SLAMP Šviestuvai

"SLAMP" yra italų dizaino įmonė, kuri dėl savo meilės dizainui ir estetikai yra sukūrusi keletą didžiausių dabartinių klasikinių šviestuvų. Kiekvienas kompanijos išleistas šviestuvas pasižymi savita išraiška, kuri prisideda prie funkcionalumo ir pagerina aplinkos išvaizdą. Kiekviename gaminyje yra kažkas unikalaus.

"Lentiflex", "Opalflex" ir "Crystalflex"Daugelyje "Slamp" gaminių naudojamos medžiagos "Crystalflex", "Opalflex" ir "Lentiflex". Tai "Slamp" išrastos ir patentuotos medžiagos. Įvairios "Flex" medžiagos yra technopolimerai - plastikai, kurie buvo patobulinti, kad būtų pasiektos savybės, kurių paprastai plastikas neturi. "Slamp" patentuotas medžiagas galima apibūdinti kaip standžias, bet lanksčias, neįtikėtinai patvarias ir perdirbamas.

Lentiflex - tai skaidri "Slamp" medžiaga, kuri yra skaidri kaip stiklas. Opalflex, kaip rodo pavadinimas, yra pusiau skaidri "Slamp" medžiaga, imituojanti opalizuoto stiklo išvaizdą. Crystalflex yra skaidri kaip "Lentiflex", bet su mažais lūžiais kaip krištolinis stiklas.
Bach Toršeras L Baltas - SLAMP
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Flora Toršeras Varinis - SLAMP
RRP EUR 1 433,00
Dabar yra sandėlyje
Bach Toršeras XL Auksinis - SLAMP
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Rodyti 36 iš 192 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!