Michael Anastassiades

Gimė: 1967 m. Kipre
Garsūs kūriniai: B&O garsiakalbis "Beosound Edge", vamzdinis šviestuvas, IC Light ir String Light kolekcijas ir italų Arrangement pakabinamus šviestuvus Flos.
išsilavinimas: Londono Imperatoriškojo mokslo technologijų ir medicinos koledžo (Imperial College of Science Technology & Medicine) statybos inžinierius, vėliau Karališkajame meno koledže (Royal College of Art) įgijo pramoninio dizaino magistro laipsnį.

Maiklas jau vaikystėje susižavėjo nuostabiais "Flos" apšvietimo sprendimais. Jis užaugo mažame Kipro miestelyje, kuriame buvo įsikūrusi šviestuvų parduotuvė. Jis dažnai ten eidavo pasigrožėti daugybe šio italų prekės ženklo apšvietimo sprendimų.

Gražius ir drąsius šviestuvus dažnai įkvepia kasdienybės akimirkos - nuo to, kaip žonglierius tobulai subalansuoja savo kamuoliukus, iki to, kaip elektros laidai sujungia elektros stulpus kraštovaizdyje. Elegantiški šviestuvai, kurie tiek įjungti, tiek išjungti sukuria patogią šviesą ir pasižymi skulptūriška išraiška. Iš pirmo žvilgsnio jo dizainai neįtikėtinai minimalistiniai, tačiau dažnai jie būna stebėtinai detalūs, juose vyrauja pūstas stiklas, pritaikyti metalai ir elegantiški šviesos efektai.
IC F1 Toršeras Chrominis - Flos
RRP EUR 750,00
Dabar yra sandėlyje
Arrangements Lubinė Šviestuvas Rose Large - Flos
RRP EUR 650,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Rodyti 36 iš 79 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!