Šviestuvai, skirti pagalbinėms patalpoms ir įėjimui - informacija ir įkvėpimas
ŠVIESTUVAI PAGALBINĖMS PATALPOMS IR ĮĖJIMUI

Kai renkatės apšvietimą prieangiui, nepamirškite, kad jis turi būti patrauklus ir jums, ir jūsų svečiams. Jis turėtų būti šiltas ir jaukus, bet pakankamai šviesus, kad galėtumėte rasti raktus ir nesukluptumėte dėl batų. Prieškambaris yra pirmoji patalpa, su kuria susiduriate įžengę į namus, todėl jis turi būti jaukus. Apšvietimas turėtų būti funkcionalus, bet kartu jis turėtų sukurti atmosferą ir harmoniją patalpoje. Turime daugybę prieškambario apšvietimo variantų - sieninių šviestuvų, pakabinamų šviestuvų, stalinių šviestuvų ir grindų lempų.Pagalbinė patalpa tarnauja įvairiems tikslams - nuo sandėliavimo iki skalbyklos ir kt. Praktiškiausias pagalbinių patalpų apšvietimas yra iš viršaus, todėl taškiniai, pakabinami ir lubiniai šviestuvai yra geras pasirinkimas. Taip pat pravartu sukurti funkcinės šviesos ir bendro apšvietimo derinį, kad patalpa būtų kuo patogesnė darbui.

Turime didžiulį šviestuvų, skirtų įėjimui, prieškambariui ir pagalbinėms patalpoms, pasirinkimą. Vienintelis dalykas, ribojantis apšvietimo pasirinkimą, yra jūsų pačių vaizduotė. Toliau rasite informacijos ir įkvėpimo, padėsiančio išsirinkti patalpai tinkamą apšvietimą.

Pastoginiai ar pakabinami šviestuvai prieškambariui - ką rinktis? (O gal abu...)


Prieškambario dydis įvairiuose namuose skiriasi, o tai reiškia, kad yra daugybė galimų apšvietimo sprendimų. Dažnai pamatysite įėjimuose įrengtus lubinius šviestuvus arba pakabinamus šviestuvus, ir abu jie yra geri būdai sukurti jaukią aplinką. Be to, tai puikus būdas optimizuoti erdvę patalpoje, kuri paprastai nėra labai didelė.

Štai keletas pakabinamų ir lubinių šviestuvų pavyzdžių, kurie ypač gerai tinka prieškambaryje.

IC S2 pakabinamas šviestuvasFlos yra labai patrauklus paprasto ir stilingo dizaino šviestuvas, kuris puikiai tinka įėjimui ar prieškambariui. Jo eleganciją pabrėžia dailus apvalus pūsto stiklo gaubtas.

Dėl permatomo gaubto tokie pakabinami šviestuvai, kaip šis, skleidžia gerokai daugiau šviesos nei kiti šviestuvai, kurių apšvietimas yra kryptingesnis. Šviestuvą IC S2 galima įsigyti iš žalvario ir chromo ir dviejų dydžių.

TheIspanijos gamintojo Plaff-On Wall/Ceiling Lamp Marset yra rafinuotas ir nepretenzingas šviestuvas su keliais apšvietimo efektais. Išsklaidytuvas pagamintas iš balto stiklo, o aliuminio gaubto vidus veikia kaip reflektorius. Dalis šviesos filtruojasi į viršų, sukurdama minkštą aureolę aplink šviestuvą, o didžioji dalis šviečia tiesiai žemyn. Plaff-On yra puikus universalus pasirinkimas įėjimams ir koridoriams.

Šis lubinis šviestuvas gali būti juodos ir sidabrinės spalvos ir 20 arba 33 cm skersmens.

(Kodėl gi nepasiėmus daugiau įkvėpimo iš šio paveikslėlio ir nepridėjus gražaus stalinio šviestuvo, pavyzdžiui, Bestlite BL1GUBI?)
Dar vienas lubų variantas - įmontuoti taškiniai šviestuvai, pavyzdžiui, Logic Round Ceiling LampLIGHT-POINT. Logic yra nedidelis, elegantiškas prožektorius, pasižymintis nesudėtingu ir santūriu dizainu.

Jame įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis, užtikrinantis patogų ir kokybišką apšvietimą. Jį galima pasukti 360° kampu ir pakreipti iki 28° kampu, todėl galite nuspręsti, kur nukreipti šviesą.

"Beat Light" serijaTom Dixon yra itin populiari šviestuvų programa, jau puošianti daugybę kambarių visoje Šiaurės Europoje. Visa serija pagaminta iš tvirto žalvario, o kiekviena iš keturių skirtingų formų yra keturių apdailos variantų - žalvario, juodos, pilkos ir baltos.

Ši labai šauni šviestuvų serija neabejotinai pagyvins jūsų prieškambarį. Galite pakabinti vieną šviestuvą atskirai arba sukurti grupę, kaip parodyta paveikslėlyje. Turėdami visas skirtingas formas ir apdailas, galėsite kurti daugybę galimų derinių!


Stalinis šviestuvas jaukiam prieškambario švytėjimui

Kai prieškambaryje sutvarkyta svarbi bazinė šviesa, kviečiančiai atmosferai sukurti gali padėti papildoma lempa. Jei prieškambaryje turite komodą, nedidelį staliuką ar palangę, paprastas ir stilingas stalinis šviestuvas gali būti puikus sprendimas. Be to, kad jie ne tik padidina patogų kambario apšvietimą, bet ir dažnai yra dekoratyvūs, suteikdami asmeniškumo kitaip beasmenei erdvei.

Stalo lempa prieškambaryje neužima daug vietos, todėl puikiai tinka mažesnėms erdvėms ir koridoriams. Jo taip pat nereikia tvirtinti prie sienos ar lubų, todėl jį galima lengvai pakeisti kitu šviestuvu arba perkelti į kitą vietą.
Gražus Kizu stalinis šviestuvasNew Works yra puikus pasirinkimas renkantis stalinį šviestuvą prieškambariui. Atvirkštinis akrilo gaubtas apšviečiamas vidiniu šviesos šaltiniu, todėl patalpa apšviečiama jaukia ir nuotaikinga šviesa. Dviejų paprastų geometrinių formų derinys suteikia lempai įdomios išraiškos. Netradicinis gaubtas tarsi balansuoja ant tvirto marmurinio pagrindo.

Natūralioms medžiagoms įsitvirtinus interjere visame pasaulyje, marmuras vėl išpopuliarėjo. Gražus ir elegantiškas dviejų dydžių šviestuvas su juodu, pilku arba baltu marmuro pagrindu.


Koridorių ir įėjimų apšvietimas - LED privalumai

Dėl energijos taupymo savybių LED apšvietimas yra labai praktiškas įėjimų ir prieškambarių sprendimas. Šviesos diodai turi didelę prasmę tokiose vietose kaip holai ir įėjimai, kur lempos dažnai paliekamos įjungtos ilgą laiką. Sąskaitų už energiją skirtumą tikrai pastebėsite - naudodami LED galite sutaupyti iki 80 %!

Dėl ilgo jų tarnavimo laiko jie dar praktiškesni - sutaupysite ir laiko, ir pinigų, nes nereikės taip dažnai keisti lempučių. Mūsų asortimente yra daug šviestuvų su įmontuotais LED šviesos šaltiniais, taip pat šviestuvų, kuriuose vietoj kaitrinės ar halogeninės lemputės galite pasirinkti LED lemputę. Šviesos diodai puikiai atkuria spalvas ir akimirksniu apšviečia jūsų įėjimą ar prieškambarį.

Žinomo italų gamintojo Aim pakabinamas šviestuvas "Flos" yra gražus šviestuvas su įmontuotu LED šviesos šaltiniu. Šį praktišką ir sumanų pakabinamą šviestuvą galima reguliuoti taip, kad jis kabėtų bet kokiame norimame aukštyje. Jo modernus, grafinis dizainas neabejotinai suteiks stiliaus jūsų prieškambariui ar įėjimui.

Šviestuvą "Aim" galima įsigyti juodos, rudos ir baltos spalvų.

Being lubinis šviestuvas "Philips Hue" yra dar vienas puikus šviestuvas su įmontuotu LED šviesos šaltiniu. Jo stilingas ir nesudėtingas dizainas tikrai tiks jūsų įėjimui ar prieškambariui. Būdamas turi visas specialias funkcijas, kuriomis garsėja "Philips Hue" - galite reguliuoti šviesos spalvą, šviesos intensyvumą ir daug daugiau.

Šis lubinis šviestuvas skleidžia daug žemyn nukreiptos šviesos, taip pat šiek tiek šviesos projektuoja į šonus, kuri atsispindės nuo lubų ir atsispindės žemyn bei į kambarį. Šis atspindys nuo lubų padės nedidelei ar siaurai erdvei atrodyti didesnei. Šviestuvas yra juodos arba baltos spalvos, jo skersmuo - apie 35 cm.

Papildoma informacija apie "Philips Hue"


Philips Hue yra naujausias ir pažangiausias apšvietimo pasaulio pasiekimas. Beveik nėra ribų, kur galima naudoti šias lempas ir kokią atmosferą jos gali sukurti. Galite rinktis iš 16 milijonų skirtingų spalvų ir sinchronizuoti "Hue" su televizoriumi ar muzikos sistema, kad apšvietimas atitiktų garsą. Galite užprogramuoti lempas taip, kad jos išsijungtų, kai išeinate, ir vėl įsijungtų, kai esate tam tikru atstumu nuo namų. Galite jas pritemdyti, žaisti skirtingais spalvų tonais ir sukurti tobulą nuotaikingą apšvietimą - visa tai galite valdyti vienu išmaniuoju įrenginiu.

Sužinokite daugiau apie "Philips Hue" čia.
Danų prekės ženklo Terho pakabinamas šviestuvas "Mater" - elegantiškas, paprastas ir labai šiaurietiškas šviestuvas, kuris sukurs jaukią ir jaukią nuotaiką jūsų prieškambaryje ar įėjime. Naudojama natūrali mediena suteikia šiems pakabinamiems šviestuvams švelnaus šilumos pojūčio, o burnoje pūsto opalinio stiklo gaubtai užtikrina kokybišką apšvietimą. Dizainas yra ir modernus, ir nesenstantis.

Šviestuvai "Terho" yra trijų dydžių - naudokite juos atskirai arba pabandykite pakabinti juos grupėje.Nice to know about designer lamps for the utility room and entryway

Malonu žinoti apie dizainerių sukurtus šviestuvus pagalbinėms patalpoms ir prieškambariams
Labai gera idėja sukurti kokybišką apšvietimą prieškambaryje, o ypač pagalbinėje patalpoje, nes tai erdvė, atliekanti daug įvairių funkcijų - sandėliavimo, skalbimo ir kt. Abiejose erdvėse reikalingas geras bendras apšvietimas, taip pat darbo šviesa ypatingo dėmesio reikalaujančiose vietose.

Ūkinės patalpos apšvietimo sprendimai apima pakabinamus ir lubinius šviestuvus, tačiau dabartinė tendencija, kurią vis dažniau pastebime, yra lanksčių ir funkcionalių sieninių šviestuvų naudojimas. Sieninius šviestuvus taip pat matome prieškambariuose, tačiau pakabinami šviestuvai išlieka populiariausias apšvietimo pasirinkimas.

Įrengdami pagalbinę patalpą turėtumėte nepamiršti pakabinamų šviestuvų aukščio. Idealiu atveju šviestuvai turėtų kabėti 75-80 cm virš prekystalio ar darbo paviršiaus, kad nesudarytų šešėlių. Rekomenduojame darbo vietos pakabinamus šviestuvus derinti su taškiniais arba lubiniais šviestuvais, kad apšvietimas būtų maksimalus. Daugiau apie montavimo aukštį galite paskaityti čia.

Apšvietimo parinktys
  • Difuzinė ir netiesioginė šviesa - puikiai tinka bendram patalpos apšvietimui. Geras pasirinkimas - lubiniai ir (arba) sieniniai šviestuvai.
  • Tiesioginė šviesa - geriausiai tinka darbiniam apšvietimui, nes puikiai apšviečia konkrečias sritis.
  • Aukštyninis apšvietimas - puikiai tinka kaip papildomas apšvietimas.
  • Apšvietimas žemyn - dažniausiai naudojamas kaip nuotaikos apšvietimas arba miegamajame.

Štai keletas pavyzdžių, kaip galima naudoti skirtingų tipų apšvietimą prieškambaryje ar pagalbinėse patalpose.
Bestlite BL6 sieninis šviestuvasGUBI yra tikra dizaino klasika, pasižyminti nuostabia stilinga išvaizda. Šis mielas sieninis šviestuvas turi lanksčią rankeną ir reguliuojamą gaubtą, todėl galite tiksliai kontroliuoti, kur sklinda šviesa. Jis idealiai tinka prieškambaryje ar kitame kambaryje, kuriame trūksta vietos.

Šis populiarus šviestuvas vis dažniau pasirodo įvairiose situacijose. Jį galima rinktis iš 9 variantų, todėl "Bestlite BL6" sieninis šviestuvas tiks kiekvienam skoniui.

Gilus LED lubinis šviestuvasLIGHT-POINT yra paprastas baltas taškinis šviestuvas, skirtas įmontuoti į lubas. Tai puikus taškas, užtikrinantis puikią darbinę šviesą pagalbinėse patalpose. Jame įmontuotas LED šviesos šaltinis gerai atkuria spalvas ir taupo daug energijos.

Tačiau neapsiribokite tik pagalbinėmis patalpomis - taškiniai šviestuvai puikiai tinka ir prieškambariuose bei daugelyje kitų vietų.
"Trama" sieninis / lubinis šviestuvas"Luceplan" gali apšviesti visą patalpą ir kartu puikiai pasitarnauti kaip darbo šviesa. Dėl tiesioginės šviesos jis idealiai tinka pagalbinėms patalpoms ar įėjimui.

Šis mielas lubinis šviestuvas yra stilingo ir nesudėtingo dizaino, todėl jį lengvai pritaikysite prie savo namų interjero schemos.


Tikimės, kad radote mūsų nedidelį įėjimo, prieškambario ir pagalbinės patalpos apšvietimo vadovą. Jei jums reikia daugiau pagalbos arba turite klausimų, kviečiame kreiptis į mūsų draugišką ir kompetentingą klientų aptarnavimo komandą.

Visos nuotraukos  iš "Pinterest".