Space Copenhagen

Vardas ir pavardė: Signe Bindslev Henriksen
išsilavinimas: Danijos karališkoji architektūros akademija

Vardas ir pavardė: Peter Bundgaard Rützou
išsilavinimas: Danijos karališkoji architektūros akademija

Space Copenhagen yra palyginti jaunas prekės ženklas, kurį 2005 m. įkūrė Signe Bindslev Henriksen ir Peter Bundgaard Rützou. Abu dizaineriai mokėsi Danijos karališkojoje architektūros akademijoje. Jie garsėja (ir liūdnai pagarsėjo) tuo, kad maišo status quo ir kuria įvairių matmenų gaminius su sąžininga ir asmenine dizaino vizija.
Space Copenhagen išbandė savo jėgas kurdami įvairius gaminius, įskaitant interjero dizainą, baldus, rafinuotus praktinius gaminius ir menines instaliacijas, be to, duetas dirbo meno vadovais. Šios plataus masto užduotys aiškiai parodo dueto įgūdžių gilumą ir iliustruoja jų gebėjimą kilti į skirtingas užduotis, visas jas sprendžiant su ta pačia aistra ir nepasotinamu apetitu.
Neįtikėtiname "Space Copenhagen" bendradarbiavimo portfelyje "&Tradition" verta paminėti. Šios partnerystės dėka atsirado naujas mielas klasikinis Como SC53 Portable ir kultinis Kopenhagos pakabinamas šviestuvas SC6 - nepamirškime paminėti ir namų aksesuarų kolekcijos Collect SC, į kurią atkeliauja "Space Copenhagen" vazonai, karafos, vazos ir taurės.
Be &Tradition, Space Copenhagen bendradarbiavo su GUBI kuriant Howard, o naujausias bendradarbiavimas vyko su Mater, kurio rezultatas - nuostabios Mater Stool baro kėdės.
Low Stool H47 Tamsus Stained Ąžuolas - Mater
RRP EUR 1 066,00
Dabar yra sandėlyje
High Stool H69 Juodas Beech - Mater
RRP EUR 930,00
Dabar yra sandėlyje
High Stool H74 Juodas Beech - Mater
RRP EUR 930,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 98 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!