Muuto Aksesuarai Namams

"Muuto" dienos šviesą išvydo 2006 m. ir per kelerius metus tapo vienu didžiausių baldų ir dizaino prekių ženklų Skandinavijoje. Bendradarbiavimas su žymiausiais Skandinavijos dizaineriais užtikrina, kad "Muuto" filosofija būtų nuolat interpretuojama ir vizualizuojama. Įsišaknijusi skandinaviško dizaino tradicijose, pasižyminčiose estetika, funkcionalumu ir tvirtu meistriškumu, bendrovė kuria unikalius baldų ir interjero dizaino sprendimus.

Muuto kolekcijoje galima rasti tokių aksesuarų kaip populiarūs Muuto Dots kabliukai, tinkantys naudoti visuose kambariuose. Kabliukai "Dots" gaminami iš molinių indų su skirtingų spalvų glazūra. Tai prisideda prie unikalios ir meniškos išraiškos, kuri suteikia jūsų interjerui asmeniškumo ir charakterio. Pastatykite juos prie įėjimo šalia "Muuto" įrėminto veidrodžio, kad jie atrodytų patraukliai ir išskirtinai bei suteiktų dekoratyvumo.

Nesustabdomus "Muuto" šviestuvus rasite čia
Rodyti 36 iš 222 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!