Šviestuvai Svetainei

Svetainėje galima naudoti įvairių tipų šviestuvus - nuo skaitymo lempučių iki nuotaikingo apšvietimo, nuo lubinių iki grindų šviestuvų.

Rinkdamiesi šviestuvus svetainei dažnai turėsite patenkinti kelis konkrečius poreikius. Tikriausiai reikės trijų ar keturių šviestuvų aplink sofą / sėdimąją dalį, kelių sieninių šviestuvų, skaitymo lempos ir t. t. Ieškokite lempų, kurios šviečia ir žemyn, ir aukštyn. Žemyn šviečiantys šviestuvai sukuria intymumo pojūtį, o šviestuvai, šviečiantys į viršų, patalpą padaro didesnę.

Jei virš kavos staliuko planuojate pakabinti pakabinamą šviestuvą, nepamirškite, kad matymo linijos būtų atviros, kad galėtumėte matyti televizorių ir priešais sėdintį žmogų. Paprašykite, kad kas nors palaikytų lempą, ir pabandykite atsisėsti ant sofos, o paskui atsistoti, kad įsitikintumėte, jog yra vietos judėti, netrenkiant galva į lempą.

Čia rasite daug šviestuvų, kurie puikiai atrodys svetainėje.

Visi mūsų šviestuvai pristatomi su lemputėmis.
Ocean Toršeras Curry - DybergLarsen
RRP EUR 155,00
Dabar yra sandėlyje
Neat Stalinis Šviestuvas Rudas - House Doctor
RRP EUR 258,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Le Klint 368 Toršeras Juodas - Le Klint
RRP EUR 932,00
Dabar yra sandėlyje
Rina Toršeras White - By Rydéns
RRP EUR 117,00
Dabar yra sandėlyje
Pop Sieninis Šviestuvas Beige - Nordlux
RRP EUR 34,95
Dabar yra sandėlyje
Margin Toršeras - New Works
RRP EUR 792,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 9592 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!