Piet Hein Aksesuarai Namams

Piet Hein garsėja elegantiškais ir funkcionaliais namų aksesuarais, kuriuose nesenstanti estetika dera su praktiškumu. Nuo kultinių "Superellipse" vazų ir stiklo indų iki firminių žvakidžių ir ąsočių - P. Heino dizainui būdinga paprasta ir harmoninga formos ir funkcijos pusiausvyra. Jo naudojamos medžiagos, tokios kaip nerūdijantis plienas ir medis, atspindi kokybės ir ilgaamžiškumo jausmą. Piet Hein namų aksesuarai ne tik suteikia bet kuriai erdvei skandinaviškos elegancijos atspalvį, bet ir apima gilų naudotojų poreikių ir kasdienės rutinos supratimą.

Tačiau čia taip pat rasite "Piet Hein" šviestuvus!
Super Vase H30 Glass/Clear - Piet Hein
RRP EUR 104,00
Dabar yra sandėlyje
Super Vase H20 Glass/White - Piet Hein
RRP EUR 64,00
Dabar yra sandėlyje

Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Saturn Candle Holder H36 Stainless Steel - Piet Hein
RRP EUR 78,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Super Vase H10 Glass/White - Piet Hein
RRP EUR 32,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
TwinBowl Super-Egg 7 cm Stainless Steel - Piet Hein
RRP EUR 32,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.

Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Saturn Maxi Candle Holder H80,5 Black - Piet Hein
RRP EUR 338,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Sydkorset Candle Holder Stainless Steel - Piet Hein
RRP EUR 377,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Jupiter Maxi Candle Holder H65 Black - Piet Hein
RRP EUR 312,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Super Vase H16 Glass/White - Piet Hein
RRP EUR 45,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Sydkorset Candle Holder Black - Piet Hein
RRP EUR 377,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Venus Maxi Candle Holder H47,5 Black - Piet Hein
RRP EUR 286,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Klaburet Stool White/Linen - Piet Hein
RRP EUR 325,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Klaburet Stool Walnut/Nature - Piet Hein
RRP EUR 520,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Mars Maxi Candle Holder H32 Black - Piet Hein
RRP EUR 260,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Saturn Candle Holder H36 Black - Piet Hein
RRP EUR 78,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Klaburet Stool Walnut/Black - Piet Hein
RRP EUR 520,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Rodyti 36 iš 42 produktų

Piet Hein žvakidės

Piet Hein žvakidės - dizaino pasaulio šedevrai, kuriuose paprastos formos dera su subtilia elegancija. Jo žvakidės, dažnai pavadintos žvaigždynų ir planetų vardais, kuriamos orientuojantis į funkcionalumą ir estetiką. Minimalistinis požiūris Hein'o dizaine sukuria nesenstančią išraišką, kuri dera prie bet kokio interjero dizaino stiliaus. Visada pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, žvakidės laikikliai išsiskiria unikalia estetika ir ilgaamžiškumu. Būdinga žvakidžių asimetrija ir kreivės sukuria vizualiai įdomų elementą, kuris bet kokiai atmosferai suteikia meninio prieskonio. Piet Hein žvakidės yra ne tik funkcionalūs objektai, skleidžiantys šviesą, bet ir meno kūriniai, kuriuose nepaprastai dera forma ir funkcija.

Piet Hein dubenys

Piet Hein dubenys - tai paprastų formų, estetinio patrauklumo ir praktiškumo sintezė. Pjetas Heinas, žinomas kaip kūrėjas, kuriantis laikui nepavaldžius dizainus, sugebėjo dubenėliams suteikti išskirtinės elegancijos. Jo dubenys pasižymi subtilia asimetrija ir organiška forma, kuri sukuria vizualinį susidomėjimą, kartu išlaikydama funkcinę paskirtį. Nesvarbu, ar jie būtų centrinė valgomojo stalo detalė, ar dekoro dalis, Piet Hein dubenys suteikia rafinuotą akcentą bet kokiame kontekste. Dėl savo universalumo jie tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, o namų aksesuaruose yra gražus meno ir funkcionalumo derinys. Piet Hein "Superellipse" yra geometrinė forma, kurioje derinamos elipsės ir stačiakampio savybės. Ši unikali forma tapo Pjeto Heino dizaino repertuaro ikona ir geriausiai žinoma dėl jos naudojimo stalams, šviestuvams ir dubenims.
Superellipse formos pagrindu sukurtas dubuo tęsia Hein susižavėjimą geometrija ir estetika. Naudojant išskirtinę "Superellipse" formą sukurtas unikalaus ir aptakaus profilio dubuo. Plokščias dubens paviršius ir švelnios kreivės suteikia jam modernią išvaizdą, kartu išlaikant jo, kaip indo, funkcionalumą.

Superellipse šviestuvus galite pamatyti čia!

Piet Hein vaza

Piet Hein vazos - tai paprastumo, elegancijos ir subtilaus formos žaismo šventė. Jo dizaino filosofija, kurioje susilieja matematika ir estetika, išreikšta šiuose skulptūriniuose objektuose. P. Heino vazos pasižymi švariomis linijomis, subalansuotomis proporcijomis ir novatorišku požiūriu į dizainą. Hein'o vazos geba prisitaikyti prie įvairių interjero stilių - nuo modernių iki klasikinių erdvių. Dėl savo paprastos elegancijos jos tinka kaip pagrindinė dekoratyvinių kompozicijų dalis arba kaip subtiliai rafinuota detalė bet kuriuose namuose. Piet Hein vazos - tai duoklė aiškiai apibrėžtos formos grožiui ir atskleidžia jo talentą derinti meninį jautrumą su praktiškumu.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!