Virtuvės šviestuvai - įkvėpimas nuostabiai šviesaiVIRTUVĖS ŠVIESTUVAI

Jūs daug laiko praleidžiame virtuvėje - ilsėdamiesi, dirbdami ar gamindami maistą. Todėl tokiai patalpai kaip virtuvė reikia gero apšvietimo, kuris tiktų visoms šioms atskiroms progoms. Kiekvienoje virtuvėje turėtų būti trijų rūšių apšvietimas - pagrindinis, darbinis ir atmosferinis. Virtuvėje reikia gero apšvietimo, kad galėtumėte apžvelgti pačią virtuvę ir jos lentynas bei spinteles. Turime lempų, skirtų visų rūšių virtuvės apšvietimui, o toliau pateikiame keletą įkvėpimo pavyzdžių, kurie padės jums išsiaiškinti, kas tinka jūsų virtuvei, atsižvelgiant į stilių, lemputės pasirinkimą ir skirtingus virtuvės apšvietimo tipus.


CENTRINIS APŠVIETIMAS:
Bazinis apšvietimas dažnai sukuriamas naudojant lubinį šviestuvą arba pakabinamą lempą. Šios lempos sukuria pagrindinę kambario šviesą, kuri apšviečia pačią patalpą ir kartu prisideda prie virtuvės atmosferos kūrimo.

DARBO ŠVIESA:
Virtuvėje labai svarbu turėti gerą darbo šviesą, nes tai yra šviesa, kurią naudojate ruošdami maistą ant virtuvės stalviršio. Darbo šviesa turi efektyviai apšviesti darbo vietą, ryškiai švytėti ir būti tinkamos spalvos temperatūros. Darbo šviesa gali sklisti iš viršaus arba tiesiai į priekį, tačiau svarbu vengti šešėlių, kad šviesa būtų kuo veiksmingesnė. Darbo šviestuvai turėtų būti įrengti virš virtuvės stalviršio, viryklės ir kriauklės.

ATMOSFERINĖ ŠVIESA:
Suteikia jaukumo, kurį dažnai galima derinti su pagrindine šviesa naudojant šviesos reguliatorių. Sukurkite fantastišką atmosferą virtuvėje naudodami atmosferinę šviesą.


Kublinis šviestuvas virtuvei - klasikinis, retro ar modernus?"
Kai kalbama apie virtuvės stalą ir pakabinamus šviestuvus, nepamirškite atsižvelgti į pakabos aukštį. Paprastai lempos turi būti 75-80 cm virš stalviršio, kad būtų užtikrintas geriausias darbo apšvietimas. Kad išvengtumėte šešėlių, išmatuokite paviršiaus plotį ir padalykite iš 3. Gautą rezultatą naudokite matuodami nuo sienos - būtent šioje vietoje turėtų kabėti pakabinamas šviestuvas, kad išvengtumėte šešėlių. Žinoma, tai tik bendri patarimai, ir gali būti, kad jūsų namuose reikia kitokio išdėstymo. Visada kviečiame susisiekti ir patarti dėl montavimo ir šviestuvo pasirinkimo.

Gera idėja montuoti kelias lempas vieną šalia kitos, tarp jų paliekant nedidelį tarpą, nes taip užtikrinamas tolygus švytėjimas. Yra daug galimybių, kai kalbama apie pakabinamų šviestuvų naudojimą virtuvėje, ir jų galima įsigyti įvairiausių stilių.PH 2/1 pakabinamas šviestuvasLouis Poulsen yra tikra dizaino klasika, sukurta Poul Henningsen. Tai elegantiškas ir nesenstančio dizaino pakabinamas šviestuvas, kuris dėl savo paprasto, bet unikalaus charakterio dera prie daugelio interjero stilių.

PH šeimoje yra daugybė modelių, įskaitant tokius klasikinius, kaip pavaizduotas nuotraukoje, ir įvairias modernias, šmaikščias versijas.

PH kolekcijos šviestuvai puikiai šviečia dėl atspindinčios trijų gaubtų sistemos. Didžioji dalis šviesos nukreipiama žemyn, todėl sukuriamas švelnus ir išsklaidytas švytėjimas.


Nuotrauką padarė mūsų mielas klientas @valdealma, kuris ją paskelbė "Instagram".

"Beat Light" kolekcijaTom Dixon - tai šauni ir įdomi pakabinamų šviestuvų kolekcija, įkvėpta 80-ųjų metų. Kolekcija yra retro, tačiau išlaiko šiuolaikišką išraišką. Ji įkvepia naujos gyvybės virtuvei, ypač jei naudosite kelis kolekcijos šviestuvus.

Tom Dixon kolekciją įkvėpė skulptūriškas žalvario paprastumas, o "Beat Light" užtikrina aukštos kokybės šviesą. Kiekvienas "Beat Light" šviestuvas yra unikalus dėl rankų darbo žalvario.

Fotografija iš Pinterest
Marla pakabinamas šviestuvas dūmasLindby - tai stilingas ir unikalaus dizaino, modernios išraiškos šviestuvas, kuris puikiai dera virš virtuvės salos. Šviestuvas turi tris unikalios formos pakabinamus šviestuvus iš dūmų spalvos stiklo, kuris atskleidžia viduje esančius šviesos šaltinius ir kartu atspindi aplinką. Skirtingos formos sukuria įdomią dinamiką, kuri ypač traukia akį ir jaudina stebėti. Šis šviestuvas - tai funkcionalus šviesos šaltinis ir estetiškas virtuvės papildymas, kuris garantuotai padarys įspūdį jūsų draugams ir šeimos nariams.
"Cosmina 4" pakabinamas šviestuvas "Track Sort/Guld""Arcchio" yra modernaus ir elegantiško dizaino su pramonine apdaila, kuri yra populiari ir labai dekoratyvi. Dėl šiaurietiško minimalizmo ženklo šviestuvas suteikia patalpai lengvumo ir paprastumo, kartu su neapdorota ir estetiška išraiška tinka tiek modernioms, tiek klasikinėms virtuvėms. Visi keturi pakabinami šviestuvai turi gražų aukso spalvos vidų, kuris suteikia šviestuvui šilumos, jaukumo ir namų jaukumo pojūtį, sklindantį visame kambaryje.
Arnik pakabinamas šviestuvas L140 NickelLucande įkūnija eleganciją, paprastumą ir funkcionalumą viename. Šviestuvas pasižymi modernia ir išskirtine išvaizda, todėl puikiai tinka montuoti virš virtuvės salos. Be to, jis neįtikėtinai lankstus, nes galite jį pakelti ir nuleisti taip, kaip jums atrodo tinkama, todėl visada turėsite švelnią neakinančią šviesą būtent ten, kur jums reikia. Šeši "Arnik" šviesos šaltiniai skleidžia malonų tolygų švytėjimą, kuris prisideda prie jaukios ir kviečiančios atmosferos, suburiančios visą šeimą.
Sanne pakabinamas šviestuvas ConcreteLindby - tai unikalus ir itin dekoratyvus virtuvės dizainas. Keturi pakabinami šviestuvai yra paprastumo ir elegancijos įsikūnijimas, nes jie vienu metu atrodo kaimiškai ir rafinuotai, todėl puikiai tinka daugumai virtuvių. Šviestuvas neįtikėtinai estetiškas tiek įjungtas, tiek neįjungtas, todėl garantuotai patrauks jūsų svečių dėmesį nesvarbu, kokiu paros metu. Pakabinami šviestuvai skleidžia šiltai baltą žemyn nukreiptą šviesą, todėl sukuria jaukią, nenuobodžią atmosferą, kuri tikrai prikaustys jūsų draugus ir šeimos narius virtuvėje.
Wanessa 4 lubinis šviestuvas mediena/baltaLindby - tai klasikinis natūralaus šilto medžio, šalto metalo detalių ir šiltos baltos spalvos gaubtų derinys. Šis derinys nuostabiai tinka bet kokio stiliaus interjerui, nes spinduliuoja šilumą ir jaukumą tiek įjungtas, tiek neįjungtas. Be to, keturias lempas galima pasukti ir pakreipti, todėl šviesa visada bus ten, kur reikia ir norisi. Šviesūs lempų gaubtai užtikrina švelnią šiltai baltą kombinuotą aukštyn ir žemyn nukreiptą šviesą, todėl virtuvė tampa puikia jaukia visos šeimos susitikimų vieta.


LED lemputės virtuvės šviestuvams
LED lemputės puikiai tinka virtuvės šviestuvams, nes skleidžia patogią darbinę šviesą, puikiai tinkančią šiai namų daliai. Be to, kad skleidžia gerą šviesą, LED lemputės taip pat taupo energiją, o tai atsispindės jūsų sąskaitoje už elektrą, be to, jų tarnavimo laikas yra ilgas - apie 15 metų. Virtuvėje LED lemputės užtikrina aukštos kokybės šviesą ir puikų spalvų perteikimą.
LED šviesos šaltinis užtikrina aukštos kokybės šviesą, o dėl savo spalvų perteikimo puikiai tinka virtuvėje. Be to, LED lemputės pasižymi puikia spalvų temperatūra, o tai svarbu virtuvėje.

    - Kad šviesa būtų praktiška, reikia neutralios baltos šviesos, kurios temperatūra 3500-400 Kelvinų.
    - Jei norite, kad šviesa būtų nuotaikinga, reikia šiltos baltos šviesos, kurios temperatūra 2600-2900 Kelvinų.

Virtuvėje reikalinga šilta matinė šviesa, pasižyminti geru spalvų perteikimu, kad galėtumėte matyti ruošiamą maistą. Mūsų kolekcijoje yra įvairių lempų su įmontuotomis LED lemputėmis arba galimybe pridėti LED lemputę, todėl pasinerkite į platų virtuvės lempų asortimentą.

Flowerpot VP1 iš prekės ženklo &Tradition yra tikrai gražus ir stilingas pakabinamas šviestuvas, pasižymintis modernia išvaizda, tačiau vis dar labai klasikiniu dizainu, kuris puikiai tinka skandinaviškuose namuose.

Čia matote matinės baltos spalvos šviestuvą, tačiau šis pakabinamas šviestuvas iš viso yra 14 elegantiškų spalvų. Tai lempa, kuri suteikia tikrai gerą apšvietimą virtuvėje, o savo nuostabiu dizainu taip pat nušviečia jūsų dieną. Gėlių vazonas savo aplinkai suteikia šiltą šviesą, kuri puikiai dera tokioje patalpoje kaip virtuvė.

Nuotrauka yra mūsų brangaus kliento @homehappydk, kuris šią nuotrauką paskelbė "Instagram" tinkle
Šis šviestuvas yra lankstus ir funkcionalus, o tai yra du žodžiai, kurie labai dera prie tokios patalpos kaip virtuvė. "Aim" pakabinamas šviestuvas juodos spalvos iš prekės ženklo Flos yra šviestuvas, kurio aukštį galima reguliuoti tolygiai, todėl jis gali padėti prisitaikyti prie jūsų apšvietimo poreikių.

Šis paprastas ir puošnus pakabinamas šviestuvas puikiai tinka virtuvėje ir kaip darbo lempa, ir kaip centrinis apšvietimas. Be to, šiame fantastiškame pakabinamame šviestuve integruota LED lemputė, kuri yra šviesos šaltinis, geriausiai tinkantis virtuvėje, kai kalbama apie darbo apšvietimą.

Nuotrauka paimta iš "Pinterest"  
Zero serija yra stilinga, minimalistinė ir klasikinė serija, kuri gali lengvai pritapti bet kuriame namų kambaryje. Tai įvairių dydžių ir spalvų šviestuvai. Šio prekės ženklo  LIGHT-POINT pakabinamas LED šviestuvas Zero S1 skleidžia šviesą, kuri sklinda žemyn ir per virtuvės stalą. Seriją "Zero" sudaro LED šviestuvai, kurie suteikia puikų apšvietimą dirbant prie virtuvės stalviršio ar virtuvės salos.

Zero serijos šviestuvai yra 4 skirtingų dydžių, taip pat spalvų, įskaitant juodą, auksinę, baltą ir mokka.

Nuotrauka paimta iš "Pinterest"
Naujas prekės ženklo Louis Poulsen gaminys, Doo Wop, kuris gaminamas iš žalvario, kobero ir plieno, kuris tikrai tinka virtuvėje. Tai nepretenzingas ir paprastas pakabinamas šviestuvas, kuris generuoja gyvybę ir suteikia šviežio oro gūsį dekorui.

Tai pakabinamas šviestuvas, kuriame galite pasirinkti LED lemputę, kuri pagerins šviesos rezultatą virtuvėje. Tai šviestuvas, kuris gerai, minkštai ir žemyn nukreiptai apšviečia patalpą, o baltai lakuotas gaubto vidus suteikia jam vidinį atspindį. Pats šviestuvo gaubtas prisideda prie aukštyn nukreipto apšvietimo, kuris atsispindi į šviestuvo gaubtą, kuris tuo pat metu jį siunčia žemyn. Tai puikus virtuvės šviestuvas.

Nuotrauka paimta iš "Pinterest"
Šviestuvas, primenantis paveikslėlyje esantį šviestuvą, yra "Solo Square" lubinis šviestuvas, kurį gamina prekės ženklas LIGHT-POINT. Tai gražus ir paprastas šviestuvas, kuris visai idealiai tinka virtuvėje. Lubinis šviestuvas yra juodos, aukso ir baltos spalvos, apvalios formos, kuri prisideda prie jo santūraus ir paprasto dizaino. Be to, jame įmontuotas šviesos diodų apšvietimo šaltinis - tai šviesa, kuri geriausiai tinka virtuvėje.

Kitas puikus virtuvei skirtas lubinis šviestuvas yra LIGHT-POINT serijos "Focus" šviestuvas, kuris dėl integruoto LED apšvietimo šaltinio skleidžia šiltai baltą šviesą. Tai šviestuvas, kuris leidžia sutelkti dėmesį, o tai slypi ir šviestuvo pavadinime. Jis yra paprasto ir stilingo dizaino, kuris tinka daugelyje namų vietų.

Nuotrauka paimta iš "Pinterest"


Apsvarstykite, kokį šviestuvą naudosite virtuvėje; lubinį, pakabinamą ar sieninį.

Yra begalė virtuvės apšvietimo variantų, pavyzdžiui, lubiniai šviestuvai, pakabinami šviestuvai arba sieniniai šviestuvai. Norint virtuvėje sukurti gerą darbo aplinką, reikia apsvarstyti daug praktinių dalykų, tačiau, žinoma, viskas priklauso nuo jūsų norų ir poreikių. Svarstant apšvietimo galimybes, svarbu atsižvelgti į tai, kaip virtuvė dekoruota.

Sieniniai šviestuvai šiuo metu yra labai populiarūs, kai kalbama apie virtuvės interjero puošybą. Tai itin praktiškas šviestuvas, kai kalbama apie virtuvę, nes jį dažnai galima pasukti, perkelti ir pakreipti priklausomai nuo to, kur virtuvėje reikia šviesos. Sieninis šviestuvas leidžia gauti šviesą būtent ten, kur galbūt dirbate ar gaminate maistą. Sieniniai šviestuvai yra šiuolaikiški ir lankstūs virtuvės šviestuvai.

Pakabinami šviestuvai yra labiausiai pageidaujami šviestuvai, kai kalbama apie virtuvės apšvietimą. Renkantis pakabinamą šviestuvą, verta pasirinkti ne per didelį gaubtą, nes jis greitai gali tapti trukdžiu. Lubiniai šviestuvai yra praktiški ir lengvai valdomi, juos tereikia pritvirtinti prie lubų, o po to jie patys savimi pasirūpina. Renkantis virtuvės apšvietimą svarbu, kad šviestuvas būtų lankstus.

Tikrai svarbu kruopščiai apsvarstyti apšvietimą virtuvėje, nes šviesa turi būti tinkama ir darbui, ir bendram apšvietimui per visą virtuvės stalą. Be to, virtuvėje taip pat reikia centrinio apšvietimo šaltinio, kuris suteiktų bendrą ir aplinkos šviesą visai virtuvei.

Jei jums reikia lankstumo ir funkcionalumo, 265 sieninis šviestuvas"Flos" puikiai tiks. Šis sieninis šviestuvas yra toks lankstus, kad gali lengvai pakeisti lubinius šviestuvus ir pakabinamus šviestuvus. Jis turi dviejų metrų ilgio rankeną, kuri leidžia judinti šviesą, todėl visada ją turėsite ten, kur reikia.

Tai įdomus ir gražus šviestuvas, kuris puikiai dera minimalistinėje virtuvėje. 265 sieninis šviestuvas yra trijų spalvų: juodos, baltos ir mėlynos.

Mielos klientės @sofieweinreichengell nuotrauka, kurią ji paskelbė "Instagram" tinkle.Kitas lankstus ir funkcionalus šviestuvas yra 304L40 sieninis šviestuvasLampe Gras. Šis sieninis šviestuvas turi judančią rankeną, kurią galite reguliuoti, kad šviesa visada būtų ten, kur reikia. Tai stilingas ir paprastas šviestuvas, kuris yra penkių gražių spalvų.

Lampe Gras turi visą gražių reguliuojamų šviestuvų kolekciją, kuri mums, vartotojams, daro gyvenimą malonų ir paprastą. Ją tikrai verta patikrinti. Laikui bėgant "Lampe Gras" tik populiarėja, ir neatrodo, kad ši trajektorija artimiausiu metu keistųsi.

Nuotrauką padarė mūsų mielas klientas @hosmajorskan, kuris ją paskelbė "Instagram" tinkle

Semi pakabinamas šviestuvas Danijos prekės ženklo GUBI yra gražus pakabinamas šviestuvas, pasižymintis išskirtiniu ir mielu dizainu. Jis puikiai tinka, jei ieškote šviestuvo, kuris užtikrintų gerą šviesą. Semi pakabinamos lempos emaliuotas gaubtas skleidžia išsklaidytą ir tolygų švytėjimą, kuris puikiai tinka virtuvės stalviršiams ir saloms.

Šis pakabinamas šviestuvas yra unikalaus, laikui nepavaldaus dizaino, jį galima rinktis iš aštuonių spalvų ir trijų dydžių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

Paveiksliukas iš Pinterest

"Being" lubinis šviestuvas"Philips Hue" yra puikus stilingo ir paprasto dizaino lubinis šviestuvas. Ryškumą galite nustatyti patys, o tai praktiška funkcija bazinei arba darbo lempai. Kad užtikrintumėte tobulą darbo šviesą, galite reguliuoti lempos apšviestumą iki maždaug 4000 Kelvinų, be to, lempa yra reguliuojamo ryškumo. Tai funkcionalus šviestuvas, kuriuo greitai pasikliausite.

Lubinis šviestuvas "Being" turi daug funkcijų ir sukuria gerą žemyn nukreiptą šviesą, kuri sklinda į šonus. Šviestuvas yra juodos ir baltos spalvos.
VIRTUVĖS ŠVIESTUVŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA