Cecilie Manz

Gimė: 1972 m.
Geriausiai žinomi kūriniai: Caravaggio lempos, Mingus pakabinamos lempos, Mondrian lempos, Brancusi pakabinama lempa, Blossom vazos, Micado stalas, Tøjtræ drabužių lentyna, Hochacht kopėčios
Mokymai: dizaineris, Danijos dizaino mokykla

Pagrindas
Cecilie Manz gimė Danijos Odsherredo regione. Kadangi yra su dizainu ir menu susijusių tėvų vaikas, dizainas visada buvo natūrali jos gyvenimo dalis. Dizainą kaip profesiją ji pasirinko 1992 m. įstojusi į Danijos dizaino mokyklą. Smalsumas funkcijoms ir konceptualizavimui atvedė ją į Helsinkį, kur ji pagal mainų programą studijavo Suomijos meno ir dizaino mokykloje.

1998 m., praėjus metams po studijų Kopenhagoje, ji atidarė "Manz Lab" - savo dizaino studiją, kurioje daugiausia dėmesio skiriama baldams, stiklui, šviestuvams ir susijusiems gaminiams, daugiausia skirtiems namams.

2005 m. ji pradėjo kurti gaminius garsiajam Holmegaardo stiklo fabrikui.

Cecilie Manz pasižymi stipriu funkcionalumo jausmu ir primygtinai reikalauja kokybės. Jos darbai eksponuojami visame pasaulyje, ji turi darbų, įtrauktų į nuolatines MOMA ir Danijos dizaino centro kolekcijas. Ji yra pelniusi daugybę apdovanojimų, įskaitant Finn Juhl architektūros premiją (2007 m.) ir Kunstpreis Berlin (2008 m.). Tarp jos apšvietimo projektų - "Lightyears" sukurtos "Caravaggio" ir "Mondrian" serijos.

Manz dizainas tuo pat metu yra jausmingas, žavus ir labai naudingas. Jos darbai didina mūsų dėmesį kasdieniniams daiktams, pro kuriuos paprastai praeiname nesusimąstydami, pavyzdžiui, 2000 m. sukurtas Tøjtræ (medinis "medis" drabužiams kabinti) ir 1999 m. sukurtas išmanusis Hochacht (kopėčios, ant kurių galima atsisėsti). Cecilie Manz tikslas - ne tik kurti naujus gaminius, bet ir atrasti gaminio paskirtį ir funkciją.

"Dirbu su daiktais, kurie man turi prasmę. Mano bendra idėja - visada turėti aiškų argumentą, įteisinantį mano kuriamą dizainą. Funkcija yra esminis dalykas, ir jei negaliu suformuluoti geros naujo gaminio priežasties, geriau jo nekurti." -Cecilie Manz

Lampemesteren siūlo Cecilie Manz, bendradarbiaujančios su Fritz Hansen, šviestuvų ir namų aksesuarų asortimentą. Jų partnerystės rezultatas - sėkmingų gaminių asortimentas - nuo populiarių Caravaggio lempų iki madingų užvalkalų ir pufų. Visi jie pasižymi estetišku skandinavišku dizainu, kuris puikiai dera prie šiuolaikinio interjero.
Compile Bookend Pilkas - Muuto
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Ochre Rug - Fritz Hansen
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Pouf Small Slate - Fritz Hansen
Tikimasi, kad bus: 3 - 5 d.
Rodyti 36 iš 39 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!