Gallery Šviestuvai

Čia, "Lampemesteren", turime gražių galerijos šviestuvų, kuriais galėsite apšviesti savo meno kūrinius. Galerijos šviestuvai yra idealus pasirinkimas paveikslams ar nuotraukoms apšviesti. Šie šviestuvai dažnai būna maži ir diskretiški, kad neatkreiptų dėmesio į apšviečiamą objektą. Jie skleidžia aiškią ir koncentruotą šviesą, skirtą meno kūriniui parodyti kuo geriau.  

Nesvarbu, ar turite meno galeriją, ar tiesiog norite išryškinti keletą paveikslų savo namuose, galerijos šviestuvas yra tinkamas apšvietimo pasirinkimas. Turime įvairių formų ir spalvų galerijos šviestuvų. Populiariausi modeliai yra neutralios spalvos, pavyzdžiui, baltos, juodos ar aliuminio, apdailos - tai leidžia šviestuvui išnykti fone ir leisti meno kūriniui išryškėti.

Galerijos šviestuvai dažniausiai montuojami lubose arba ant sienos, priklausomai nuo apšviečiamo objekto dydžio ir vietos. Jie puikiai dera tiek moderniuose interjeruose, tiek tradiciškesnėse dizaino schemose. Jų forma paprastai būna švari ir paprasta, todėl jie nekrenta į akis.
Turime tokių prekių ženklų kaip Fabbian, LIGHT-POINT, Luceplan, Oliga ir daugelio kitų galerijos šviestuvų.
Kalea Sieninis Šviestuvas Antique - Lindby
RRP EUR 81,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Rakel LED Sieninis Šviestuvas Brass - Lindby
RRP EUR 81,00
Bus sandėlyje: 29-08-2024
204 Double Sieninis Šviestuvas Juodas - Lampe Gras
RRP EUR 612,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Rodyti 36 iš 52 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!