OYOY Living Design Mini

Dekoruojant vaiko kambarį labai svarbu pasirinkti ne tik gražius, bet ir praktiškus bei žaismingus baldus ir aksesuarus. "OYOY Living Design Mini" rasite įspūdingą unikalių namų aksesuarų asortimentą, kurie suteiks džiaugsmo, kūrybiškumo ir funkcionalumo bet kuriam vaikų kambariui. Nesvarbu, ar tai būtų taburetė, pliušinis gyvūnėlis, žaidimų kilimėlis, pakaba ar kilimas, "OYOY Living Design" turi visko, ko reikia, kad jūsų vaiko kambarys būtų ir praktiškas, ir smagus. Suteikite savo vaikui geriausią pradžią su kokybiškais gaminiais, kurie skatina jo vaizduotę ir padeda vystytis.
Rodyti 19 iš 19 produktų

Madingos vaikiškos taburetės, skatinančios savarankiškumą ir tyrinėjimą


"OYOY" vaikiškos taburetės - tai ne tik įprastos taburetės. Tai kvietimas mažiesiems savarankiškumui ir tyrinėjimams. Pasirinkęs tinkamą taburetę, vaikas lengvai pasieks lentynas, vonios kriauklę ar mėgstamas knygas viršutinėje lentynoje. Tai ne tik suteikia kambariui praktiškumo, bet ir jūsų vaikui suteikia savarankiškumo ir meistriškumo jausmą. OYOY asortimentą sudaro įvairių tipų taburetės, kurių kiekviena pasižymi unikaliomis savybėmis ir dizaino elementais, puikiai derančiais bet kuriame vaikų kambaryje.

Tokia taburetė, kaip "Rabbit Step Stool", yra žavus bet kurio vaikų kambario priedas, nes yra tvirtos konstrukcijos, todėl puikiai tinka mažiesiems, kuriems reikia šiek tiek papildomos pagalbos pasiekti kriauklę ar vonią. Dėl ergonomiškos rankenos ją taip pat lengva judinti, todėl ji puikiai tinka vaiko savarankiškumui palaikyti. Kita vertus, "Iro Stacking Stool" yra universalus sprendimas, kuris taip pat užtikrina ir funkcionalumą, ir estetiką vaiko kambaryje. Ši sudedamoji kėdutė puikiai tinka mažyliams, nes ji gali atlikti kėdės, naktinio staliuko arba interaktyvios žaidimo dalies funkciją. Galiausiai jie turi "Arca Stool" - elegantišką ir modernią taburetę, kuri suteikia žavesio bet kuriam vaikų kambariui. Paprastos konstrukcijos ir patvarios konstrukcijos medinė taburetė idealiai tinka vyresniems vaikams, kuriems reikia stabilaus ir stilingo sprendimo, kad galėtų pasiekti lentynas ar komodas.

Nesvarbu, ar tai būtų "Rabbit Step Stool", "Iro Stacking Stool", ar "Arca Stool", OYOY taburetės sukurtos taip, kad skatintų vaikų savarankiškumą ir tyrinėjimą. Dėl savo unikalių savybių ir stilingo dizaino šios taburetės yra nepakeičiama kiekvieno vaikų kambario, kuriame siekiama ir funkcionalumo, ir estetikos, dalis.

Vaikų kabykla - stilingas tvarkymasis


OYOY vaikiška kabykla - tai daugiau nei tik vieta striukėms ir krepšiams pakabinti. Tai būdas įvesti tvarką ir stilių vaikų kambaryje ar prieškambaryje. Įvairių formų ir figūrų, pavyzdžiui, gyvūnų ar debesų, paltų kabykla tampa ne tik praktišku sprendimu, bet ir dekoratyviniu elementu, suteikiančiu kambariui asmeniškumo. Jūsų vaikui patiks ant šių žaismingų kabliukų kabinti mėgstamą striukę ar kuprinę.  

Vaikų žaidimų kilimas ir kiliminė danga - stebuklų šalis po kojomis


"OYOY" vaikiškas kilimas - tai daugiau nei tik būdas padengti grindis. Tai komforto, kūrybiškumo ir žaidimų šaltinis. Dėl minkštų medžiagų ir ryškių raštų kilimas ne tik sukuria patogų paviršių žaidimams, bet ir erdvę, kurioje jūsų vaikas gali išlaisvinti savo vaizduotę ir kūrybiškumą. Šie kilimai bus nepakeičiama jūsų vaiko žaidimų dalis - nuo tvirtovių statymo iki žaidimų su žaisliniais automobiliais.

Įsivaizduokite vaiko kambarį, paverstą stebuklinga stebuklų šalimi su žaidimų kilimu iš OYOY. Žaidimų kilimas - tai ne tik minkštas ir jaukus paviršius, ant kurio galima žaisti, bet ir vaizduotės bei žaidimų visata. Jūsų vaikas praleis valandų valandas tyrinėdamas ir kurdamas istorijas ant išskirtinių žaidimų kilimėlių, o dėl skirtingų raštų, spalvų ir temų žaidimų kilimėlis per kelias sekundes gali virsti bet kuo. OYOY žaidimų kilimėlių asortimente yra įvairių unikalių dizainų, kurie kviečia žaisti, mokytis ir tyrinėti įvairaus amžiaus vaikus.

Vienas iš tokių žaidimų kilimėlių yra "Nautilus Hopscotch", kuris yra apskritimo formos su skaičiais, todėl vaikai gali šokinėti per smagų ir sudėtingą "Hopscotch" kursą. Šis žaidimų kilimėlis ne tik linksmas, bet ir žaismingai padeda lavinti vaikų motorinius įgūdžius ir skaičių pojūtį. Žaidimų kilimėlis "Tukanas" yra dar vienas spalvingas ir gyvas kilimėlis, ant kurio pavaizduotas gražus paukštis tukanas, todėl jis ne tik džiugina vaikus vizualiai, bet ir suteikia galimybę tyrinėti ir įsivaizduoti džiunglių gyvūniją. Be to, "Nuotykių kilimėlis" - tai kilimėlis su įvairiais kraštovaizdžiais ir keliais, atveriantis begalę galimybių žaisti ir lavinti vaizduotę. Šis kilimėlis puikiai tinka vaikams, mėgstantiems žaisti su automobiliais, traukiniais ar kitomis transporto priemonėmis. Sekdami ant kilimėlio esančiais keliais, vaikai gali tyrinėti įvairias aplinkas ir kurti savo istorijas bei nuotykius.

Nesvarbu, ar tai būtų "Nautilus Hopscotch", "Toucan", ar "Adventure Playmat", OYOY žaidimų kilimėliai siūlo žaidimų ir mokymosi pasaulį po vaikų kojomis. Šie žaidimų kilimėliai, pasižymintys išradingu dizainu ir funkcinėmis savybėmis, yra puikus priedas prie bet kokio vaikų kambario, kuriame siekiama skatinti vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą.

Vaikų baseinas - žaiskite ir vėsinkitės savo sode


Kai kalbama apie mažųjų vasaros pramogas ir vėsinimąsi, OYOY baseinas yra puikus sprendimas. Čia OYOY siūlo žavingų baseinėlių pasirinkimą, įskaitant žaismingą Žirafos baseinėlį, spalvingą Moni baseinėlį ir mielą Drambliuko baseinėlį, kuriuos galima rinktis iš dviejų dydžių, todėl kiekvienam amžiui ir sodui kažkas tiks. Prie kiekvieno baseino taip pat pridedamas paplūdimio kamuolys, kad vaikai galėtų mėgautis vasaros įspūdžiais. Nesvarbu, ar tai būtų diena kieme, paplūdimyje, ar prie baseino, šie OYOY baseinėliai užtikrins mažiesiems šeimos nariams valandų valandas linksmybių, žaidimų ir vėsinimosi po saule.

Daugiau unikalių namų aksesuarų vaikams iš tokių prekių ženklų kaip ferm LIVING, Bloomingville ir daugelio kitų rasite čia
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!