Privatumo politika. Asmeninės informacijos rinkimas ir naudojimas

Asmeninės informacijos tvarkymas. Sutarties vykdymas

Pirkdami iš „Lampemesteren“ pateikėte asmeninę informaciją, įskaitant (bet neapsiribojant)

- jūsų vardą ir pavardę,
- jūsų adresą,
- jūsų el. pašto adresą,
- jūsų telefono numerį,
- jūsų mokėjimo informaciją.

Šią informaciją naudojame, kad pagreitintume jūsų pirkimą, nes ji būtina, kad galėtume įvykdyti savo sandorio dalį. Šią informaciją saugome 5 metus pagal Danijos apskaitos įstatymo („Bogføringsloven“) nuostatas. Pasibaigus šiam laikotarpiui, jūsų duomenys bus ištrinti.

Jei pasirinkote užsakymo pristatymą, jūsų vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas bus perduoti mūsų siuntų gabenimo bendrovei – šiuo metu tai yra GLS, DSV arba „PostNord“ – kad ji galėtų pristatyti jūsų pirkinį.

Asmeninės informacijos tvarkymas. Sutikimas

Jei užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį (pažymėjote parinktį „Taip – naujienlaiškis siunčiamas kartą per mėnesį“), naudosime jūsų el. pašto adresą ir informaciją apie pirkinį, kol ši informacija nebebus aktuali, t. y. tol, kol nebepageidausite iš mūsų gauti el. laiškų.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Tą galite padaryti spustelėję mūsų el. laiškų apačioje esančią nuorodą arba susisiekdami su mumis el. pašto adresu info@lampemesteren.lt ir nurodydami, kad nebepageidaujate gauti mūsų naujienlaiškio ir informacijos apie pasiūlymus. Šiuo metu klientų aptarnavimo skyriaus konsultantai gali atsakyti tik į anglų kalba gautas užklausas.

Asmeninės informacijos rinkimas

„Lampemesteren“ renka asmeninę informaciją laikydamasi galiojančių taisyklių ir ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR).

„Lampemesteren“ renka naudotojų informaciją iš 3 šaltinių:
- Iš slapukų, kai lankotės mūsų svetainėse, pavyzdžiui, informaciją apie IP adresą, šalį, peržiūrėtus puslapius, peržiūrėtas kategorijas, peržiūrėtas kategorijas, peržiūrėtus prekių ženklus, jūsų veiksmus, spustelėjimus ir paieškas.
- Iš pirkinių, pavyzdžiui, demografinius duomenis, el. pašto adresą, mokėjimo informaciją, produktus, užsakymo sumą, prekių ženklus ir dažnumą. Tai apima ir su sandoriu susijusius el. laiškus, pavyzdžiui, užsakymo patvirtinimą ir išsiuntimo patvirtinimą.
- Iš naudotojo elgsenos ir reagavimo į gautą komunikaciją, įskaitant el. laiškus, pvz., atidarymo dažnumas, paspaudimų tendencijos ir dominančios sritys.

Surinkta informacija naudojama skirtingais tikslais:
- Įpareigojimai. Kad įvykdytume savo įsipareigojimus jums kaip klientui ar mūsų paslaugų naudotojui, pavyzdžiui, pirkimo, sąskaitų išrašymo, klientų aptarnavimo ir klientų klubo.
- Klientų aptarnavimas. Klientų aptarnavimo paslaugoms el. paštu, pokalbiais arba telefonu vykdyti. Atsakyti į klausimus, susijusius su užsakymu ar ankstesniais užsakymais, ištaisyti klaidas ir konsultuoti klientus.
- Rinkodara. Norėdami parodyti įkvėpimą, produktų pasiūlymus / paslaugas ir asmenines rekomendacijas per interneto, el. pašto ir trečiųjų šalių rinkodarą.
- Klientų patirtis. Siekiant pagerinti klientų patirtį ir sąveiką su „Lampemesteren“ svetaine, pavyzdžiui, personalizuoti klientų patirtį ir kurti naujas funkcijas bei produktus. Tai apima mūsų svetainių administravimą, apsaugą, veikimą ir priežiūrą, sistemos administravimą ir saugumą, sutikimą dėl statistinių duomenų apie naudojimąsi svetaine ir pirkimus bei geresnį klientų mėgstamų produktų supratimą.
- Sukčiavimas ir rizika. Siekiant užkirsti kelią sukčiavimui ir atlikti pagrįstą rizikos vertinimą.
- Teisės aktai. Kad būtų laikomasi galiojančių teisės aktų.

Naršymas

Kai lankotės „Lampemesteren“ svetainėje, renkame informaciją apie apsilankymus joje. Šią informaciją naudojame, kad pagerintume jūsų patirtį, įvertintume atskirų svetainės elementų naudojimą ir paremtume savo rinkodarą.

Naršant svetainėje gali būti išsiųstas tarnybinis el. laiškas.
„Lampemesteren“ renka informaciją apie jūsų naršymo elgseną (pavyzdžiui, kategorijas, prekių ženklus ir peržiūrėtus gaminius), kad galėtų geriau informuoti apie jums tinkamus gaminius ir pasiūlymus. Tokio rinkimo pavyzdys – į pirkinių krepšelį įtraukti, bet nenupirkti produktai. Dėl to gali būti siunčiamas tarnybinis el. laiškas, primenantis apie pirkinių krepšelyje likusius produktus. Jei nenorite gauti el. laiško apie nebaigtus užsakymus, galite atsisakyti jo prenumeratos naudodamiesi el. laiško apačioje esančia nuoroda.

Duomenų saugumas

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų asmeninę informaciją naudojame sutarčiai įvykdyti, ar gavę jūsų sutikimą, jūsų informaciją visada tvarkysime saugiai ir konfidencialiai pagal galiojančius įstatymus, įskaitant Asmens duomenų reglamentą ir Duomenų apsaugos įstatymą.

Jūsų informacija bus naudojama tik tuo tikslu, kuriuo ji buvo surinkta, ir bus ištrinta, kai šis tikslas bus įgyvendintas arba nebebus aktualus.

Jūsų mokėjimo informacijai tvarkyti naudojame trečiąsias šalis – „Quickpay“, o pirkimui tvarkyti – „Myaccumolo“ (MCB) iš Holsebro miesto, Danijoje.

Su šiomis trečiosiomis šalimis esame sudarę duomenų tvarkymo sutartis, kurios yra mūsų garantija, kad jos laikosi atitinkamų jūsų asmeninės informacijos apsaugos taisyklių.

Statistiniai įrankiai

Naudojame įvairius analitinius įrankius – pavyzdžiui, „Google Analytics“, – kad galėtume rinkti statistinius duomenis apie naudojimąsi „Lampemesteren“ svetainėmis ir suteikti jums geresnę patirtį.

Trečiųjų šalių slapukai

„Lampemesteren“ savo svetainėse naudoja trečiųjų šalių paslaugas. Šios paslaugos gali naudoti slapukus. Galite pasirinkti atsisakyti trečiųjų šalių slapukų naudodami šią nuorodą: youronlinechoices.com/ .

Trečiųjų šalių slapukai naudojami įvairiais tikslais, įskaitant statistinių duomenų apie jūsų apsilankymą „Lampemesteren“ svetainėje kūrimą. Naudodami slapukus matome, kuriuose puslapiuose lankėtės ir kiek laiko juose praleidote. Šiam tikslui naudojame „Google Analytics“. Kad nebūtų naudojama priemonė „Google Analytics“ galite pažymėti čia: tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Rinkodara ir (arba) pakartotinis nukreipimas

„Lampemesteren“ bendradarbiauja su įmonėmis, kad pagerintų mūsų internetinę reklamą ir užtikrintų, kad matytumėte tik jums tinkamus skelbimus. Šiuo tikslu bendradarbiaujame su šiais tiekėjais: „Facebook“, „Tradetracker“, „Youtube“, „Instagram“ ir „Google“. Jei norite, kad jums nebūtų rodoma tokio tipo reklama, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@lampemesteren.lt.

Informavimas, prieštaravimas, taisymas, duomenų perkeliamumas ir ištrynimas

Visada galite susisiekti su mumis, jei norite sužinoti, kokią jūsų asmeninę informaciją saugome. Susisiekti galite adresu:

Lampemesteren A/S
PVM Nr. DK24210081
Birkmosevej 18
DK-6950 Ringkøbing
Telefonas: +371 66 155 208
El. pašto adresas: info@lampemesteren.lt

Šiuo metu klientų aptarnavimo tarnyba gali nagrinėti tik anglų kalba siunčiamas užklausas.

Jei kokia nors jūsų informacija yra neteisinga, galite paprašyti ją ištaisyti. Taip pat turite teisę gauti savo asmeninę informaciją įprastai naudojamu formatu (duomenų perkeliamumas). Jei norite paprašyti perkeliamos savo duomenų kopijos arba atlikti pakeitimus, susisiekite su mumis pirmiau nurodytu el. pašto adresu.

Jei norite, kad nustotume tvarkyti jūsų asmeninę informaciją arba apribotume šios informacijos tvarkymą, susisiekite su mumis pirmiau nurodytu el. pašto adresu.

Jei norite atšaukti sutikimą dėl savo el. pašto adreso (kad galėtume jums siųsti naujienlaiškius ir atitinkamus pasiūlymus), tai galite padaryti bet kuriuo metu naudodami el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atsisakyti“.

Jei norite pateikti skundą dėl „Lampemesteren“ tvarkomos jūsų asmeninės informacijos, kreipkitės į Danijos duomenų apsaugos agentūrą (dan. „Datatilsynet“): Borgergade 28,5., DK-1300 København, DANIJA / tel. +45 33 19 32 00 / el. paštas: dt@datatilsynet.dk.