Ingo Maurer

Gimė: 1932 m.
Mirė: 2019 m.
Geriausiai žinomi darbai: "Mazgų" serija, "Johnny B. Butterfly", "Birdie" serija, "BiBiBiBiBi", "Campari" serija, "Zettel" serija, "Lucelino" serija, garsioji "Canned Light" pakabinama lempa ir daugelis kitų.
Mokymai: Grafikos dizaineris


Istorija
Žvejo sūnus Ingo Maureris kartu su keturiais broliais ir seserimis užaugo Reichenau saloje prie Bodeno ežero Vokietijoje. Nenorėdamas sekti tėvo pėdomis, jis Miunchene studijavo grafinį dizainą, o baigęs studijas trejus metus gyveno Niujorke ir San Franciske, kol 1963 m. grįžo į Vokietiją.

Jis įkūrė savo įmonę "M" ir pradėjo projektuoti bei gaminti šviestuvus. Vėliau jis pakeitė įmonės pavadinimą į Ingo Maurer GmbH, kaip žinome šiandien. Viena pirmųjų Ingo Maurerio lempų "Lightbulb" šiandien eksponuojama Niujorko modernaus meno muziejuje.

Ingo Maurer kuria kūrybiškus, nuostabius šviestuvus, kurie visai nepanašūs į kitus šviestuvus! Paukščiai, skrybėlės, skardinės, lino gabalas - Ingo Maureriui niekas nėra per daug keista ir skirtinga!
Johnny B. Good Pakabinamas Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 639,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Lucellino Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 661,00
Bus sandėlyje: 31-05-2024
Willydilly Pakabinamas Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 230,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Lemputė Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 1 529,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Campari Bar Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 1 068,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Rodyti 36 iš 51 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!