Vaikų kambarys - Aksesuarai Namams

Dekoruojant vaiko kambarį svarbu sukurti ne tik žavią, bet ir praktišką bei vaiko vystymąsi skatinančią atmosferą. Naudodami įvairius išmanius ir smagius priedus galite sukurti organizuotą ir įkvepiančią erdvę savo vaikui. Išnagrinėkime keletą idėjų, kaip įprastą vaikų kambarį paversti nuostabia oaze, pasitelkdami pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip "ferm LIVING", "Bloomingville" ir "OYOY Living Design", vaikų kambario interjerus.
Slope Storage Bench Cashmere - ferm LIVING
RRP EUR 269,00
Dabar yra sandėlyje
Isola Storage Table Natural - ferm LIVING
RRP EUR 199,00
Dabar yra sandėlyje
Little Architect Stool Geltonas - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Little Architect Desk Geltonas - ferm LIVING
RRP EUR 269,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Toro Play Kitchen Natural - ferm LIVING
RRP EUR 239,00
Bus sandėlyje: 25-06-2024
Little Architect Table Poppy Raudonas - ferm LIVING
RRP EUR 269,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Jute Carpet Large Black Dots - ferm LIVING
RRP EUR 69,00
Dabar yra sandėlyje
Little Architect Chair Rose - ferm LIVING
RRP EUR 139,00
Dabar yra sandėlyje
Little Architect Blocks - ferm LIVING
RRP EUR 55,00
Dabar yra sandėlyje
Critter Memory Game Multi - ferm LIVING
RRP EUR 29,00
Dabar yra sandėlyje
Heart Cushion Dusty Rose - ferm LIVING
RRP EUR 39,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 191 produktų

Vaikų kambario dizainas - leiskite pasireikšti kūrybiškumui


Kai reikia kurti vaikų kambario dizainą, svarbu mąstyti kūrybiškai ir išlaisvinti vaizduotę. Rinkitės baldus, aksesuarus ir dekoratyvinius elementus, kurie būtų ne tik praktiški, bet ir smagūs bei įkvepiantys. Leiskite savo vaikui dalyvauti šiame procese ir leiskite jam pasirinkti spalvas, temas ir dekoracijas, atspindinčias jo asmenybę ir pomėgius. Toliau rasite idėjų ir įkvėpimo, kaip sukurti funkcionalų ir stebuklingą vaikų kambarį - erdvę, kurioje jūsų vaikas gali tyrinėti, mokytis ir svajoti. Derindami protingus saugojimo sprendimus su linksmomis ir vaizduotę žadinančiomis detalėmis, galite sukurti erdvę, kuri kasdien įkvėps žaisti ir kurti.

Vaikų kambario daiktų laikymas - kad būtų lengva tvarkytis


Norint sukurti tvarkingą ir organizuotą vaikų kambarį, labai svarbu turėti tinkamus daiktų laikymo sprendimus. Čia spintelės, lentynos ir krepšiai gali būti naudojami sumaniai laikyti žaislus, drabužius ir kitus daiktus, kad jie būtų tvarkingi ir lengvai pasiekiami jūsų vaikui. Naudodami išmanius, minkštus laikymo krepšius iš "Muuto", lentynas ir lentynėles iš "Bloomingville", krepšelius iš "ferm LIVING" ir daiktus iš "Vitra", galite sukurti kambarį, kuriame bus lengva palaikyti tvarką.

Išmanūs ir minkšti saugyklos krepšiai iš "Muuto" idealiai tinka žaislams, knygoms ir kitiems smulkiems daiktams tvarkyti ir lengvai pasiekti. Dėl minkštos medžiagos jie yra saugūs ir patogūs vaikams, o vaiko kambariui suteikia modernaus ir stilingo akcento. Sandėliavimo suolas taip pat yra praktiškas ir universalus sprendimas, kurį galima naudoti ir kaip daiktadėžę, ir kaip sėdimąją vietą. Lentynos ir krepšiai iš "ferm LIVING" siūlo stilingas ir funkcionalias laikymo galimybes, kurios puikiai dera prie vaikų kambario interjero. Naudokite lentynas vaiko mėgstamoms knygoms ar žaislams eksponuoti, o krepšiuose galite laikyti mažesnius daiktus ir aksesuarus.

Kad rašomasis stalas išliktų tvarkingas ir organizuotas, pridėkite "Vitra"saugyklų. Šie išmanūs saugojimo sprendimai skirti tam, kad rašomojo stalo daiktai, pavyzdžiui, pieštukai, popierius ir sąsiuviniai, būtų tvarkingi ir lengvai pasiekiami, kad jūsų vaikas galėtų susitelkti į darbą ar kūrybą. Kabliukai taip pat suteikia vaikui puikią vietą pakabinti drabužiams ar kuprinei, todėl grindys lieka laisvos ir švarios. Rinkitės smagius ir išradingus kabliukus iš "OYOY Living Design" arba "ferm LIVING", atitinkančius kambario temą.

Naudodami šias skirtingas laikymo galimybes, galite lengvai sukurti išmanų vaiko kambario dekorą, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir patrauklus bei stilingas. Derindami išmanius saugojimo sprendimus su estetišku dekoru, galite sukurti erdvę, kurioje jūsų vaikas jausis patogiai ir jaukiai.

Daugiau "OYOY Living Design" namų aksesuarų vaiko kambariui rasite čia.

Kūrybiški baldai vaiko kambariui - žaidimas ir mokymasis vienija


Renkantis baldus vaikų kambariui labai svarbu rasti tokius, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir įkvėptų žaisti bei mokytis. Žaidimų virtuvėlė ar supamasis žirgas iš "Bloomingville" idealiai tinka žaismingai ir edukacinei aplinkai sukurti. Patogi kėdė vaikų kambariui taip pat yra neatsiejama dekoro dalis, puikiai tinkanti skaityti ar leisti laiką kartu. Daug dėmesio skiriant kokybei ir dizainui, "Fritz Hansen" kėdės ir suolai iš "ferm LIVING" yra idealus pasirinkimas norint sukurti stimuliuojančią aplinką, kurioje vaikas gali tyrinėti, žaisti ir mokytis.

Žinomos dėl savo elegantiško ir ergonomiško dizaino, "Fritz Hansen" kėdės užtikrina patogumą ir atramą jūsų vaikui skaitant, piešiant ar žaidžiant. Dėl patvarių medžiagų ir stilingos išvaizdos jos puikiai tinka tiek vaiko kambariui, tiek kitiems namams. Dėl savo nesenstančio dizaino jos tinka augti kartu su jūsų vaiku ir prisitaikyti prie kintančių poreikių bei pomėgių.

Kita vertus, "ferm LIVING" suoliukai suteikia vaiko kambariui linksmo ir žaismingo matmens. Dėl naujoviško dizaino ir ryškių spalvų jie yra universalus baldas, kurį galima naudoti ir sėdėjimui, ir daiktams laikyti. Jūsų vaikas suoliuką gali naudoti kaip jaukią skaitymo vietą arba kaip platformą žaidimams ir tyrinėjimams.

Derindami šiuos kūrybiškus "Fritz Hansen" ir "ferm LIVING" baldus galite sukurti ne tik funkcionalų, bet ir įkvepiantį vaikų kambarį. Žaidimas ir mokymasis susijungia erdvėje, kurioje jūsų vaikas gali tobulėti, tyrinėti savo kūrybiškumą ir jaustis kaip namie.

Peržiūrėkite unikalias "Fritz Hansen" vaikiškas kėdes čia

Vaikų kambario interjeras - sukurkite stilingą atmosferą

Dekoruojant vaikų kambarį smagu žaisti spalvomis, raštais ir temomis, kai tokie daiktai, kaip pagalvėlės ir kilimėliai, gali suteikti kambariui asmeniškumo ir šilumos. Rinkitės raštus ir motyvus, kurie atitinka vaiko pomėgius ir sukuria jaukią atmosferą. Taip pat pridėkite minkštus žaislus iš "Bloomingville" arba integruokite įkvepiančią tekstilę iš "ferm LIVING", kad vaiko kambaryje sukurtumėte žaismingą ir jaukią atmosferą.

Daugiau vaikų kambariui skirtų "Bloomingville" namų aksesuarų rasite čia

Lempai ir naktiniai šviestuvai vaikų kambariui - sukurkite jaukią ir saugią aplinką
Vaikų kambaryje būtinas geras apšvietimas - tiek jaukiai atmosferai sukurti, tiek saugumui naktį užtikrinti. Naudodami "ferm LIVING" šviestuvus ir naktinius šviestuvus, įskaitant žavingus sieninius šviestuvus "Debesis", "Paukštis" ir "Oro balionas", galite sukurti šiluma ir magija alsuojantį kambarį. Gražūs ir vaizduotę žadinantys sieniniai šviestuvai iš "ferm LIVING" jūsų vaiko kambariui suteiks ne tik šviesos, bet ir charakterio bei stiliaus. Jų švelni šviesa sukuria raminančią atmosferą, puikiai tinkančią skaityti ir prisiglausti prieš miegą, o atėjus nakčiai jie veikia kaip raminantys naktiniai žibintai, užtikrinantys jūsų vaiko saugumą ir apsaugą.

Integruodami šiuos žavingus sieninius šviestuvus iš "ferm LIVING" į savo vaikų kambarį, galite sukurti jaukumo ir saugumo atmosferą. Leiskite savo vaikams saldžiai ir ramiai sapnuoti šių stebuklingų šviestuvų šviesoje ir sukurkite erdvę, kurioje fantazija ir realybė susilieja tobuloje harmonijoje.

Daugiau ferm LIVING vaikų kambario aksesuarų rasite čia
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!