Benny Frandsen

Gimė: 1941 m.
Geriausiai žinomas darbas: Ballų šeima
Mokslinis išsilavinimas: inžinierius elektrikas

Šaltinis:
Benny Frandsenas gimė Skanderborge ir įgijo elektros inžinerijos specialybę, daugiausia dėl to, kad jo motina manė, jog jis turėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą. Jo svajonė buvo kurti ir gaminti apšvietimo sprendimus. Pradėjo nuo nedidelių darbų - projektavo šviestuvus vietiniam klubui, po to bandė įtikinti tuometinį viršininką, kad šis leistų jam pradėti gaminti šviestuvus, tačiau jam nepavyko.

1968 m. Benny Frandsenas pradėjo savarankiškai gaminti kvadratinius ir geometrinius šviestuvus, tačiau šviestuvų pardavimas taip ir neprasidėjo. Benny Frandsenas suprato, kad danai iš tikrųjų nori apvalių lempų, todėl sukūrė savo pirmąją apvaliąją lempą, taikliai pavadintą "Ball".

Ši lempa tapo Benny Frandseno karjeros pradžia! Visi norėjo "Ball" lempos, nes jos elegantiškas, magnetinis dizainas puikiai tiko naudoti namuose nepriklausomai nuo interjero stiliaus. "Ball" sulaukė didžiulės sėkmės ir netrukus lempa buvo gaminama ne tik kaip originali pakabinama lempa, bet ir įvairiomis versijomis.

1972 m. Benny Frandsenas perkėlė šviestuvų gamybą iš savo namų į gamyklą Skanderborge, kad geriau patenkintų didžiulę "Ball" paklausą. Įmonė iš karto įsibėgėjo ir 1993 m. ją įsigijo "Frits Group", po to ji sujungė jėgas su "Lyskilde". Benny Frandsenas toliau vadovavo bendrovei kaip jos generalinis direktorius. 1996 m. jis nusprendė išpirkti įmonę ir pakeisti jos pavadinimą į Frandsen Lighting A/S.

2005 m. "Frandsen" įsigijo Verpan, mažesnį apšvietimo gamintoją, kuriam priklausė teisės gaminti Vernerio Pantono garsiąsias "Globe" lempas. Jie pradėjo gaminti Globe šviestuvus ir netrukus "Verpan" įsigijimas tapo didele "Frandsen" sėkme. Šiandien Frandsen ir Verpan pagal licenciją gamina apie 80 Vernerio Pantono lempų dizainų.

2011 m. "Frandsen" ir "Verpan" gavo licenciją gaminti įvairius Pantono baldų ir kilimų dizainus, kurie gaminami iki šiol.

2018 m. minimos 50-osios lempos "Ball" metinės, todėl buvo pagaminti nauji modeliai. Benny Frandsenas puikiai įrodė, kad geras dizainas ir gera verslo nuovoka niekada neišeina iš mados.
Benjamin Toršeras Juodas - Frandsen
RRP EUR 342,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 85 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!