Šviestuvai Svetainei

Svetainėje galima naudoti įvairių tipų šviestuvus - nuo skaitymo lempučių iki nuotaikingo apšvietimo, nuo lubinių iki grindų šviestuvų.

Rinkdamiesi šviestuvus svetainei dažnai turėsite patenkinti kelis konkrečius poreikius. Tikriausiai reikės trijų ar keturių šviestuvų aplink sofą / sėdimąją dalį, kelių sieninių šviestuvų, skaitymo lempos ir t. t. Ieškokite lempų, kurios šviečia ir žemyn, ir aukštyn. Žemyn šviečiantys šviestuvai sukuria intymumo pojūtį, o šviestuvai, šviečiantys į viršų, patalpą padaro didesnę.

Jei virš kavos staliuko planuojate pakabinti pakabinamą šviestuvą, nepamirškite, kad matymo linijos būtų atviros, kad galėtumėte matyti televizorių ir priešais sėdintį žmogų. Paprašykite, kad kas nors palaikytų lempą, ir pabandykite atsisėsti ant sofos, o paskui atsistoti, kad įsitikintumėte, jog yra vietos judėti, netrenkiant galva į lempą.

Čia rasite daug šviestuvų, kurie puikiai atrodys svetainėje.

Visi mūsų šviestuvai pristatomi su lemputėmis.
Ticino 2 Lubinis Šviestuvas Silver/Chrome - Lindby
RRP EUR 43,00
Bus sandėlyje: 25-07-2024
Arina Sieninis Šviestuvas Black - Lindby
RRP EUR 56,00
Dabar yra sandėlyje
Ocean Toršeras Curry - DybergLarsen
RRP EUR 163,00
Dabar yra sandėlyje
Melvios Lubinis Šviestuvas Rudas - Lindby
RRP EUR 163,00
Dabar yra sandėlyje
Panthella Toršeras White Opal - Louis Poulsen
RRP EUR 1 019,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Rodyti 36 iš 11441 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!