Dizainerių lempos vaikams ir vaikų kambariui

Lampemesteren rasite mielų ir žavingų šviestuvų vaikų kambariui, vienai iš vietų, kur nenorima daryti kompromisų dėl kokybės ar saugumo, pasirinkimą. Mūsų vaikai nusipelno geriausio apšvietimo, būtent tokį čia ir rasite. Perskaitykite mūsų vadovą ir rasite daug įkvėpimo bei puikių šviestuvų idėjų savo vaiko kambariui.

LED šviestuvai vaikams - taip ar ne?

Nėra griežtų taisyklių, ar vaikų šviestuvuose reikėtų naudoti šviesos diodus, ar ne, tačiau mes tai rekomenduojame. Šviesos diodai taupo daug energijos, todėl galite lengvai palikti lempą šviesti visą naktį ir nesijaudinti dėl sąskaitos už elektrą. Be to, jų tarnavimo laikas labai ilgas - vidutiniškai 25 000 valandų. Be to, LED lemputės neįkaista kaip tradicinės kaitrinės lemputės, todėl jūsų vaikai negali nudegti nuo šviesos šaltinio. Labai rekomenduojame naudoti LED lemputes - ne tik vaikų kambaryje, bet ir visuose namuose.

Jei svarstote apie LED lemputes savo namuose, visą mūsų asortimentą rasite čia.

Dizainerių šviestuvai vaikų kambaryje - mūsų geriausias pasirinkimas

Dizainerių šviestuvai vaikų kambaryje - mūsų geriausias pasirinkimas

Mūsų rekomendacija Nr. 1 dėl dizaino lempų vaikų kambariui yra mielų mažų būtybių kolekcija iš Mr Maria. Viena iš mūsų kolegių čia, Lampemesteren, savo sūnaus kambaryje turi Nanuk, o dukros kambaryje - Miffy, ir abu jie yra didžiuliai hitai!

Šias lempas iš "Mr Maria" galima reguliuoti maža apvalia rankenėle, kuri, mūsų nuomone, yra daug praktiškesnė nei trijų pakopų reguliatorius, nes jas galima pasukti iki galo, kad jos būtų beveik išjungtos. Mūsų kolegė savo lempas palieka įjungtas visą naktį žemiausiu nustatymu, o kadangi jos yra LED, jums nereikia galvoti apie energijos suvartojimą.
Kaip matote čia, Nanukas yra žavus 41 cm aukščio baltasis lokys. Jis skleidžia šiltą ir nuotaikingą šviesą vakare, o dieną atrodo taip pat puikiai, kai yra išjungtas - mielas draugas, kurį pamils kiekvienas vaikas.  

Miffy, Nanukas ir visi "Mr Maria" gyvūnų draugai yra kruopščiai išbandyti ir patvirtinti. Šie šviestuvai yra tiesiog puikus pasirinkimas - jums nereikia jaudintis dėl saugumo ar sąskaitos už energiją, o kadangi jie niekada neįkaista, jūsų vaikas gali juos apkabinti kada panorėjęs. Patikėkite mumis - jie akimirksniu taps geriausiais jūsų vaikų draugais.

Image courtesy of @bytved via Instagram


Kitas populiarus šviestuvas vaikų kambariui yra Eos iš "Vita". Plunksninė lempa, kaip ją vadina daugelis, yra pūkuota ir linksma lempa, kuri puikiai atrodo beveik bet kur namuose, bet ypač vaiko kambaryje.

Aprūpinkite ją spalvine lempa iš "Philips Hue" ir naudodami programėlę išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje pasirinkite 16 milijonų spalvų.

Eos galima įsigyti baltos, rudos arba pilkos spalvos ir įvairių dydžių, taip pat pakabinamų, stalinių, grindų ir sieninių versijų - bet kuri iš jų fantastiškai atrodytų jūsų vaiko kambaryje.

Visą "Eos" seriją iš Umage rasite čia.

Pavyzdžiai iš Pinterest

Jei renkatės lubinį šviestuvą, galime rekomenduoti "Being iš "Philips Hue" - gražų ir laikui nepavaldų šviestuvą, pasižymintį puikiu funkcionalumu. Being turi įmontuotą šviesos diodą, kurį galima valdyti ta pačia programėle kaip ir spalvotąją lemputę. Jei manote, kad tai skamba pernelyg techniškai - nors iš tikrųjų tai labai paprasta naudoti - pridedamas nuotolinio valdymo pultelis su iš anksto užprogramuotais nustatymais.

"Being" turi "White Ambiance" šviesos šaltinį, o tai reiškia, kad jis skleidžia baltą šviesą, kurią galite reguliuoti priklausomai nuo to, ar norite vėsaus, ar šilto apšvietimo. Be to, kad reguliuotumėte šviesos temperatūrą, "Being" taip pat galite pritemdyti ir valdyti šviesos intensyvumą. Visus šiuos nustatymus galite atlikti naudodami "Hue" programėlę arba nuotolinio valdymo pultą, kuris yra pridedamas prie lempos - "Being" leidžia neįtikėtinai lengvai gauti būtent tokį apšvietimą, kokio norite. Lubiniai šviestuvai skleidžia šviesą tiek tiesiai žemyn, tiek į šonus. Šoninė šviesa atsispindi nuo lubų, o tada krinta žemyn ir sklinda į kambarį. Šis šviestuvas toks pat išmanus, kaip ir gražus.

Taip pat turėtume paminėti LightStrips, taip pat iš "Philips Hue". (Kaip tikriausiai pastebėjote, mums labai patinka Philips Hue, tačiau visas gaminių asortimentas yra toks išmanus ir paprastas naudoti).

Šviesos juosteles "LightStrips" galima suformuoti ir suformuoti tiksliai taip, kaip norite, ir patrumpinti iki reikiamo ilgio - tada tereikia jas įjungti ir prijungti prie "Bridge".

Galite išryškinti skirtingas kambario vietas ir sukurti skirtingus netiesioginio apšvietimo efektus. "Hue LightStrips" juostelės yra su klijais kitoje pusėje, todėl jas neįtikėtinai lengva įrengti - tiesiog priklijuokite jas ten, kur norite.

Pabandykite jas padėti aplink vaiko lovą, rašomąjį stalą arba po komoda. Galite užprogramuoti, kad ryte jos lėtai įsijungtų, o vakare lėtai išsijungtų. Galite rinktis iš 16 milijonų spalvų, reguliuoti šviesos srautą, priversti juos mirksėti ir dar daugiau.

Galimybės neribotos, tad išlaisvinkite vaizduotę ir žaiskite su šviesa!


Naudinga žinoti apie vaiko kambario apšvietimą

Yra keletas būdų, kaip apšviesti vaiko kambarį. Dauguma žmonių naudoja lubinį šviestuvą, kuris tarnauja kaip centrinis apšvietimas. Taip pat galite pridėti nuotaikingą apšvietimą ir naktinę lemputę arba stalinę lempą vyresniam vaikui.

Jei naktinį šviestuvą norite pritvirtinti ant sienos šalia vaiko lovos, rinkitės netiesioginės šviesos šviestuvą, kad jis neakintų. Mažesniems vaikams rinkitės lempą, kurios šviesos šaltinis būtų apsaugotas už gaubto, kad vaikas negalėtų paliesti lemputės. Pasirinkite reguliuojamą naktinę lempą, kad galėtumėte reguliuoti šviesos lygį - nesigailėsite.

Taip pat galite pridėti grindų lempą, pavyzdžiui, vieną iš Mr Maria gyvūnų, kuriuos minėjome pirmiau - lempą, kuri patiks jūsų vaikui, kurią galima pritemdyti, kurioje naudojama LED technologija, kuri neįkaista ir kuri yra išbandyta ir patvirtinta.

Dar kartą minime bandymus ir patvirtinimą, nes žinome, kad kai kurie žmonės perka kopijas / klastotes arba kitas vaikiškas lempas iš dalykėlių svetainių. Daugelis tokių lempų pagamintos ne iš patvirtintų medžiagų ir gali būti toksiškos. Blogiausiu atveju šios lempos nebuvo išbandytos ir patvirtintos, todėl gali kelti gaisro pavojų.

Geriau sumokėkite šiek tiek daugiau ir įsigykite vaikui tinkamą lempą - tai tik mūsų nuomonė ir (arba) rekomendacija, kuri, tikimės, gali būti naudinga pirkėjams, kurie galbūt nežino situacijos.