„Lampemesteren“ – susipažinkite su mumis socialiniuose tinkluose ir raskite įkvėpimo, dalyvaukite konkursuose ir gaukite puikių pasiūlymų

„Lampemesteren“ – susipažinkite su mumis socialiniuose tinkluose ir raskite įkvėpimo, dalyvaukite konkursuose ir gaukite puikių pasiūlymų
„Lampemesteren“ DIEVINA dizainerių lempas! Jei jus domina interjero dizainas, lempos iš visų pasaulio kampelių ir puikios istorijos, sekite mus socialiniuose tinkluose ir prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Mums PATINKA, kai kitus įkvepia idėjos, kurias semiamės iš jūsų – mūsų klientų.
Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti, o daugiau apie mus socialiniuose tinkluose galite paskaityti toliau.


<! billed >


FACEBOOK


Platformoje „Facebook“ rasite dovanų už pačius nuostabiausius produktus, taip pat puikių pasiūlymų ir daugybę įkvėpimo. Mes reguliariai skelbiame naujienas, todėl visada būsite informuoti apie naujausius produktus, kuriuos turime sandėlyje.
Nesvarbu, ar skelbiame konkursą, ar nuotaikingą nuotrauką, mums patinka, kai komentuojate, o kartais jūsų pasidalijimai mus įkvepia. Juk jūs esate mūsų ekspertai.

Ar žinojote, kad galite su mumis bendrauti per mūsų „Facebook“ puslapį?
Drąsiai naudokitės šia funkcija, jei norite gauti pagrindines klientų aptarnavimo paslaugas, pavyzdžiui, dėl kainos atitikimo garantijos, naujienų apie savo užsakymą ir kitų greitų ir paprastų klausimų.
Tapkite mūsų visatos dalimi

<! Instagram >INSTAGRAM


Our Instagram page is home to LOTS of amazing competitions, some from us and some in collaboration with the best and most inspiring influencers.

As we’ve said, we LOVE photos of your GORGEOUS designer lamps, so feel free to share them with us!
It’s simple—just tag @lampemesteren in the photo or use the hashtags  #lminspiration or #lampemesteren.

You can also use the hashtag #yeslampemesteren
Using this tag grants us permission to use your photo in our marketing and in our online shop.

If you give us permission to use your photo, we may use it in a magazine, newsletter, or Instagram post, and it’s possible that we might even use it in our online shop. You can see how we’ve used our other customers’ photos right here.
Follow us on Instagram

<! Pinterest + Youtube >

PINTEREST


Taip pat galite rasti daug įkvėpimo mūsų „Pinterest“ puslapyje, kuriame gausu nuostabių nuotaikingų nuotraukų iš įvairių mūsų tiekėjų.

Prisekite, pamėkite ir tapkite mūsų visatos dalimi.

Raskite mus čia.


YOUTUBE


Mūsų „YouTube“ kanale pateikiami vadovai, įkvepiantys mūsų tiekėjų vaizdo įrašai, patarimai ir gudrybės. Iš arti susipažinkite su gaminiu, dizaino istorija ir dar daugiau mūsų kanale.

„Lampemesteren“ „YouTube“ kanalą rasite čiaSUKČIAVIMAS – šešėlinė pusė


Pastaruoju metu pastebėjome, kad „Instagram“ ir „Facebook“ tinkluose padaugėjo nepageidaujamų paskyrų, apsimetančių mumis. Darome VISKĄ, kas nuo mūsų priklauso, kad jos būtų kuo greičiau uždarytos.

Jei į jus nusitaikys sukčiai, NEPAMIRŠKITE:
  • Savo socialinių tinklų paskyrose niekada neprašome pateikti asmeninės informacijos.
  • Jei laimėsite konkursą, apie tai bus paskelbta pirminiame pranešime, o mes lauksime, kol su mumis susisieksite el. paštu.
  • Siuntimo tikslais neprašome jūsų adreso ir telefono numerio, kol nesusisiekėte su mumis el. paštu.
Jei įtariate, kad gali būti sukčiaujama, nedvejodami susisiekite su mumis!


Platus lempų asortimentas
„Lampemesteren“ – tai didžiulė lempų visata. Mes stengiamės atsidėkoti, kai tik apsiperkate pas mus, ir naudojame visus savo socialinių tinklų kanalus, kad padėtume jums sukurti geriausią patirtį.

Jei ko nors neturime, nedvejodami susisiekite su mumis el. laišku. Mūsų informacija, įkvėpimas ir nuostabūs gaminiai yra tam, kad jus džiugintų, todėl praneškite mums, kaip galėtume tobulėti.

Nekantriai laukiame jūsų mūsų lempų pasaulyje.


Raskite mus čia: