Svetainės šviestuvai - perskaitykite mūsų vadovą ir išsirinkite tinkamą

Galite rinktis iš daugybės kambario šviestuvų ir atsakyti į daugybę klausimų apie jų vietą, stilių, skirtingų šviestuvų derinius ir kainas.

Gera idėja - pirmiausia paklausti savęs, kokie yra jūsų praktiniai poreikiai. Tada galėsite nuspręsti, kokios išvaizdos norite, kad būtų jūsų naujieji svetainės šviestuvai - ar norite tam tikro stiliaus? Ar norite klasikinio dizaino šviestuvų? -O gal tiesiog norite, kad jie užtikrintų jums reikalingą šviesą svetainėje?

Norėdamas jums padėti, pateiksiu svarbiausius patarimus, kaip apšviesti svetainę, kad galėtumėte teisingai pasirinkti, kai dekoruosite kambarį gražiais svetainės šviestuvais.

Kokie sieniniai šviestuvai naudojami svetainėje?

Kokie sieniniai šviestuvai naudojami svetainėje?


Visada kas nors yra madinga, o kalbant apie svetainės sieninius šviestuvus, matome aiškią tendenciją rinktis didelius ir lanksčius šviestuvus.

Lampe Gras yra neįtikėtinai populiarus prekės ženklas, kai kalbama apie sieninius šviestuvus, nes jie turi didžiulį pasirinkimą.  Juos galite įsigyti tiesiogiai montuojamus arba, kaip parodyta čia, ant stulpo. Be to, jų yra įvairių ilgių, spalvų ir galite pasirinkti, kiek norite, kad stulpas būtų susuktas. Lampe Gras šviestuvai yra neįtikėtinai lankstūs, todėl labai naudingi svetainėje, nes galite lengvai perkelti šviestuvą pagal poreikį.  

Nuotraukos autorius - mūsų "Instagram" klientas @camillaathena
214 wall lamp "Lampe Gras" 214 sieninis šviestuvas yra vienas iš tų, kuriuos matome daugelyje namų. Manau, taip yra todėl, kad jis toks neįtikėtinai lankstus ir puikiai dera prie šiaurietiško stiliaus. Šviestuvą galite reguliuoti aukštyn ir žemyn, taip pat galite judinti strypelius ir lempos galvutę, todėl čia turite ne tik naudingą ir lankstų apšvietimą, bet ir labai stilingą ir gražų sieninį šviestuvą.
Pagrindinė forma neturi varžtų ar suvirintų jungčių.

Peržiūrėkite platų "Lampe Gras" asortimentą čia ir pasisemkite įkvėpimo.


Nuotraukos autorius - mūsų "Instagram" klientas @lk.living

Kitas populiarus sieninis šviestuvas yra Mantis BS2 from iš Schottlander.. Tai gerai suprojektuotas ir neįprastas šviestuvas, kuris taip pat puikiai dera prie dabartinių tendencijų ir stilių.

Mantis BS2 priklauso intriguojančiai šviestuvų serijai, pasižyminčiai elegantiška pramonine išvaizda - dizainu, kuris išlieka. Galbūt nesuprantate, bet "Mantis" serija sukurta dar 1951 m. ir, nepaisant jos amžiaus, visa serija yra kaip niekada populiari.

Naudojant atsvarus, šviestuvą galima lengvai ir elegantiškai reguliuoti keturiomis skirtingomis pakopomis, o galvutę, priklausomai nuo modelio, galima pasukti 180-360º kampu ir pakreipti.
"Mantis" yra elegantiška ir stilinga, ir mes ją matome vis dažniau, ypač dėl to, kad tapo normalu atsisakyti tradicinio stiliaus, ir manau, kad būtent dėl to dideli sieniniai šviestuvai vis labiau populiarėja. Nesakau, kad maži sieniniai šviestuvai išnyko, priešingai, taip pat matome "AJ wall", "Caravaggio Read", mažus sieninius šviestuvus iš "Lampe Gras" ir daugelį kitų, tačiau ne paslaptis, kad tapo madinga rinktis kažką didelio ir gražaus, kas atkreipia dėmesį į kambarį.    

Nuotrauka iš mūsų "Instagram" kliento @palettenoirTrečiasis populiarus sieninis šviestuvas yra 265 iš Flos. Čia iš tiesų turite gražų ir naudingą šviestuvą, kuris skleidžia gerą ir tiesioginę šviesą, todėl jį galima lengvai naudoti virš kavos staliuko.

Gerai tai, kad 265 šviestuvui nereikia daug vietos ant sienos, nes, nepaisant šviestuvo dydžio, laikiklis užima labai mažai vietos, tačiau turite neįtikėtinai lankstų šviestuvą, kuris patenkina labai didelį apšvietimo poreikį. Dėl ilgos rankenos lempos galvutę galima tiksliai valdyti ir pasukti tiksliai ten, kur reikia, o atsvaras užtikrina, kad tai būtų daroma lengvai ir elegantiškai.

Nuotraukos autorius - mūsų "Instagram" klientas @mittlillehjerte

Svetainės šviestuvai - ar nebrangus pasirinkimas yra blogas pasirinkimas?

Dažnai mūsų klausia, ar pigesnės lempos yra blogas pasirinkimas. Tačiau kas yra pigu, o kas brangu? Pas mus Lampemesteren rasite tik kokybiškų lempų, tačiau kelių skirtingų kainų lygių!

Tai daugiausia priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai. Ar jums reikia lempos, kurią būtų galima reguliuoti, ar tik tokios, kurią galėtumėte įjungti ir išjungti? Ar joje turėtų būti įmontuotas energiją taupantis LED modulis, ar šviesos šaltinis nesvarbus? Kai kurie klientai ieško klasikinio dizaino lempų, tačiau jų taip pat yra įvairių kainų lygių, todėl visada galite rasti tokią, kuri būtų pigesnė už kitas.

Tai sudėtingas klausimas, tačiau esame tikri dėl vieno - mūsų kokybiškų lempų galima įsigyti įvairiomis kainomis - galime patenkinti ir jūsų poreikius, ir biudžetą.

Kur svetainėje galima naudoti pakabinamus ir pakabinamus šviestuvus?

Kur svetainėje galima naudoti pakabinamus ir pakabinamus šviestuvus?

Apšvietimas yra vienas svarbiausių dalykų, kai kalbama apie svetainės dekoravimą. Jis daro didžiulę įtaką tam, kaip jūs jaučiate kambarį, o pakeitę apšvietimą galite lengvai pakeisti nuotaiką. Šiandien svetainės šviestuvai yra gražūs dizaino objektai - jie ir puošia, ir kuria atmosferą, todėl nereikia apsiriboti vien tik kabėjimu virš stalo.

Pavyzdžiui, paimkite šį paveikslėlį, kuriame virš sofos kabo Tom Dixon Etch pakabinama lempa iš žalvario. Lygiai taip pat lengvai jis galėtų kabėti virš bufeto arba kampe su foteliu ir nedideliu staliuku. Galite sukurti "hygge stoteles" visame savo gyvenamajame kambaryje!

Antrajame paveikslėlyje matote du Etch mini pakabinamus šviestuvus, taip pat iš Tom Dixon. Jie kabo pačiame sienos viduryje - tai netradicinė padėtis, tačiau, mūsų nuomone, veiksminga ir puikiai atrodanti. Tik nepamirškite, kad juos reikia kabinti darniai su aplinka, beveik taip, tarsi komponuotumėte natiurmortą. Taip geriausiai įvertinsite jų, kaip objektų, grožį ir tai, kaip jie gražiai apšviečia jūsų kambarį.

Etažiniai pakabinami šviestuvai meta gražiausius šešėlius ir yra puikus pasirinkimas, jei ieškote nuotaikingo apšvietimo. Jei ieškote labiau tiesioginės šviesos be šešėlių, tiesiog pasirinkite kitą lemputę. Pavyzdžiui, Etch virš kavos ar valgomojo stalo geriausiai tiktų lemputė, projektuojanti šviesą žemyn į stalo paviršių.

Nuotrauka padaryta mūsų klientės @krea_pernille per Instagram.


Šaunūs svetainės šviestuvai - kas dabar karšta?

Šaunūs svetainės šviestuvai - kas dabar karšta?

Šiuo metu madingi šiaurietiško stiliaus įkvėpti interjerai, todėl galite rasti daugybę protingų, gražių ir funkcionalių svetainės šviestuvų, kurie papildo šį stilių. Kadangi jau apžvelgėme sieninius šviestuvus ir pakabinamus šviestuvus, norėtume pasiūlyti keletą karščiausių stalinių ir grindų lempų, kurias galite naudoti savo svetainėje.

Pirmasis pasiūlymas yra klasikinė PH lempa. Čia matote PH 3/2 stalinę ir PH 3½-2½ grindų dviejose skirtinguose namuose, kuriuos sieja panašus stilius - pilkos sienos ir minimalistinis bei stilingas dekoras. Girdėjome, kad kai kurie žmonės mano, jog tai vyresnės kartos šviestuvai, tačiau iš tikrųjų jie labai populiarūs visose amžiaus grupėse. Lygiai taip pat dažnai juos matome jaunų žmonių namuose, nes gyvename laikais, kai žmonės nori išleisti šiek tiek daugiau pinigų kokybei ir puikiam dizainui.

Abu šviestuvai priklauso 3 gaubtų šeimai, kurią šiandien sudaro 20 modelių, įskaitant tris lauko šviestuvus. Poulas Henningsenas sukūrė 3 gaubtų sistemą 1925-1926 m., kai kūrė šviestuvus Louisui Poulsenui, skirtus eksponuoti tarptautinėje parodoje Paryžiuje. Visą gyvenimą Henningsenas dirbo kurdamas neakinantį apšvietimą ir galiausiai sukūrė ne vieną šviestuvą, o visą sistemą - gražius PH šviestuvus, kuriuos žinome šiandien. PH lempos numeris reiškia jos gaubto dydį - PH 3½/2½ turi maždaug 35 cm skersmens gaubtą.

Jei norite sužinoti daugiau apie klasikines PH lempas, visą seriją rasite čia.

Paveikslėlių autorius - @bytved ir mūsų klientas @valdealma, taip pat per "Instagram"

Dar viena populiari šviestuvų serija yra AJ iš Louis Poulsen. Šie šviestuvai pažįstami kaip seni draugai ir dėl savo klasikinės ir stilingos išvaizdos juos galima rasti daugelyje namų.

AJ staliukas neužima daug vietos, todėl jis ypač gerai tinka prie šoninės spintelės arba palangės. Šviestuvo gaubtą galima reguliuoti aukštyn ir žemyn, todėl šviesą galėsite skleisti būtent ten, kur reikia. AJ taip pat galima naudoti biure ar miegamajame, todėl įsigiję AJ šviestuvą visada rasite puikią vietą, kur jį pastatyti.
Mes "Lampemesteren" praktikuojame tai, ką skelbiame - čia matote AJ stalinį ir AJ grindinį mūsų socialinės žiniasklaidos guru Jannie svetainėje. Akivaizdu, kad - dėl jų paprastumo - tame pačiame kambaryje galima naudoti skirtingus šios serijos modelius, ir tai per daug nesikartoja. Jannie ką tik perkėlė AJ stalą į savo namų biurą ir pakeitė jį PH 3/2 - AJ iš tikrųjų dažnai juda, o tai dar vienas įrodymas, kad šie šviestuvai tinka daugelyje skirtingų aplinkų.

Tai taip pat puiki idėja, jei manote, kad kambarį reikia šiek tiek atgaivinti. Nauja ir kitokia šviesa daro didelį poveikį, todėl pabandykite pakeisti kai kurias savo lempas, jei atėjo laikas pokyčiams.

Paveikslėlių autorius - @bytved via Instagram
Štai dar vienas AJ Floor - mielas šviestuvas, kuris tinka prie daugybės skirtingų dekoravimo schemų. Jis nuostabiai atrodo šalia Kabe spalvoto tinko sienos, gražių pilkų Kähler žvakidžių ir AC2 kėdės iš Andersen Furniture. Dekoras yra išbaigtas, o AJ Floor jį papildo.

Fotografija: @solgt_til_stanglakrids per Instagram

Panthella MINI iš "Louis Poulsen" yra dar vienas labai populiarus svetainės šviestuvas. Tai palyginti naujas modelis, tačiau jį jau galima rasti daugelyje namų. Panthella MINI skersmuo yra tik 25 cm, o dėl mažo dydžio jį galite naudoti daugelyje skirtingų situacijų.

Jį galima įsigyti rožinės, raudonos, violetinės, mėlynos, oranžinės, geltonos, dviejų atspalvių žalios, baltos, juodos, spindinčio naujo chromo ir opalinio akrilo, kaip parodyta paveikslėlyje, spalvų.

Jame įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis ir 3 pakopų reguliatorius, todėl šis dizaino šviestuvas iš Louis Poulsen yra ir itin gražus, ir tikrai naudingas.

Panthella MINI pagamintas su metaliniu ekranu, kurį Verneris Pantonas (Verner Panton) 1971 m. iš pradžių sumanė sukurti su šiuo šviestuvu, tačiau jo nebuvo galima pagaminti su tuo metu turimomis technologijomis. Metalinis gaubtas iš vidaus yra baltas, todėl šviesa atsispindi žemyn link kojos, o paskui aukštyn į kambarį - tikrai gražus šviestuvas, kuris tiks visur.
Panthella MINI opalo spalvos, kaip parodyta čia, tikrai išsiskiria iš kitų, nes likusioje gamoje naudojami metaliniai gaubtai. Pasirinkus opalo akrilo spalvą, bus apšviestas visas ekranas, todėl prieš nusprendžiant, kokį Panthella MINI šviestuvą pirkti, pravartu apgalvoti savo apšvietimo poreikius.

Vaizdas su mūsų kliento @homehappydk pagalba per Instagram

Kai kalbama apie populiarius svetainės šviestuvus, negalime pamiršti mielojo Flowerpot VP3 iš &tradition.  Tai bestseleris, kuris niekada neišeis iš mados. VP3 suprojektavo Verneris Pantonas, jį taip pat galima įsigyti kaip dviejų skirtingų dydžių ir nuostabių spalvų pakabinamą šviestuvą. Čia, Lampemesteren, aiški perkamiausia spalva yra matinė šviesiai pilka, o naujoji matinė juoda spalva taip pat sulaukė pasisekimo - ją galite pamatyti čia.

Naudokite Flowerpot svetainėje, ant naktinio stalelio ar vaikų kambaryje - su šia miela dizaino klasika galimybės yra neribotos.

Peržiūrėkite visą "Flowerpot" asortimentą čia.

Nuotrauka daryta mūsų kliento @_bylilli per Instagram