Architektų šviestuvai

"Lampemesteren" rasite platų lanksčių ir praktiškų šviestuvų asortimentą. Architekto šviestuvas yra vienas iš populiariausių praktinio apšvietimo variantų, todėl egzistuoja daugybė jo versijų. Kiekvienas šviestuvas užtikrina lankstumą lenkiamos rankos pavidalu, sujungtas su koncentruota darbo šviesa ir dažnai retro stilių primenančiu dizainu. Nesvarbu, ar jūsų namuose vyrauja klasikinis, ar modernus dekoras, architekto šviestuvas tikrai tiks.

Viena populiariausių architektūrinių lempų yra "Artemides" Tolomeo kolekcija, kurią sudaro įvairūs šviestuvai - nuo įvairaus dydžio stalinių lempų iki grindų ir sieninių šviestuvų. Nuo 1987 m., kai buvo pristatyta pirmoji stalinė lempa "Tolomeo", ši kolekcija pelnė įvairių apdovanojimų, todėl ši lempa yra garsi ir populiari.

Britų prekės ženklas Anglepoise siūlo sieninių, stalinių, grindų ir lubų šviestuvų variantus, kurie pasižymi moderniu atspalviu ir pramonine išvaizda. Atkreipkite dėmesį į jų 2014 m. atnaujintą Anglepoise Type 75 akį traukiančių spalvų derinių šviestuvą, kuris gimė bendradarbiaujant su britų mados dizaineriu Paulu Smithu. Puikus kontrastas, kai tuo tarpu skandinaviško interjero sienos arba kaip vaikų stalo ar naktinė lemputė.
JJ Mid Toršeras Rust Rudas - Leucos
RRP EUR 630,00
Dabar yra sandėlyje
JJ Mid Toršeras LED Rust Rudas - Leucos
RRP EUR 814,00
Dabar yra sandėlyje
JJ Mid Toršeras Matinis Juodas - Leucos
RRP EUR 591,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 165 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!