Antonio Citterio

Gimė: 1950 m.
Geriausiai žinomi darbai: Viešbutis "HafenCity" Hamburge, Neumühlen projektas, Ferrante Aporti renovacija, Kelvin lempa, Lastra lempa
Mokymasis: architektas, Milano politechnikos universitetas

Pagrindas
Antonio Citterio gimė 1950 m. Medoje, Italijoje. 1950 m. jis, be kitų projektų, suprojektavo "Flos" šviestuvus "Kelvin" ir "Lastra". Kaip pramoninis dizaineris Citterio dirbo Italijos ir tarptautinėms bendrovėms, tokioms kaip "Italia", "Flexform", "Flos", "Iittala", "Axor-Hansgrohe", "Hermès", "Kartell" ir "Vitra".

Milano politechnikos universitete įgijo architekto išsilavinimą, o 1972 m. atidarė savo architektūros ir interjero dizaino studiją. Jis yra tarptautinį pripažinimą pelnęs architektas, laimėjęs ne vieną architektūros konkursą.

Nuo 1987 iki 1996 m. dirbo kartu su Terry Dwan ir kartu kūrė pastatus Europoje ir Japonijoje.

1999 m. kartu su Patricia Viel įkūrė tarpdisciplininę architektūros, pramoninio dizaino ir grafikos praktiką "Antonio Citterio Patricia Viel".

Ši praktika kuria gyvenamųjų namų ir daugiabučių kompleksų, viešbučių, prekybos centrų, pramoninių pastatų, visuomeninių pastatų konversijos, biurų ir prekybos salonų planavimo bei įmonių komunikacijos projektus.

2005 m. "Antonio Citterio Patricia Viel" laimėjo viešbučio Hamburgo "HafenCity" rajonui projektavimo konkursą ir pelnė antrąją vietą viešbučio naujam "Rho-Pero" parodų centrui Milane projektavimo konkurse.

Tais pačiais metais jų parengtas Neumühlen projekto projektas laimėjo antrąją vietą Hamburgo architektūros konkurse "Hamburg Architektur Preis" ir garbingą paminėjimą "Deutscher Architektur Preis".

Taip pat 2005 m. architektų biuras laimėjo antrąją vietą Cesenatico parko "Parco Levante" projekto konkurse ir laimėjo tarptautinį Ferrante Aporti pastato Milane, kuriame anksčiau buvo įsikūrusi Italijos pašto tarnyba, renovacijos konkursą.

2007 m. jų projektas, skirtas Diocesano muziejui Milane, laimėjo antrąją vietą kitame tarptautiniame konkurse. Tais pačiais metais Karališkoji menų, gamybos ir prekybos skatinimo draugija (Royal Society for the encouragement of Arts, Manufactures & Commerce) Londone Citterio suteikė Karališkojo pramonės dizainerio vardą.

Nuo 2006 m. Antonio Citterio dėsto Accademia di Architettura dell'Università della Svizzera Italiana. 2007 m. jis tapo Italijos dizaino tarybos nariu.
Kelvin LED F Toršeras Antracitas - Flos
RRP EUR 520,00
Dabar yra sandėlyje
Kelvin Stalinis Šviestuvas LED Baltas - Flos
RRP EUR 430,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Kelvin Stalinis Šviestuvas LED Juodas - Flos
RRP EUR 430,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Kelvin LED F Toršeras Juodas - Flos
RRP EUR 520,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Kelvin Edge Stalinis Šviestuvas Juodas - Flos
RRP EUR 430,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Kelvin LED F Toršeras Baltas - Flos
RRP EUR 520,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Rodyti 9 iš 9 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!