandyti juos jau turimose lempose.

Gali būti gera idėja naudoti "Bluetooth" vaikų kambariuose, kad jie turėtų tiesioginę prieigą prie šviesos šaltinio iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Taip sutaupysite rūpesčių, susijusių su naujų šviesos šaltinių prijungimu prie bendros "Hue" sistemos, todėl vaikai šviesą valdys tik savo kambariuose.

"Bluetooth Hue" taip pat gali puikiai tikti vyresnės kartos atstovams, kurie moka naudotis išmaniuoju telefonu, bet kuriems nereikia visos "Hue" sąrankos. Dėl "Bluetooth" funkcijos nereikia "Wi-Fi" ryšio. Jums tereikia būti maždaug 12 metrų atstumu nuo lempos, o programėlė leidžia vienu metu valdyti iki 10 įrenginių (pilna sąranka leidžia prie sistemos prijungti 50 įrenginių).


Kas tai yra "Philips Hue" pradinis rinkinys?

Įsigiję "Philips Hue White Ambiance" pradinį rinkinį gausite 2 pilnai veikiančias E27 lemputes, reguliatoriaus jungiklį ir "Bridge", kuris prijungiamas prie jūsų "Wi-Fi" ir leidžia visą sąranką valdyti išmaniuoju įrenginiu. Taip pat galite įsigyti pradinį rinkinį be reguliatoriaus jungiklio, jei norėtumėte viską atlikti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.
Į "Philips Hue White and Color Ambiance" pradinį rinkinį, panašų į "White" rinkinį, vietoj reguliatoriaus įeina trečia E27 lemputė. Spalvų rinkinys gali sukurti 16 milijonų skirtingų spalvų atspalvių, kuriuos galite maišyti ir derinti kaip tik norite.

Naujiena "Hue" kolekcijoje yra lemputės, skirtos GU10 lizdams, todėl galite įsigyti starterinį rinkinį su 3 spalvotomis GU10 lemputėmis ir tilteliu. Tiek E27, tiek GU10 lemputes taip pat galima įsigyti "Ambiance", kuri sukuria visą baltos spalvos atspalvių gamą - nuo šiltos baltos spalvos nuotaikos apšvietimo iki šaltos ir ryškios darbo šviesos - visa tai vienoje lemputėje!

<hr><font size="+2">Kas yra "Philips Hue LightStrips"?</font>


Kas yra "Philips Hue LightStrips"?

Jei mėgstate žaisti su šviesa, eksperimentuoti su galimybėmis ir smagiai leisti laiką, atkreipkite dėmesį į "Philips Hue LightStrip Plus" 2 metrų ilgio pradinį rinkinį. LightStrips yra ilgos plastikinės juostelės su įmontuotais šviesos diodais - puikiai tinka įdomiems efektams kurti ant laiptų, spintose ar net už