Sveikiname apsilankius svetainėje Lampemesteren.lt
Svetainėje Lampemesteren.lt rasite išskirtiniausius šviestuvus iš pirmaujančių dizainerių ir gamintojų visame pasaulyje.
Klientų aptarnavimas
info@lampemesteren.lt+371 66 155 208
Informacija apie klientų aptarnavimo tarnybą ir darbo laikas:
Pirmadienis–penktadienis: 08.30–16.00 val. Šeštadienis–sekmadienis: nedirba Šiuo metu klientų aptarnavimo tarnyba gali nagrinėti tik anglų kalba išsiųstas užklausas.
Įmonės informacija
Lampemesteren.lt Birkmosevej 18 DK-6950 Ringkøbing Danija
Bankas:  HypoVereinsbank Niebüll Sąskaitos Nr.: 15 14 56 80 IBAN: DE12200300000015145680 Swift/BIC Kodas: HYVEDEMM300 PVM mokėtojo kodas: DK24210081
Susipažinkite su mūsų komanda
„Lampemesteren“ komanda visada pasiruošusi jums padėti.
Kokybė ir dizainas
Vertiname kokybę ir dizainą, todėl mūsų įdomus gaminių asortimentas buvo kruopščiai atrinktas. Tai reiškia, kad visada rasite šviestuvą, atitinkantį jūsų poreikius, kad ir koks būtų jūsų stilius: klasikinis, modernus ar eksperimentinis. Rasite laikui nepavaldžių šviestuvų, kurie jus provokuoja, įkvepia ar jaudina – šviestuvų, kurie gali būti su jumis visą likusį gyvenimą.
Patirtis
Manome, kad dizainerio lempos pirkimas turėtų būti patirtis, todėl pateikėme informacijos apie mūsų lempų istoriją ir jų dizainerius. Norime, kad žinotumėte ir apie lempą, ir apie jos istoriją, kad įsigytumėte unikalų daiktą, o ne tik šviesos šaltinį. Taip pat rasite išsamius visų mūsų lempų aprašymus ir techninę informaciją, daug informacijos apie įvairius dizainerius ir gamintojus.
Susipažinkite su mumis socialiniuose tinkluose
Nuolat informuojame jus apie naujausias apšvietimo tendencijas ir naujienas. Sekite mus socialiniuose tinkluose, kuriuose taip pat turite galimybę dalyvauti konkursuose ir sekti gerus pasiūlymus bei akcijas. Pasisemkite įkvėpimo iš nuotaikingų nuotraukų, kuriose vaizduojamas apšvietimas visiems namams
Daugiau informacijos rasite čia
Tradicija ir įgūdžiai
Mūsų patronuojančioji bendrovė „Wiese A/S“ buvo įkurta 1927 m. Ringkøbinge, Danijoje, kur iki šiol yra mūsų būstinė ir parodų salonas. Dėl šios ilgametės patirties galite būti tikri, kad už kiekvieno parduodamo objekto stovi apšvietimo ekspertas.
Naujos prekės
Didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo klientams naujausius gaminius, kuriuose galima įsigyti bet kur, taip pat naujienas ir įkvėpimą iš dizainerių apšvietimo pasaulio. Nuolat atnaujiname savo internetinės svetainės naujienų skiltį, todėl ir jūs galite būti nuolat informuoti apie naujienas.
Apsipirkite kada norite – nebrangiai
Mūsų interneto parduotuvėje rasite platų dizainerių šviestuvų asortimentą puikiomis kainomis. Tai interneto parduotuvė, kurioje galite laisvai naršyti patogiai įsitaisę savo namuose ir iš kurios galite užsisakyti šviestuvą, kad jis būtų pristatytas į namus.
Trustpilot
Peržiūrėkite daugybę teigiamų mūsų klientų patirčių ir atsiliepimų svetainėje „Trustpilot“.
Daugelyje pasaulio vietų


DAUGIAU NEI 16 000 PRODUKTŲ

26 ŠALYS, ĮSKAITANT. .COM SITE

DAUGIAU NEI 70 DARBUOTOJŲ

DAUGIAU NEI 100 GERIAUSIŲ PREKĖS ŽENKLŲ
„Lampemesteren“ nuolat tobulėja siekdama tapti dizainerių lempų rinkos lydere.  
Pagrindinės svetainės Lampemesteren.lt vertybės
  • Esame profesionalūs ir rūpinamės kokybe bei geru aptarnavimu.
  • Esame orientuoti į klientus ir rezultatus.
  • Esame paslaugūs.
  • Dėl savo klientų stengiamės papildomai.
  • Esame įsitraukę ir motyvuoti.
Susisiekite su mumis
Jei turite klausimų apie lempas, šviesos šaltinius, apšvietimą apskritai ar kt., susisiekite su mumis. Esame pasirengę padėti savo klientams prieš pirkimą, jo metu ir po jo. Šiuo metu klientų aptarnavimo tarnyba gali nagrinėti tik anglų kalba atsiųstas užklausas. Telefonu: +371 66 155 208El. paštu: info@lampemesteren.lt
Lampemesteren.lt rūpinasi aplinka! Darome viską, ką galime, kad pakartotinai panaudotume kartoną ir, jei įmanoma, vengtume plastikinių pakavimo medžiagų. Visas mūsų sandėlyje gaunamas kartonas susmulkinamas ir naudojamas kaip apsauginis užpildas mūsų siunčiamose pakuotėse, todėl mūsų klientai gali lengviau atsikratyti pakuočių aplinkai nekenksmingu būdu.