Nauja tendencija: Molekulinės lempos

Ar jau esate su jomis susipažinę? Šiuo metu jos yra didžiulės ir greičiausiai jas matote "Instagram" ir "Pinterest". Daugybė interjero dizaino įkvėpimo puslapių juos įvardijo kaip didžiąją dizaino tendenciją šiuo metu. Mes taip pat manome, kad jos yra nuostabios, todėl suradome jums visas geriausias.

Sąvoka "molekulinė lempa" reiškia pakabinamus šviestuvus ir šviestuvus su keliais šviesos šaltiniais, sujungtais molekuliniu raštu. Jie neįtikėtinai dekoratyvūs tiek įjungti, tiek išjungti, o jūsų interjero dizainui suteikia modernios ir skulptūriškos išraiškos. Pakabinkite molekulinį šviestuvą virš valgomojo stalo ar virtuvės salos ir iš karto atnaujinkite patalpą.

Sujungkite dvi didžiausias interjero dizaino tendencijas - žalvarį ir molekulines lempas - ir sukurkite modernią veidą
.


"Menu" kompanijos "Franklin" žalvario spalvos šviestuvas siūlo nuostabų žalvario ir molekulinio rašto derinį. Šviestuvo forma yra gana ypatinga, jis turi pramoninę išvaizdą. Šviestuvas yra didelis ir užima daug vietos, todėl puikiai tinka patalpoms su aukštomis lubomis ir ilgais valgomojo stalais.


Molekulinis pakabinamas šviestuvas 5 lempučių iš "House Doctor" pagamintas iš žalvario ir turi penkis šviesos šaltinius, išdėstytus molekuliniu raštu. Pakabinamas šviestuvas yra antikvarinės žvilgsnio išvaizdos ir yra ypač gražus molekulinio šviestuvo pavyzdys. Šviestuvą galima naudoti bet kurioje namų vietoje, tačiau jis ypač gerai tinka centrinėse gyvenamosiose erdvėse.


Derinkite antikvarinę išraišką su moderniais molekuliniais šviestuvais.
Pirkite šį nuostabų pakabinamą šviestuvą iš "House Doctor" čia.

Ballroom Molecule pakabinamas šviestuvas Brass/Army suteikia jums galimybę iš tiesų priimti modernų dizainą, derinamą su rankų darbo kokybe. Be rankomis pūsto stiklo gaubtų, šviestuvą sudaro žėrintis žalvario rėmas. Šis mielas Danijos įmonės "Design by Us" pakabinamas šviestuvas yra novatoriškas ir spalvingas - ir dabar neįtikėtinai modernus.


Norite lempos, kuri būtinai patrauks dėmesį?
pasirinkite šį akį traukiantį pakabinamą šviestuvą, kurį galima rinktis iš įvairių spalvų ir medžiagų.
101 Copenhagen sukūrė šį modernistinį pakabinamą šviestuvą, kuriame architektūrinė forma derinama su moderniu molekuliniu raštu. Šviestuvai pagaminti iš šlifuoto žalvario, taip užtikrinant, kad šviestuvas bus vienas iš itin modernių molekulinių šviestuvų!


Du norite išraiškingo daikto su architektūrinėmis linijomis?
Pirkite jį iš 101 Copenhagen čia.

Kurį molekulinį šviestuvą pasirinksite jūs?

Molekulinių lempų jau galite rasti daugelyje namų visame pasaulyje. Jos yra akivaizdus pasirinkimas kabinti virš valgomojo stalo, nes keli šviesos šaltiniai apšviečia ir patį stalą, ir visą kambarį - tai puikus valgomojo apšvietimas. Nesunku suprasti, kodėl jos tokios populiarios.

Turbūt svarbiausia nepamiršti, kad pasirinkimas yra didžiulis ir išsirinkti gali būti beveik neįmanoma. Tikimės, kad šis nedidelis kai kurių galimybių, kurias galite rasti čia, Lampemesteren, vadovas padės jums rasti geriausiai jūsų dekoravimo stilių atitinkantį šviestuvą - bet kurį pasirinksite?