100 % kainos atitikimo garantija

Kainos atitikimas

Norime, kad jūs apsipirkdami svetainėje Lampmasters.lt gautumėte geriausią kainą.

Kelias į geriausias kainas
Nuo 2010 m. svetainė Lampmasters.lt yra viena iš pirmaujančių internetinių dizainerių šviestuvų pardavėjų. Nuo pat pradžių didžiavomės, kad savo klientams siūlome geriausią įmanomą aptarnavimą. Mūsų 100 proc. kainų atitikimo garantija reiškia, kad galite ramiai apsipirkti svetainėje Lampmasters.lt.

Jei apsipirkdami svetainėje Lampemesteren.lt norite pasinaudoti mūsų 100 proc. kainos atitikimo garantija, kaip aprašyta toliau, tiesiog užbaikite užsakymą ir atsiskaitymo skiltyje esančiame komentarų laukelyje įrašykite „Kainos atitikimo garantija“. Šalia komentaro įterpkite nuorodą, kad parodytumėte mažesnės kainos įrodymą. Jei kainos atitikimo garantijos sąlygos (žr. toliau) yra įvykdytos, prieš išsiųsdami užsakymą pakoreguosime kainą ir iš jūsų kortelės nurašysime tik atitinkamą sumą. Jei mums atrodys, kad gali kilti problemų, su jumis susisieks vienas iš mūsų klientų aptarnavimo komandos narių.

Kainos atitikimo garantija galioja iki 14 dienų po pirkimo. Taigi, jei iš mūsų nusipirkote šviestuvą ir per 14 dienų pastebėjote, kad kitur jis parduodamas pigiau, jums tereikia susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi. Jei sąlygos bus įvykdytos, mes, žinoma, grąžinsime skirtumą.

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite. Siųskite mums el. laišką adresu info@lampemesteren.lt, skambinkite telefonu +371 66 155 208 arba susisiekite per mūsų tiesioginių pokalbių internetu programėlę – mes padėsime nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.30 iki 16.00 val. Užklausas tvarkome tik anglų kalba.
100 % kainos atitikimo garantijos sąlygos

100 % kainos atitikimo garantijos sąlygos

 • Prekė turi būti pažymėta kainos atitikimo garantijos piktograma svetainėje Lampemesteren.lt
 • Pateikta kaina turi būti bendra kaina, įskaitant pristatymą ir PVM.
 • Pirkimo metu prekė turi būti parduotuvėje / turi būti galima ją pristatyti, tos pačios spalvos ir dydžio, kaip ir ta, kurią norite įsigyti iš mūsų.
 • Kainos atitikimo garantija galioja iki 14 dienų po pirkimo.
 • Kainos atitikimo garantijos nesuteikiame greitiems, specialiems ar naujiems pasiūlymams.
 • Kainos atitikimo garantija netaikoma „Philips Hue“ gaminiams.
 • Kainos atitikimo garantijos nesiūlome specialiems užsakymams ir gaminiams, kurie neįtraukti į mūsų standartinį asortimentą.
 • Pritaikius mūsų kainos atitikimo garantiją, nemokama lemputė nesuteikiama, nebent ji įtraukta į bendrą kainą.
 • Kainos atitikimo garantijos negalima derinti su kitomis nuolaidomis.
 • Sumažinta kaina, kurią turėtų atitikti mūsų prekė, TURI būti pagrįsta teisinga gamintojo rekomenduojama kaina. Visada patikrinsime, ar turime tą patį pradinį tašką kaip ir internetinė parduotuvė, su kuria turėtume derinti kainą. Jei turėsime abejonių, patikrinsime dabartinį kainoraštį.
 • Norint gauti sumažintą kainą, kurią turėtų atitikti mūsų prekė, neturi būti privaloma narystė ir pan. Kaina turi būti viešai prieinama pasiūlymo kaina.
 • Kainas deriname tik pagal tas interneto parduotuves, kurios yra įgalioti atitinkamo prekės ženklo mažmenininkai.
 • Suderiname tik tuos puslapius, kurių URL nurodytas tas pats šalies kodas (.lt).


Atkreipkite dėmesį, kad bus tikrinami dokumentai dėl kainos atitikimo garantijos.