Aromas Del Campo Šviestuvai

"Aromas del Campo" - pripažintas Ispanijos apšvietimo prekės ženklas, kuris nuo pat savo įkūrimo 1986 m. Valensijoje tapo ryškia rinkos žvaigžde. "Aromas del Campo" visuomet siekė tiekti gaminius, kuriuose dera stilius, funkcionalumas ir prieinamumas. Jų dizaino filosofija apima švarias linijas ir paprastas formas, tačiau visada su unikalios "Aromas" estetikos atspalviu. Ypatingas jų asortimento bruožas - tradiciškai apšvietimo pramonėje pamirštamos medžiagos, tokios kaip marmuras, medis ir keramika, kurios šviestuvams suteikia papildomos elegancijos ir rafinuotumo. Tačiau metalas ir stiklas išlieka svarbiausiais elementais, kurie sukuria jų dizaino pusiausvyrą tarp tvirtumo ir lengvumo. Pasinerkite į išskirtinį jų asortimentą toliau!
Rodyti 36 iš 37 produktų

"Aromas del Campo" istorija - nuo potpourri iki šviečiančių naujovių


Ji prasidėjo kaip kukli įmonė, gaminanti džiovintų gėlių potpourri ir aromatinius produktus. Tačiau laikui bėgant įmonė evoliucionavo ir ėmė tyrinėti apšvietimo pasaulį, kurdama nuostabius stiklinius stalinius šviestuvus, pripildytus tų pačių džiovintų gėlių. Įsitvirtinę rinkoje, jie perkėlė gamybą į vaizdingą Bėteros miestelį Valensijoje, kur galėjo centralizuoti savo veiklą ir tarptautinį platinimą.

Tvarumas - "Aromas del Campo" įsipareigojimas kurti ekologiškesnę ateitį


Tvarumas yra kertinis "Aromas del Campo" verslo modelio akmuo. Jie tiki įmonių vaidmeniu vykdant pokyčius siekiant ekologiškesnės ateities, todėl yra įdiegę išsamią strategiją, kuria siekiama skatinti tvarumą savo versle. Tai reiškia, kad daugiausia dėmesio reikia skirti savo gaminių ilgaamžiškumui, apšvietimo sistemų efektyvumui ir galimybei pakartotinai naudoti, perdirbti ir tinkamai utilizuoti pasibaigus gaminio naudojimo laikui.

"Nooi Pendant" - modernus minimalizmas ir galingas apšvietimas


Jų asortimente rasite įvairių stalinių lempų, pakabinamų šviestuvų, grindų lempų, sieninių ir lubinių šviestuvų, kuriuose elegantiškai suderintas funkcionalumas ir estetika, todėl jie tinka įvairiems interjero dizaino stiliams. Pakabukas "Nooi" yra puikus pavyzdys, kad "Aromas del Campo" siekia modernaus minimalizmo ir galingo apšvietimo. Jo aptakus siluetas ir paprastos linijos sukuria švarią ir rafinuotą išvaizdą, kuri puikiai tinka moderniems namams ar biurams. Tačiau po elegantiška išore slepiasi galingas šviesos šaltinis, sukuriantis patogų ir efektyvų apšvietimą, idealiai tinkantį tiek darbo, tiek poilsio aplinkai.

"Abbacus" sieninis šviestuvas ir pakabinamas šviestuvas - funkcionalumas ir grožis susijungia


"Abbacus" serija demonstruoja "Aromas del Campo" gebėjimą įspūdingai suderinti funkcionalumą ir estetiką. Sieninis šviestuvas yra subtilus ir elegantiškas šviesos šaltinis, suteikiantis rafinuotumo bet kokiam kambariui, o pakabinamas šviestuvas prikausto dėmesį savo įspūdinga išvaizda ir galingu šviesos spinduliu. Abiejuose gaminiuose savitas "Aromas" dizainas dera su praktiškumu, todėl juos renkasi viso pasaulio dizaino entuziastai.

Grindinis šviestuvas "Elli" ir sieninis šviestuvas "Elma" - nesenstantis grožis ir elegancija


Grindinis šviestuvas "Elli" ir sieninis šviestuvas "Elma" yra "Aromas del Campo" gebėjimo kurti nesenstančius apšvietimo sprendimus pavyzdžiai. Jų gražus dizainas ir subtilus apšvietimas bet kuriai erdvei suteikia elegancijos ir grožio aurą. Patvarios konstrukcijos ir išskirtinio meistriškumo šie šviestuvai yra ne tik funkcionalus elementas, bet ir graži interjero dizaino detalė, kuri neabejotinai patrauks jūsų svečių žvilgsnius ir susižavėjimą.

"Aloa" pakabinamas šviestuvas - "Aromas del Campo" šviestuvas, pasižymintis organiško grožio ir atpalaiduojančia atmosfera


"Aloa" pakabinamas šviestuvas yra puikus "Aromas del Campo" asortimento papildymas, pasižymintis organiško grožio įkvėptu dizainu ir švelnia, malonia šviesa. Unikali forma ir tekstūra sukuria harmonijos ir ramybės pojūtį bet kuriame kambaryje, todėl idealiai tinka atsipalaidavimui ir jaukumui. Su "Aloa" pakabuku "Aromas del Campo" į namus perkelia gamtos grožį ir ramybę.

Kompanija "Aromas del Campo" ir toliau pirmauja apšvietimo pramonėje, unikaliai ir įkvepiančiai derindama estetiką, funkcionalumą ir tvarumą. Savo gražių ir novatoriškų šviestuvų asortimentu jie ir toliau praskaidrina įvairius interjerus visame pasaulyje, tuo pačiu teigiamai prisidėdami prie ekologiškesnės ateities kūrimo.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!