Kartell Šviestuvai

"Kartell" 1949 m. Italijoje įkūrė chemijos inžinierius Giulio Castelli. Castelli pradėjo gaminti plastikinius gaminius automobilių pramonei. Vėliau įmonė pradėjo gaminti plastikinius gaminius buičiai, o galiausiai - dizainerių šviestuvus. Kartell profilis ir istorija pasižymi moderniu dizainu ir aukštosiomis technologijomis, susijusiomis su novatoriškų plastikinių gaminių gamyba. Jų gaminių asortimente yra ilgas sąrašas visame pasaulyje žinomų dizainų, kuriuos sukūrė tokie legendiniai vardai kaip Ronas Aradas, Antonio Citterio, Michele De Lucchi, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Vico Magistretti, Enzo Mari, Alberto Meda, Paolo Rizzatto ir Philippe Starck. Visi šie dizaineriai įvertino "Kartell" turimas žinias apie plastiko technologijas ir naujoviškus būdus, kuriais plastikas gali prisidėti prie šiuolaikinio gyvenimo. Kartell dizainerių šviestuvų kolekcijoje yra neįtikėtinai gražūs Bourgie - absoliutus bestseleris. Jos barokinis stilius puikiai tinka daugelyje namų - ji gražiai apšviečia kambarį, o lempa pati yra puošmena.

Pastaraisiais metais FL/Y lempa šturmuoja bestselerių sąrašus. FL/Y - tai pakabinamas šviestuvas su dideliu skaidriu gaubtu, gaminamas įvairių spalvų, tinkantis kiekvienoje situacijoje ir kiekvienuose namuose.
Toy - Kartell
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 257 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!