Margit Brandt

Margit Brandt buvo viena garsiausių pasaulyje danų dizainerių. 1966 m. ji kartu su savo vyru Eriku Brandtu atidarė dizaino studiją, o nuo to laiko "Brandt" visata išsiplėtė: jos padaliniai veikia Šveicarijoje, Japonijoje, Honkonge, Vokietijoje ir Niujorke. Ji labiausiai žinoma dėl savo darbų mados industrijoje, kur sukūrė keletą Danijos olimpinių žaidynių uniformų, tačiau taip pat yra atsakinga už eilę namų aksesuarų ir šviestuvų. Prabanga, elegancija ir kokybė apibūdina jos visada tendencijas diktuojantį portfelį - ji diktuoja toną tiek kurdama žvakides, tiek iškilmingus kostiumus.

2007 m. Margit Brandt buvo suteiktas Dannebrogo riterio titulas.
MB Lotus Votive Amber - Margit Brandt
RRP EUR 52,00
Dabar yra sandėlyje
MB Candle Holder Low Clear - Margit Brandt
RRP EUR 53,00
Dabar yra sandėlyje
MB Lotus Votive Light Blue - Margit Brandt
RRP EUR 52,00
Dabar yra sandėlyje
MB Margret Facet Vase Clear - Margit Brandt
RRP EUR 112,00
Dabar yra sandėlyje
MB Jewelry Multi - Margit Brandt
RRP EUR 77,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Bartrolley Gold Plated - Margit Brandt
RRP EUR 312,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Jewlery Box Small Multi Color - Margit Brandt
RRP EUR 68,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Tealight Holder Lotus Clear - Margit Brandt
RRP EUR 51,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Cushion Round Velvet Soft White - Margit Brandt
RRP EUR 52,00
Bus sandėlyje: 05-12-2023
MB Throw Wool w/Rabbit Pom Pom Beige - Margit Brandt
RRP EUR 79,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Candle Holder Five-Armed Clear - Margit Brandt
RRP EUR 312,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Cushion Round Velvet Brown - Margit Brandt
RRP EUR 52,00
Bus sandėlyje: 05-12-2023
MB Lotus Votive Holder Grey - Margit Brandt
RRP EUR 52,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Sirene Candle Holder Tall Clear - Margit Brandt
RRP EUR 135,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Mirror w/Jewelry Box Multi Color - Margit Brandt
RRP EUR 170,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Candle Holder Tall Clear - Margit Brandt
RRP EUR 61,00
Bus sandėlyje: 05-12-2023
MB Stalinis Šviestuvas Grey - Margit Brandt
RRP EUR 256,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
MB Mirror Hanging Silver - Margit Brandt
RRP EUR 149,00
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Rodyti 30 iš 30 produktų

"Margit Brandt" baro krepšelis ir baro stalas

"Margit Brandt" baro vežimėlis yra optimalus sprendimas tiems, kurie nori sumaniai laikyti daiktus, nekeliant kompromiso dėl kokybės ar dizaino. Šis "Margit Brandt" baro vežimėlis turi dvi lentynas, plonas rankenas abiejuose galuose ir keturis ratukus, todėl yra nepaprastai praktiškas naudoti svetainėje. Tuo pat metu glotni aukso apdaila ir elegantiškas rėmas su švelniomis kreivėmis suteikia vežimėliui prabangią estetiką, todėl viskas, kas jame yra, atrodo įspūdingai.

Vežimėlis taip pat yra itin lankstus ir lengvai judantis, nes vietoj fiksuotų kojelių turi ratukus. Vienas iš ratų netgi turi stabdį, todėl vežimėlį lengva pastatyti. Nors vežimėlis visų pirma skirtas buteliams ir gėrimams, jį taip pat galima sklandžiai integruoti kaip papildomą konsolinį staliuką jūsų namuose arba kaip elegantišką muilo vežimėlį vonios kambaryje. Su MB baro vežimėliu "Gold Plated" gausite ir funkcionalumą, ir estetiką viename skoningame sprendime.

Margit Brandt žvakidė


Margit Brandt žvakidės - išraiškingas ir elegantiškas bet kokio interjero priedas. Jų dizainas sujungia funkcionalumą su estetika ir pabrėžia Margit Brandt gebėjimą kurti laikui nepavaldžius ir prabangius gaminius.

Šių žvakidžių būna įvairių stilių ir medžiagų - nuo modernių ir minimalistinių iki klasikinių ir dekoratyvių. Kad ir koks būtų jūsų interjero dizaino stilius, galite rasti Margit Brandt žvakidžių, tinkančių jūsų namams.

Svarbi Margit Brandt dizaino ypatybė - medžiagų ir meistriškumo kokybė, užtikrinanti, kad žvakidės būtų patvarios ir gražiai pagamintos. Jie dažnai gaminami kruopščiai apgalvojant detales ir suteikia elegancijos pojūtį bet kokiam kambariui.

Margit Brandt žvakidės suteikia jūsų namams nuotaikingą apšvietimą, o jų nesenstantis dizainas paverčia juos gražiais dekoratyviniais elementais net tada, kai jie nenaudojami. Juos galima statyti ant valgomojo stalo, židinyje ar bet kurioje kitoje namų vietoje, kur jie suteiks rafinuotumo ir jaukumo aurą.

Nesvarbu, ar juos naudosite kasdieniam apšvietimui, ar ypatingoms progoms, "Margit Brandt" žvakidės - tai skoningas būdas pagerinti namų atmosferą ir sukurti šiltą bei jaukią aplinką.

"Margit Brandt" šviestuvai"Margit Brandt" šviestuvai - tai stiliaus, funkcionalumo ir nesenstančios elegancijos sintezė. Šie šviestuvai pasižymi dizainerei būdinga estetika ir yra sukurti skiriant dėmesį detalėms, kad atitiktų tiek apšvietimo poreikius, tiek estetinius šiuolaikinio interjero dizaino reikalavimus.

Margit Brandt šviestuvų kolekcijos yra universalios ir įvairios, dažnai apimančios dizainą nuo modernaus ir minimalistinio iki klasikinio ir dekoratyvaus. Tai leidžia pasirinkti šviestuvus, atitinkančius jūsų asmeninį skonį ir interjero dizaino stilių.

Margit Brandt šviestuvų medžiagų kokybė ir meistriškumas pasižymi ilgaamžiškumu ir grožiu. Dizainerė stengiasi naudoti aukštos kokybės medžiagas, todėl šviestuvai yra ne tik funkcionalūs, bet ir gražiai pagaminti.

Šie šviestuvai siūlo apšvietimo sprendimus įvairiems poreikiams - nuo nuotaikos apšvietimo iki užduočių apšvietimo. Jų dizainas dažnai pasižymi harmoningomis proporcijomis ir kruopščiu dėmesiu šviesos paskirstymui, todėl sukuriama maloni ir funkcionali apšvietimo patirtis.

Naudojami kaip lubiniai, staliniai, grindų ar sieniniai šviestuvai, "Margit Brandt" šviestuvai suteikia prabangos bet kuriam kambariui. Jie yra ne tik apšvietimo šaltiniai, bet ir meniniai elementai, galintys paįvairinti dekorą ir sukurti šiltą namų atmosferą.

Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!